#kurier #paczki #inpost
Szukam porownywarki kurierów/paczek która na chwile obecną wychodzi najtaniej
Do tej pory przez 5 lat uzywalem bliskapaczka ale ostatnio do cennika powprowadzali ukryte opłaty i skasowałem konto.
Co polecacie?

#kurier #paczki #inpost
Szukam porownywarki kurierów/paczek która na chwile obecną wychodzi najtaniej
Do tej pory przez 5 lat uzywalem bliskapaczka ale ostatnio do cennika powprowadzali ukryte opłaty i skasowałem konto.
Co polecacie?

nie korzystałem, czasem po prostu czytuję Agnieszczaka, który chyba tam współtworzy projekt, więc podrzucam luźno do zbadania: https://furgonetka.pl/
Zaloguj się aby komentować
Jakbym miał zrobić rozdajo to wystarczy że wrzucę samą grę w pudełku do skrytki InPost czy jednak muszę się bawić w etykietowanie i pakowanie?
#gownowpis #inpost
Zaloguj się aby komentować
To będzie bardzo smutny weekend
#lotr #ksiazki #zalesie
Zaloguj się aby komentować
To znaczy, że dziś nie dojdzie, czy, że dojdzie dziś, ale jeszcze później?
#inpost #paczkomat

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#inpost - może i zawieziemy ci paczkę 2,5km dalej, ale za to ją rozpierdolimy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Najważniejsze, że to ty zapierdalasz i wytwarzasz ten ślad węglowy, który ci pokazujemy w apce, a nie my ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poprzednia część

Zaloguj się aby komentować
Pamiętacie te blaszki co InPost dawał do listów, żeby obejść durne przepisy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dzisiaj znalazłem taką jak byłem u babci, służy jako podkładka od bramy wjazdowej :)
#inpost #kiedystobylo #nostalgia

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#inpost jak zwykle dał d⁎⁎y. Cztery paczki. Trzy dotarły. Oczywiście każda do innej skrytki bo po c⁎⁎j do jednej mimo, że wszystkie zmieściłyby się do gabarytu A. Czwarta, mimo że rano miała taki sam status jak cała reszta, czyli Przyjęta w oddziale (docelowym), to z takim statusem pozostała.
#zalesie
Poprzedni odcinek
Zaloguj się aby komentować
W Bieżyniu wczoraj ktoś okradł cały paczkomat
#wiadomoscipolska #inpost

Zaloguj się aby komentować
#hejtopaka #inpost moja paka siedzi w paczkomacie od 30h, czekając na kuriera.
Zapierdol tam muszą mieć na święta taki, że nie ma kiedy dostawczaka załadować
Zaloguj się aby komentować
Biorąc pod uwagę branżę usługową Inpost jest najlepszym co kiedykolwiek spotkało Polskę. W świątecznym tygodniu zamówiłem 6 paczek (z czego ostatnią późnym wieczorem w czwartek), wszystkie dotarły na czas. Za czasów monopolu Poczty Polskiej takie kupowanie na ostatnią chwilę było jak granie w rosyjską ruletkę z sześcioma nabojami.
#rozkminy #inpost

