w sumie szczera prawda xd #usa
#lewica #bekazprawakow #memy

w sumie szczera prawda xd #usa
#lewica #bekazprawakow #memy

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Tak to jest gdy ci tą propagandą TIK TOK MAGA łeb napchali, a potem rzeczywistość to konfrontuje.
Kanadyjska rodzina przeniosła się z Kanady do Rosji, aby wychować swoje dzieci w atmosferze "tradycyjnych wartości". Rosja zablokowała ich konta, a gdy Kanadyjczycy skarżyli się online na biurokrację, natychmiast spotkali się z negatywnymi komentarzami od swoich nowych współobywateli (towarzyszy).
Na początku lutego 2024 roku para Feinstra poinformowała, że ich konta zostały zablokowane w Rosji. Po sprzedaży domu w Kanadzie przelali środki na rosyjskie konto. Bank uznał przelew za podejrzany, co skutkowało zablokowaniem ich kont.
"Mówimy tu nie o jakimś strasznym i surowym reżimie, jak niektórzy na Zachodzie myślą. Nie, to ustawa przeciwdziałająca praniu brudnych pieniędzy" - powiedział mąż.
Żona ma inne zdanie: "Dobrze, to było naprawdę głupie. Teraz jestem bardzo rozczarowana tym krajem. Gotowa jestem wyskoczyć na samolot i stąd wyjechać."
Ci, którzy kochają i popierają Rosję, nie spieszą się tam mieszkać, a ci, którzy tam idą, stają przed faktem, że nie są nikim w tym kraju i nie mają żadnych praw.
#bekazprawakow / #polityka

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Krul Korwin zgadza się z katem putinem, że Polska była winna za wybuch¯\_(ツ)_/¯ II Wojny Światowej...
#bekazkonfederacji #bekazprawakow #polityka #korwin
Akurat tutaj zabawie sie w adwokata diabla i powiem, ze poglad o wspolpracy z Niemcami wcale nie jest nowy i wystepowal tez w publikacjach.
I byc moze bylby korzystniejszy niz to co sie wydarzylo- przeciez Beck to byl fatalny minister spraw zagranicznych, a kampania wrzesniowa to byla jedna wielka porazka.
Tak samo to slynne, ze Hitler nie wiedzial o holocauscie- tez chlop odplynal w argumentacji odnosnie jakiejs sprawy i obrony jakiegos polityka.
Po prostu JKM lubi robic wokol siebie szum i celowo siluje sie na kontrowersje.
Ale popieranie Putina i Rosji w 2024 roku to jest skandal i dramat.
Zaloguj się aby komentować
@Frog A to lajcik,kolejne neuropejskie wyrwanie z kontkstu. Po zapoznaniu się z całością - TL/DR: Sośnierz twierdzi,że problem lekceważenia przepisów wynika z ich zbytniej restrykcyjności w efekcie której kierowcy przyzwyczaili się do łamania prawa drogowego :
Kary, które w imię tego, że ktoś tam kogoś przejechał, to się niestety zdarza, są nakładane na wszystkich kierowców, są po prostu źródłem politycznych szarlatanów, którzy z tego żyją. Państwo zrobiło sobie z kierowców źródło dochodu. To jest podatek od pecha, który kierowca od czasu do czasu musi zapłacić za łamanie jakiś bzdurnych przepisów. [...] Były poseł wygłaszał też takie opinie, że im niższe dopuszczalne limity alkoholu u kierowców, tym więcej ludzi jeździ po pijanemu. — Kary powinny być dla tych, którzy spowodują wypadek, a nie dla tych, którzy jadą za szybko. Bo znaki są stawiane w sposób idiotyczny i każdy, kto ma prawo jazdy, to wie.
I nie jest to opinia tylko Sośnierza:
Osobliwą opinię w programie wygłosił też wiceminister infrastruktury Paweł Gancarz (PSL), który odpowiada w resorcie właśnie za sprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego. W pewnym sensie dał do zrozumienia, że ludzie na drogach karani są niesłusznie. — Ja znam przypadek młodego człowieka, bardzo aktywnego, który studiował i pracował dodatkowo — rozpoczął anegdotę Gancarz. — Za swoje ciężko zarobione pieniądze kupił samochodzik i niechcący spowodował stłuczkę. Od razu otrzymał 10 punktów karnych i 2 tys. zł mandatu, co było równowartością jego miesięcznego wynagrodzenia. I to była kara za jego aktywność, bo gdyby siedział w domu, to nie zostałby ukarany. Tak zostały zaostrzone przepisy, że krzywdzą aktywnych — podsumował.
Zaloguj się aby komentować
Głosujące na Konfederację Mariusze z Brighton w jednym obrazku
#bekazprawakow #kanalzero #bekazkonfederacji #polityka #stanowski

