Mam guza przysadki jądra i przez to wyglądam jak kobieta, nie mam postępów na siłowni. Mam nadzieję, że w tym roku uda się iść do endokrynologa bo prywatnie mnie nie stać. #hejtokoksy #zdrowie #nfz

Mam guza przysadki jądra i przez to wyglądam jak kobieta, nie mam postępów na siłowni. Mam nadzieję, że w tym roku uda się iść do endokrynologa bo prywatnie mnie nie stać. #hejtokoksy #zdrowie #nfz

Zaloguj się aby komentować
Dawno nie bylo, ale nic sie nie zmienilo
#dieta #hejtokoksy #jedzenie #zdrowie


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Sklep z kościoła juz widziałem, to teraz czas na siłownię.
Różaniec między seriami? Wołam #hejtokoksy @AdelbertVonBimberstein @bartek555
#kosciol #holandia #niderlandy

Zaloguj się aby komentować
Pierwszy raz robiłem dipy w kamizelce i bardzo wygodnie jest, dużo wygodniej niż pasek z ciężarem. #hejtokoksy #silownia

Zaloguj się aby komentować
Ehh to dlatego nic nie rosne, zla patelnia…
#hejtokoksy #odzywianie #dieta #gownowpis


Zaloguj się aby komentować
A na pakernię se tuptam
Właśnie, który to #hejtokoksy w zeszłym tygodniu reklamował Hejto u mojego Potężnego Fizjo w Warszawie? Przyznać się

Zaloguj się aby komentować
Co se chlop bumperow nalozyl, zeby duzo bylo xD
SLDL 130kg
#hejtokoksy #silownia

Zaloguj się aby komentować
Proszę o ocenę przysiadu i nie śmianie się z małego ciężaru. Następnym razem będzie lepiej bo źle spałem, ledwo wstałem i bez sił się czuję. Wiem, że nie daję od siebie nawet 20% i nie wiem jak dawać cokolwiek.
Mam zdiagnozowane, że dieta leży i kwiczy bo jem za mało kalorii z tłuszczy i węgli(które odpowiadają za performance treningowy). Jeszcze mam 50% BF i jeden ekspert każe schudnąć 5kg a inny 10kg.
Ile muszę jeść tłuszczy i węgli by było dobrze?
https://streamable.com/afkaru
#hejtokoksy #silownia
@Dudleus Nie odpowiedziałem ci w sumie:
Minimum 2g białka na kg/mc
1g zdrowych tłuszczy na kg/mc
Resztę możesz dobić węglowodanami
Jak robisz masę to +500 kcal od bmr, jak robisz redukcję to -500 kcal.
Kalkulator:
https://legionathletics.com/calorie-calculator/
To takie ogólne założenia. Chyba w życiu nie widziałeś 50 procent bf. Ja jak byłem grubasem to miałem jakieś 35-40 procent bf przy 108 kg wagi i 182cm wzrostu.
Nikt się z ciężaru nie śmieje, zwłaszcza przy przysiadach a tym bardziej ja bo ich po prostu nie robię.
I po pierwsze: przestań się tłumaczyć- źle spałem, źle srauem- get over it. Zrobiłeś taki przysiad a nie inny- jesteś niezadowolony? Trudno. Następny zrób 1 procent lepszy. Następny trening znowu 1 procent.
Potem coś ci nie wyjdzie ale upadek to niezbędna część procesu rozwoju. Bez upadku nie ma rozwoju.
Zapamiętaj.
Musi ci sto razy nie wyjść aby ci potem wyszło i to co wyszło będzie już łatwiejsze.
@Dudleus rób ćwiczenia na zgięcie podeszwowe by zwiększyć zakresy i robić na pełnych stopach. Jak robisz bez trenera to warto popracować nad techniką na mniejszym obciążeniu. Później najmniejsze błędy mogą doprowadzić do kontuzji. Wiem, że nie lubisz książek, ale jest tam dużo wyjaśnione (70+ str o samym przysiadzie).

