I drugie sniadanko wjezdza.
#hejtokoksy #gotowanie #jedzenie

I drugie sniadanko wjezdza.
#hejtokoksy #gotowanie #jedzenie

Zaloguj się aby komentować
Olimp nutrition whey protein complex, smak truskawkowy.
Rozpuszcza się bardzo elegancko, jest dosyć mocno słodkie, mleczne, ale wiadomo to serwatka. Spożywałem już kilka razy, i mam wrażenie, że zawsze jeden łyk będzie słony, jakby grudki soli były. Gdybym bym zamożny to mógłbym kupować tak to trzeba zostać przy typie z bloku. Miarka jest gruba i twarda, inne jakie widziałem to był po prostu kawałek plastiku a tutaj porządniej wykonane.
Jest to suplement i należy go stosować, jako uzupełnienie diety a nie zamiennik.
#hejtokoksy #silownia

Zaloguj się aby komentować
Ktos wie ile waxy ten gryf? Nie ma oznaczenia. Nieco mniejszy od innego gryfu 15kg. Ten jest nieco mniejszy. Cześc na skraju ma 16cm
#hejtokoksy

Zaloguj się aby komentować
Czas cycunie na lawce dodatniej hue hue.
Albo wznosy na barki, jeszcze nie zdecydowalem.
#hejtokoksy

Zaloguj się aby komentować
Gotowanie to nie moja pasja, a jedzenie to obowiazek. 20min lacznie z gotowaniem/ pieczeniem
#hejtokoksy #gotowanie #jedzenie

Zaloguj się aby komentować
#heheszki #hejtokoksy #humorobrazkowy

Zaloguj się aby komentować
Dajesz te k⁎⁎wa deske, czy mam zejsc i sam sobie wziac?!
Wcale tak nie bylo.
#budujzhejto #hejtokoksy

Zaloguj się aby komentować
#hejtokoksy
Macie jakieś środki na pobudzenie łaknienia, żebym mógł więcej jeść?
F
Do tej pory jak miałem dużo jedzenia do ojebania to sięgałem po zioło, ale musze detoks zrobic
Zaloguj się aby komentować
Zmieściłem się dzisiaj, ale nie ukrywam, że idę głodny spać pomimo, że o 19 obiadokolacja weszła w miarę normalna (260 g jakiś mielonych z jalapeno, groszek z marchewką 100g i 350g zupy kalafiorowej). Plus herbata z miodem bo mnie coś delikatnie bierze
Trochę ułatwia, że jedzenie średnie, ale dzisiaj zmienił się kucharz i przyjechały panie, które gotują bomba to od jutra będzie trudniej się powstrzymać...
#dieta #chudnijzhejto #odchudzanie #liczeniekalorii #hejtokoksy

Zaloguj się aby komentować
W końcu mam czas i pogodę aby zrobić porządny trening do porzygu.
#hejtokoksy #chudnijzhejto #trening #norwegia

Zaloguj się aby komentować
Podciąganie +17,5kg. Widać wyraźnie różnice między pierwszym a ostatnim.
#hejtokoksy #silownia
Zaloguj się aby komentować
2 dni temu pierwszy raz zrobiłem przysiady ze sztangą, ale mając dobrą technike (wczesniej za mało schodziłem w dół). Efekt?
-Zamiast 65kg w serii zrobilem 45
-Od 2 dni nie umiem chodzic
-Wyjebałem sobie sztangą w nadgarstek, przy przysiadzie (nie ogarnąłem przy odkładaniu sztangi że sie nie zaczepiła)
Sport to zdrowie czy coś. Jak sie zregeneruje do⁎⁎⁎⁎dole jeszcze więcej
#hejtokoksy
Zaloguj się aby komentować
#mirkokoksy #hejtokoksy #silownia #gymbro #przyjaznie #sondaz #spotted #gownowpis #pytaniedoeksperta
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Chodzę na pakerę od 5 miesięcy. Póki co przytyłem 2kg i to nie są mięśnie xDˣᴰ
#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #hejtokoksy
Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Ascetyczne warunki wymagają kreatywnych rozwiązań.
Cały trening na tym zrobiłem i nawet się spociłem nieźle. A dwóch gum nie byłem w stanie uciągnąć w wiosłowaniu - więc jest jeszcze zapas.
Nie ma opijerdalanja sje.
#hejtokoksy #chudnijzhejto

Zaloguj się aby komentować
Lecimy z kolejnymi snami, dzisiaj 2 krotkie. Drugi lepszy ;)
Pierwszy to jak stalismy statkiem na bardzo ograniczonym akwenie, jakby jeziorze we fjordach.
Nagle przyszedl straszny pizdziel i dre sie do kapitana (a wlasciwie mojego zmiennika, ktory byl kapitwnem w tym snie), zeby rzucal kotwice. Ten zdebial, nie wie co ms robic, a nas znosi jak jakas mala lodeczke w huraganie i zalewa mostek (lol). Wkoncu rzucilismy te kotwice i jakos wszystko minelo.
Drugi ciekawszy ;) bylem na silowni i byla jedna biezna, ktora byla zajeta. Spytalem chlopa ile mu zostalo - 20min. Ok, poczekam najwyzej i tak sie krece obok tej bieznk, czekajac az skonczy. Mija 20 min, chlop schodzi biezni i odrazu kieruje sie w jej strone (jestem kilka m dalej). Wtem jakis malolat wskakuje ns bieznie i zaczyna klikac. Mowie sorki, ale czekalem ns te bieznie od 20 minut i na nia wchodze i bede uzywal rowno 30 min. Lebek sie odsunal i cos tam burczy do drugiego kolegi.
Stoja we dwoch czy 3 kolo nnie i pierdola bzdury kolo mnie, no ale trudno, przeciez im nie zabronie. Po ok 9 min zapauzowalem bieznie, zostawilem na niej swoj recznik i wode i poszedlem zrobi jakies szybkie rozciaganie czy cos. Odwracam sie, a te. Mi sie wjebal na bieznie. Mowie gosciu, mowilem ci, ze pol h bede jej uzywal i nie skonczylem jeszcze. Znowu cos tam do siebie mrucza i zaczynaja sie jakies heheszki o mnie.
Nagle jeden z nich stojac naprzeciwko mnie zaczal mnie obrazac (nie pamietam co tam gadal), wiec wyjebalem mu soczystego liscia. No i sie zaczelo. Zaczeli sie cala grupa do mnie sadzic i burczec, wiec jeden dostal 3 szybkie, drugi jakas bule na zachete i zaczynam wychodzic z silowni do szatni.
Nagle wpada Wojtek Kawa (aktualnie zawodnik mma, mlodszy kolega, z ktorym wiele lat temu trenowalem tajski) i wali mi middle kicka w schaby. Mowie do niego, ty przeciwko mnie? No dobra, jak chcesz. Idziemy wszyscy do szatni zeby sie ponapierdalac.
I tu znikad wpada moj trener tajskiego, dociska mnie do sciany i mowi co ty odpierdalasz, myslalem ze jestes rozsadnejszy (a bylem, bo sam troche trenowalem mlofszych, w tym kawe, jak jego nie bylo). Chcial mnie zrugac za te alcje, ale wytlumaczylem mu o co chodzi i mowi, ze w sumie spoko i kaze temtym malolatom wypierdalac xD
Koniec.
#snybartka #sen #hejtokoksy #sztukiwalki
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
PR w przysiadzie - 130kg. Do końca roku raczej nie planuję poprawiać.
#hejtokoksy #silownia
Zaloguj się aby komentować