Zaloguj się aby komentować
ach, konserwy... dlaczego to moralizatorskie biadolenie za każdym razem kończy się dokładnie tak samo, czyli żenującym przejawem hipokryzji? nie wiem, choć się domyślam. jeszcze lepiej dla tej karierowiczki i atencjuszki, że wytyka jej to żona pisowca xD myślę, że jakieś stanowisko w mordo szuris by się znalazło z uwagi na dobre dopasowanie stylu życia.
P.S. wy też uważacie, że strefa łóżkowa to zwykłe przytulenie? XDDD
https://twitter.com/MSchreiberM/status/1757126347799818425
#religia #bekazprawakow #polityka



Zaloguj się aby komentować
#heheszki #2137 #bekazprawakow
#heheszkipolityczne
Pewnie #byloaledobre


Zdanie wyrwane z kontekstu vs. katechizm, który JP2 ogłosił i podpisał:
"2266 Ochrona wspólnego dobra społeczeństwa domaga się unieszkodliwienia napastnika. Z tej racji tradycyjne nauczanie Kościoła uznało za uzasadnione prawo i obowiązek prawowitej władzy publicznej do wymierzania kar odpowiednich do ciężaru przestępstwa, nie wykluczając kary śmierci w przypadkach najwyższej wagi. Z analogicznych racji sprawujący władzę mają prawo użycia broni w celu odparcia napastników zagrażających państwu, za które ponoszą odpowiedzialność."
Generalnie dalej jest, że jeśli da się dożywotnio izolować, to należy to robić zamiast zabijać. Te punkty zmienił niedawno Franciszek.
Zaloguj się aby komentować
Tak mysle ze ten wywiad to moze byl dobry pomysl.
Putin pi⁎⁎⁎⁎lil tam jak potluczony takie glupoty ze jak ktos dalej go popiera po tym wszystkim to musi byc skonczonym idiota.
Mozliwe ze spadnie mu poparcie ze strony onuc teraz.
btw ciekawe co konfideraci na to wszystko
#heheszki #humorobrazkowy #bekazprawakow #kacapyjebane #heheszkipolityczne

@Helikopter prowadzisz jakiś eksperyment społeczny, trollujesz czy może cierpisz na jakieś zaburzenia psychiki? Dzisiaj wrzuciłeś już wpis, w którym zastanawiasz się czy Putin nie miał racji w jakimś tam temacie.
I jakby nie patrzeć, właśnie o to chodziło w tym wywiadzie. Żeby jak najwięcej skrajniaków z wiadomej strony sceny politycznej zaczęło się zastanawiać, czy czasami Putin nie ma racji w tym czy innym temacie.

@Helikopter @rakokuc : o tym czy miał rację czy nie miał dowiemy się po wojnie - może to będzie w okolicach wyborów w USA a może jednak jeszcze nie wtedy.
Na razie poczekajmy na reakcję na skutki ataku Izraela w Rafah czy co innego co się będzie działo dalej. Coś ważniejszego stanie się dopiero pod koniec tego miesiąca albo w maju, na razie jeszcze będziemy mieć na pewno spokój z tydzień może 2 minimum - ok ?
Zaloguj się aby komentować
Jak to szło prawaki? Kiedy Tusk wróci do władzy i w centrach miast zakażą jazdy 30-letnimi dieslami to poparcie PiS i Konfederacji wystrzeli w górę. Tymczasem gdy Tusk przejął władzę KO wysunęła się na lidera w sondażach, a Konfa dalej na ostatnim miejscu. Nie przekładajcie poparcia i przemyśleń oraz teorii chłopskorozumowych ze swoich wiosek na skalę całej Polski. Poczekajcie jeszcze, rok, dwa, trzy i będziemy mieli w Polsce drugi Budapeszt XD
#bekazprawakow #bekazpisu #jebacpis #bekazkonfederacji #polityka