Zaloguj się aby komentować
Wleciał PR w klasycznym wyciskaniu na klatę: 60 kg 😃 Przy masie ciała 57,7 kg (pomiar z dzisiejszego poranka). Kurdę, wycisnęłam pierwszy raz więcej niż masa własnego ciała, mega. 62,5 kg już zgniotło. Fajny test, lecimy dalej. Za dwa tygodnie zrobię może sprawdzian na podciąganie z ciężarem. #hejtokoksy #silownia
Zaloguj się aby komentować
Jak szef obieca koledze Anżejowi, że ogarnie większe hantle na siłkę to ogarnie i nie trzeba mu co roku przypominać. Wprawdze kolega Anżej od 5lat nie pracuje już z nami ale większe hantle są, pojawiły się już w tym roku. Szef dowiózł, jestem z niego dumny.
Wysłałem też zdjęcie koledze ale jego komentarz nie nadaje się do publicznego cytowania. Chyba nie jest dumny ¯\_(ツ)_/¯
#hejtokoksy #andrzejuniedenerwujsie i trochę #pracbaza

Zaloguj się aby komentować
Poszedłem pierwszy raz w tum roku na siłkę i trochę się bałem że bedzie tłok. A tu okazalo się calkiem luźno. Wszyscy nowi na bieżniach, więc dla mnie git, bo przecież na bieżni się bica nie zbuduje.
A jak tam na waszych mordowniach po nowym roku?
#hejtokoksy
Zaloguj się aby komentować
Dobra, j⁎⁎ac to, na 3425 nic masa nie ruszyla to dorzucam 500 xD 3 tygodnie do wyjazdu, wiec niewiele zrobie, ale cos sie napewno ruszy.
Aktualnie 91.7 kg
#hejtokoksy #dieta #silownia

Zaloguj się aby komentować
7 porcji dilerskich (dzien/noc)
#hejtokoksy #suplementy #zdrowie

Zaloguj się aby komentować
Będę tego gówna jutro żałował.
Niestety @bori nie zdechłem...
#silownia #hejtokoksy

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
W weekend będę testowała max one rep na wyciskaniu na klate. Możecie obstawiać jaki wynik pójdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Profil: baba, bw 58 kg Edit: dodaję serie z ostatniego treningu 2 serie, pierwsza 45kgx8 druga 46kg x7
#hejtokoksy #silownia
Zaloguj się aby komentować
@bartek555 Brawo! Ja się przymierzam do powrotu do formy (z jakieś 8 lat temu przestałem, a wcześniej parę ładnych lat pakowałem i teraz już tak zostało - do niedawna)! Póki co pierwsze treningi po powrocie to tragedia i straszne lenistwo ;/ Ale większa tragedia to nie trenować... Później pamiętam miałem już zwykły nawyk treningu i jak nie poszedłem, to czułem, że mi czegoś brakuje - także po powrotach najtrudniejsze się zmusić i systematycznie przejść w nowy nawyk.
Zaloguj się aby komentować
Ja bardziej #wspinaczka, ale efekt w sumie może być taki sam xD
#heheszki #hejto40plus #hejtokoksy

Zaloguj się aby komentować
Czy jest na sali trener personalny?
#kiciochpyta #silownia #hejtokoksy