Za czasów PP, to pierwszym moim kryterium wyszukiwania na allegro była miejscowość, żeby nie musieć się pieprzyć z paczkami. Teraz to nawet jak jest u mnie w mieście, to zamawiam do paczkomatu bo mam rzut beretem i odbieram kiedy mi pasuje :P zdecydowanie jest to rewolucja jeśli chodzi o zakupy w ogóle.
Zaloguj się aby komentować
Jak wloze #hejtopaka do paczkomatu odbiorcy, to odbiorca dostanie od razu powiadomienie ze paczka przyszla, czy przyjdzie policja zeby ja przeszukac?
#inpost
Zaloguj się aby komentować
Ja pier...e Poczta Polska powinna być kolejną rzeczą po TVP rozebraną przez nowy rząd. Zamówiłem paczkę w poniedziałek, zawsze zamawiam Inpostem. Miałbym ja pewnie już przedwczoraj bo sprzedawca wysłał ja dwie godziny po zakupie- była juz w drodze. Niestety cos mnie podkusilo zamowilem Pocztexem bo bylo napisane ze dostawa drugi dzień bo to miasto obok. No i c⁎⁎j, dziś czwartek a na sledzeniu pokazane ze dostawa bedzie w czwartek po swietach
Żona ostatnio wymieniała prawo jazdy, miało przyjść pocztą, a tu po 2 miesiącach telefon z urzędu, że proszę sobie przyjechać odebrać w urzędzie, bo były już 4 awiza i kolejnego nie będzie :v Żadnego awizo nie było, nawet listonosza ani razu pod domem nie było, kłamliwe śmiecie. Zmarnować taki potencjał, z pozycji monopolisty stoczyć się do kiosku ze zniczami :v Z drugiej strony, warto by było najpierw wprowadzić tam jakichś myślących ludzi i zrobić chociaż audyty, może chociaż jakieś poszczególne gałęzie są do uzdrowienia, bo jednak ładować tyle kasy w to a potem to zamknąć bez próby naprawy to trochę szkoda jak dla mnie
@adam_photolive szwagier obchodzi urodziny i jakoś o tym zapomniałem przez zbliżające się święta. Wczoraj (czwartek) ok. 2 po południu na Allegro kupiłem mu fajny prezent, od razu zapłaciłem z dostawą paczkomatem - przewidywany czas dostawy sobota (2 dni, ok). Dziś rano dostaję SMS, że przesyłka czeka na odbiór. Nawet doba nie minęła. To kurierowi dłużej by się zeszło.
Zaloguj się aby komentować
W gorącym okresie przedświątecznym miliony Polaków masowo kupują w internecie prezenty i wszystko inne, co potrzebne na ten szczególny, zbliżający się czas. Jak się okazuje, wielu z nas wybiera przesyłki InPost, a firma bije rekordy w liczbie i szybkości dostaw.
Rafał Brzoska, prezes InPost, pochwalił się, że tylko w jeden dzień, miniony wtorek firma obsłużyła ponad 11 mln przesyłek, czyli ponad 250 paczek na sekundę.
Co roku w okresie świątecznym notujemy szczyt paczkowy, ale w tym roku mamy prawdziwy rekord – ponad 11 mln paczek obsłużonych jednego dnia przez Grupę InPost! Warto w tym miejscu podkreślić, że liczbę 1 mln obsłużonych przesyłek w ciągu jednego dnia przekroczyliśmy zaledwie w 2019 roku, to najlepiej pokazuje, jak szybko rozwijamy się jako Grupa
– powiedział Rafał Brzoska.
Jak to jest w ogóle możliwe? Rafał Brzoska przekonuje, że za sukcesem stoją unikalne rozwiązania firmy, niezawodny zespół oraz rozwinięta infrastruktura logistyczna. Jednak nie tylko. Duży udział w osiągnięciu takich wyników ma też wykorzystanie rozwiązań sztucznej inteligencji, które pozwoliły zwiększyć przepustowość i efektywność całego procesu logistycznego. AI służy InPostowi do optymalizacji procesu dostarczania paczek oraz załadunku i trasy frachtów. Przy pomocy sztucznej inteligencji testowany jest też optymalny łańcuch dostaw, a przede wszystkim dobierane są lokalizacje maszyn Paczkomat.
Sieć maszyn Paczkomat obejmuje nie tylko Polskę, ale także kilka rynków Europy. InPost stworzył zautomatyzowany system odbioru i doręczania paczek, obejmujący obecnie łącznie blisko 33 tys. maszyn i prawie 29 tys. punktów PUDO w 9 krajach. W Polsce działa ponad 20 tysięcy maszyn Paczkomat.
W grudniu podobnie jak rok temu InPost będzie dostarczał przesyłki do ostatniej chwili przed Świętami, czyli w praktyce do 22 grudnia. Firma zapewnia gwarancje dostaw dla przesyłek nadanych przez sprzedawców lub klientów indywidualnych w terminie do 21 grudnia, zgodnie z godzinami nadań – do godz. 13:00 lub nawet do godz. 16:00. Kto się zmieści w tym terminie, ma pewność, że przesyłka dotrze na miejsce jeszcze na Święta, a nie już po nich.
#ciekawostki #inpost

Zaloguj się aby komentować
Nie wiem jak kurierzy do tego podchodzą, nie wiem czy śliwki w czekoladzie to dobry pomysł, ale tradycja zobowiązuje ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Leć paczuszko, jak najszybciej!
#hejtopaka #inpost

Zaloguj się aby komentować
Inpost już umiera na święta
#hejtopaka #inpost

Zaloguj się aby komentować
Jak Amazon napisze, że paczka będzie we wtorek to będzie.
Jednak tak szybko po wrzuceniu do paczkomatu nie odebrałem.
#inpost #paczkomaty #amazon

Zaloguj się aby komentować
Powiedzcie mi, czy to o te informacje w appce inpostu wykopki ostatnio mieli ból d⁎⁎y?
#bekazwykopu #inpost

Zaloguj się aby komentować
Apka inpostu (iOS) co chwile mi spamuje powiadomieniami a nie mogę tego wyłączyć bo po 48 godzinach przegapię czas na odebranie tych j...e paczek.
Da się jakoś ustawić żeby przychodziły tylko powiadomienia dotyczące paczek????????
Co za j⁎⁎⁎na Januszowska firma ja pi⁎⁎⁎⁎le xD
#inpost #pytanie #pytaniedoeksperta #IT #spam #wkurw

Zaloguj się aby komentować