Zaloguj się aby komentować
#heheszki #humorobrazkowy #heheszkipolityczne #bekazlewactwa #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować
Zabrakłoby miejsca na serwerach hejto, gdybym poprzez ilość "XD" miał wyrazić jak zgniłem po obejrzeniu tego "vloga podróżniczego". Co się stało z tym kanałem, to jest niepojęte.
Absolutną wisienką na torcie tego materiału jest akcja z 5:55, w której Faza znalazł miejsce do plażowania, ale uwaga. Była na tej plaży jedna osoba, która wyglądała jak feministka (cokolwiek to znaczy), i która miała go totalnie w d⁎⁎ie. Mimo to, a może właśnie dlatego, jej obecność do tego stopnia mu przeszkadzała, że postanowił ten relaks przerwać i opuścić plażę XDD
Ale co do głównego tematu - otóż chłop wydrukował jakieś ulotki z wypowiedzią Scheuring-Wielgus deklarującej przyjęcie migranta z Lampedusy i chciał tym samym "zaprosić ich" do naszego kraju, tzn wiecie, poinformować ich, że posłanka ich przyjmie, hehe.
Gdy policja zauważyła jego konsekwentne próby pajacowania i zaczęła zamykać przed nim drzwi do ośrodka, a tym samym nie udało sie wręczyć ulotek osobiście, wówczas zaczął śmiecić nimi w innym miejscu - rozrzucając w jednej z migranckich łodzi, bo "może jakiś aktywista to znajdzie."
Beka! Migracja to taki śmieszny temat, że trzeba specjalnie tam polecieć i sklecić prześmiewczy materiał. Ważne, żeby lewactwo d⁎⁎y piekły! XD
Generalnie wspaniały reportaż, nie zapomnę go nigdy. Wielkie brawa za merytoryczny progres kanału, najważniejsze, że widzowie się cieszą i czują przynależność do elity "myślących Polaków".
#bekazprawakow #podroze i mimo wszystko troche #polityka

Zaloguj się aby komentować
pełna zgoda, jednak "dziennikarzem" to bym tego trumpowego foliarza nie nazwał
#wiadomosciswiat #rosja #bekazprawakow #polityka