@ErwinoRommelo @AdelbertVonBimberstein @bartek555 @saradonin_redux @rogi_szatana @jedikk
Dzięki za odpowiedzi. No ogólnie to klasyk - chłop się zasiedział trochę nad innymi sprawami i się przytyło... i to dość znacznie, bo obecnie jest 95 kg przy 185 cm wzrostu. Jeśli chodzi o dietę - dość typowa w Polsce. Ale chyba jem za dużo, bo jak przestaję się ruszać to przybieram na wadze. Mam kreatynę, białko i beta-alaninę w szafce.
Chodzę raz w tygodniu na boks (dużo cardio i lekkie, techniczne sparingi). No może chodziłem przez 8-10 miesięcy, ale od jesieni niestety nie miałem na to czasu. Planuję wrócić do tego. Mam w zasięgu 5 minut jazdy samochodem dostęp do siłowni 24/7, która jest bardzo dobrze wyposażona, tj. ma fajną część ciężarów wolnych i maszyn oraz ma dużą salę do ćwiczenia sztuk walki (worki, mata, hantelki, ketle, skakanki, boxy, oktagony, ringi). Chodziłem tam przez ~2 miesiące ok. 4 razy w tygodniu... do jesieni, kiedy to - patrz wyżej. Ani boks ani ta siłownia nie odpadły z uwagi na słomiany zapał tylko z racji na 100% poświęcenie kilku tematom i zwyczajnie zabrakło doby. Ale chodziłem na jedno i drugie bardzo chętnie i mocno się nakręcałem na kolejne treningi. Mogę sobie pozwolić na około 4 treningi tygodniowo po 1-1,5 h. Raczej w późnych godzinach (po 20), jeśli to ma jakieś znaczenie.
Cel jest taki żeby mieć estetyczną sylwetkę, a za takową uznaję niewielką masę tłuszczową i jako-tako (w porównaniu do Was) widoczne mięśnie. Pozwólcie, że na tym poprzestanę żeby nie musieć wrzucać fot Brada Pitta z Fight Clubu i innych takich. Szanujmy się. Fajnie jakby przy okazji rozwinąć eksplozywność i wytrzymałość pod boks, ale jestem pusty, więc estetyka jednak na pierwszym miejscu. Szczególnie, że boks to tak amatorsko, 4 fun i na w razie czego.
Nie chcę rushować, jakichś cudów nie oczekuję i raczej powinienem się trzymać tego, co mi napiszecie, tj. nie mam problemu z regularnością i motywacją. Ot z różnych przyczyn bywam zabiegany.
@PositiveRate Nie rozpiszę ile powtórzeń bo uważam, że trzeba dźwigać ciężko. Ja mam taką zasadę, że jak zrobię 8 powtórzeń to znaczy, że trzeba dołożyć ciężar. ćwiczę w zakresie 4-8 powtórzenia. Ty jak jesteś w słabszej formie to te parę treningów zrób lżejszych, żeby organizm przypomniał co to znaczy dźwigać.
propozycja treningów na 4 razy w tygodniu.
Ogólnikowo ale myślę ze załapiesz o co chodzi. Trochę własnej pracy musisz też włożyć, żeby sobie przygotować rozpiskę pod siebie. Ja nie ćwiczę na komercyjnej siłowni to wiem jakie teraz są maszyny. wiadomo rozgrzewka przed, a po treningu jakieś kardio 15minut. Lepiej krócej i ostrzej niż chodzić na bieżni w nieskończoność.
przysiady 4-5 serii
uginania na maszynie 4 serie
prostowanie na maszynie 4 serie
ja lubię robić uginania i prostowania w super seriach. Oszczędzam na tym sporo czasu, który ucieka na przysiadach. Jak masz dobre serducho to dasz radę. Nie zaniedbuj treningu nóg. Nie musisz robić mega ciężko ale rób. Od chodzenia same się nie zrobią.
ćwiczenie na tylne aktony 3-4 serie
ćwiczenie na boczne aktony 3-4 serie
ćwiczenie na przednie przednie aktony
3 ćwiczenia po 3 serie na biceps i triceps
ogólnie ćwiczeń na barki jest sporo. To samo zrobisz hantlami jak i sztangą. możesz zamieniać ćwiczenia, dołożyć wyciskanie itd. Bica i trica robię w superserii. Dobrze wchodzi.
ściąganie nachwytem 4 serie
ściąganie podchwytem wąsko 4 serie
przyciąganie na wyciągu dolnym 4 seri4
martwy ciąg 4 serie
kaptury na sztandze lub suwnicy 4 serie
Plecy to ciężki trening. Dostosuj liczbę serii do możliwości i do aktywności następnego dnia. Ja zawsze po plecach mam dzień regeneracji.
Ogólnie dostosuj sobie trening pod siebie i boks. Na przykład nie rób treningu barków dzień przed boksem bo nie będziesz miał siły boksować. Możesz sobie zrobić na przykład klatkę.
Wszystko to tylko przykład jednej drogi, których jest mnóstwo. Przy odrobienie samozaparcia i poświęconego czasu sam jesteś w stanie wszystko ogarnąć. Zagranicznych youtuberów Ci nie polecę bo nie oglądam i nie znam się na hipertrofiach i rozkładach komórkowych, masa wiedzy jest na sfd w rozmowach Karnowskiego i Słodkiewicza. Poza tym dobrze się tego słucha.
Dźwigać nie podjadać i robić progres.
To nie była porada inwestycyjna.
Zaloguj się aby komentować