@festiwal_otwartego_parasola jeżeli gwałt to czynność seksualna bez zgody jednej ze stron, to sprawcą gwałtu jest kobieta odmawiająca udziału w czynności, kacapska logika jest znana i niezmienna od ponad stu lat. Problem polega właśnie na tym, że pluralizm i wolność słowa są tak dogłębnie wyryte w kulturze krajów Zachodu, że nie dopuszczają nawet do siebie myśli, że jedna strona to zbir i gwałciciel usprawiedliwiający swoje zbrodnie.
Zaloguj się aby komentować
7.5 milionów głosowało za pis i kofną, 11.5 miliona głosowało za Koalicją. Wyborcy Koalicji są przeciwni wnioskowi "stop lgbt" czy jak się te pokemony nazywają.
No i teraz zastanówmy się, czy odrzucenie w pierwszym czytaniu tego wniosku to będzie atak na demokrację według tych dwóch ugrupowań?*
*to pytanie retoryczne
#polityka #bekazprawakow #sejmowyspam
Zaloguj się aby komentować
Wybory prezydenta warszawy wg pis:
https://youtu.be/BegdIKGjMKg?si=kEZsGhjoolZWVyj-
#polityka #warszawa #bekazprawakow
Zaloguj się aby komentować
Jak słucham tych wieśniaków z PiS-u i Konfederacji w sprawie pigułki "dzień po", to aż mnie ciarki przechodzą co byłoby gdyby te średniowieczne dzwony miały większość w Sejmie. Przecież to co oni głoszą to jest jakiś nieśmieszny abstrakt. Wszyscy poważni naukowcy uznają pigułkę "dzień po" za antykoncepcję awaryjną. Wszystkie poważne instytucje badawcze. A tu wyjeżdżają z jakimś stowarzyszeniem katolickich farmaceutów jako kontr-argument, że to jednak nie antykoncepcja awaryjna XDDDD
Ja bym jeszcze zapytał się w tej kwestii stowarzyszenia islamskich farmecutów albo judaistycznych. Katolicy zrozumcie jedno. Jak Wam religia nie pozwala zażywać tej tabletki to jej po prostu nie zażywajcie. Nie ma obowiązku kupna ani zażywania tej tabletki. Tak samo jak nie ma obowiązku picia alkoholu, jedzenia mięsa czy palenia papiersoów jeżeli twój światopogląd/religia tego zabrania. A od reszty zabierzcie te swoje świętojebliwe łapy i przestańcie układać wszystkim innym życie.
#bekazprawakow #polityka #jebacpis #jebackonfederacje #bekazkatoli
Niektóre argumenty z PiSu mógłbym uznać za logiczne, ale tak k⁎⁎wa nie do końca.
Łykanie tabletek jak dropsy:
No tak, jest to problem, ale mniejszy niż łykanie tabletek kodeinowych, a przy tym koszcie to tak nie widzę tego.
Pizdowcy mówili o tym że nastolatki mogą nie wiedzieć o wadach, no ale sami usuwali edukację seksualną, chociaż jakby miało być prowadzone jak wychowanie o życia w rodzinie jakie ja miałem, to też mnie to zastanawia, chociaż jedną rzecz wyniosłem za którą jestem wdzięczny i którą pamiętam z lekcji: zmieniać codziennie bieliznę XD
Chronić nastolatki, tabletki od 18
No szkoda że r⁎⁎⁎ać się mogą od 15 (legalnie XD) czemu nie zmienili wieku zgody?
Rodzice powinni decydować!
XD, yup napewno upilnują żeby się nie ruchali.
Lekarz napewno się zna i doradzi, przez to recepty
Jak ja idę do lekarza to tylko mnie się pyta na ile zwolnienie wypisać.
Zaloguj się aby komentować
Zdradzający objawy ciężkiej choroby psychicznej, przyjaciel rosyjskiego szpiega Leonida Swiridowa - poseł na Sejm z ramienia prokremlowskiej partii #konfederacja , odkrył spisek związany z #cpk i #zydzi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Grzesio Braun twierdził, że pod CPK w Baranowie będzie krył się tajny żydowski bunkier. Nowe centrum dowodzenia Izraela.¯\_(ツ)_/¯
mir:
#braun #bekazkonfederacji #psychiatria #chorobypsychiczne #izrael #polskiantysemityzm #bekazprawakow #polityka
Ja mam taką hipotezę, że Braun takimi wypowiedziami zabezpiecza się przed zniesławieniem za pomocą deep fake'ów. No bo zobaczcie. Jakby nagle "wyciekł" filmik z Kosiniakiem, Kamyszem, Trzaskowskim, czy kimkolwiek kto stara się zachowywać umiar w wypowiedziach i w zachowaniu, gdzie ta osoba z nienaturalną jak dla siebie prędkością mówi jakieś totalnie odklejone rzeczy, to mimo że każdy ogarnięty od razu by stwierdził że to deep fake to zaraz przeciwne tej osobie media by to podłapały i nagłówki by krzyczały że skandal, hańba i w ogóle zdymisjonować. Takie osoby to wręcz idealni kandydaci na bycie zdyskredytowanym przez obce służby, czy wrogów polityczych.
A Braun? Braun mówi otwarcie - pod CPK są żydowskie bunkry, on wchodzi na pełnej do sądu i wypierdala choinkę, on odpala gaśnicę i gasi menorę w sejmie. Weź zrób z nim jakiegoś kompromitującego deep fake'a. Co miałoby na nim być? Jak mówi że NATO i UE to nie zagrożenie dla Polski? Czy może jak stoi w sejmie razem z innymi podczas minuty ciszy w dniu pamięci ofiar holokaustu?
Braun jest najbezpieczniejszy pod tym kątem, podobnie jak pozostali politycy Konfederacji.
No i chroni ich jeszcze jedno - żadne obce Polsce służby nie mają na celu upierdalania swoich własnych ludzi ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Qanon zwykły troll czy PsyOps stworzony przez Cia?
Qanon to jedna z największych tajemnic współczesnego internetu. Tajemnicza postać (postacie?) publikująca dziwne wiadomości na 4chanie i 8kun gdzie miała sugerować istnienie kręgu satanistycznych pedofilii i głębokiego państwa w USA z którym dzielny Donald Trump i dobrzy patrioci z wojska mają walczyć. Postać wielokrotnie przepowiadała rozprawienie się z demokratami czy postacią Clinton i nawet podawała dokładne daty. To jednak nigdy nie nastało. Na wikipedii jest cała lista błędnych przepowiedni Qanona. Większość krytyków tej postaci uważa, że to zwykły troll. Być może jednak istnieje inne wyjaśnienie całej sprawy. Otóż istnieje całkiem spore prawdopodobieństwo, że Qanon to zwykły PsyOps stworzony przez Cia na użytek wewnętrzny. Tak zresztą miał twierdzić zwolennik Donalda Trumpa, emerytowany generał i były doradca do spraw bezpieczeństwa Michael T. Flynn.
Michael Flynn appears to have called QAnon ‘total nonsense’ despite his links
Trump ally reportedly says conspiracy theory a ‘disinformation campaign’ created by CIA and the left, apparent recording reveals
Inną ciekawą sprawą, że zwolennikiem teorii o Qanonie jest inny emerytowany generał Paul E. Vallely. W czym problem? Paul znał się ze zmarłym już Michaelem Aquino, satanistą (stworzył Świątynie Seta) i był wojskowym. Aquino przynależał do 7. Grupy Operacji Psychologicznych. Razem z Paulem napisał artykuł "_From PsyOp to MindWar: The Psychology of Victor_y" poświęcony właśnie operacjom psychologicznym.
O tym, że Qanon to PsyOps głosił także australijski kanał polityczno-satyryczny thejuicemedia w jednym ze swoich odcinków wrzuconych na Youtube do którego link dam na samym dole tekstu. Byli na tyle mądrzy by z wyprzedzeniem przewidzieć, że Qanon wywoła jakieś zamieszki w USA (atak na kapitol) w razie porażki przez Donalda Trumpa wyborów w 2020. Dokonali tego na bazie podobnego incydentu z 2000. Chodzi tu mianowicie o Brooks Brothers riot
The Brooks Brothers riot was a demonstration led by Republican staffers at a meeting of election canvassers in Miami-Dade County, Florida, on November 22, 2000, during a recount of votes made during the 2000 United States presidential election, with the goal of shutting down the recount. After demonstrations and acts of violence, local officials shut down the recount early.
Za całą sprawą miał wtedy stać wieloletni przyjaciel Trumpa, konserwatywny konsultant polityczny i lobbysta Roger Stone. Jak widać ludzie z otoczenia byłego prezydenta mieli w tym doświadczenie.
Wnioski końcowe
Niezależnie od prawdy kim Qanon jest, to pozostaje on dobrym przykładem jak łatwo współczesną prawicą manipulować. Trump nie jest oczywiście realnie antysystemowy. Sam jest częścią elity od lat i dlatego istnieje cała lista bogatych ludzi którzy byli gotowi go finansować. Wewnątrz rządu USA nie ma żadnej dobrej grupy patriotów walczących z deep state. Nikt, niczego nie obali, nikt niczego nie zmieni, a Clinton nie zostanie aresztowana xD. Przynajmniej nie przez Trumpa, który w praktyce sam zasługuje na rozprawę sądową. W USA zresztą rządziły i będą rządzić wielkie korporacje bo te zwyczajnie mają kapitał by finansować zarówno demokratów jak i republikanów i tak długo jak ten proces będzie trwać, tak długo też nic się nie zmieni.
Tu wstawiam link do omawianego filmu.
#revoltagainstmodernworld #polityka #usa #bekazprawakow #teoriespiskowe #antykapitalizm
Ja polecam ten dokument: https://www.hbo.com/q-into-the-storm
Bardzo dobre śledztwo dziennikarskie, które pokazuje jacy ludzie tworzyli ten ruch, a co więcej - ujawnia kto za tym stał. I bynajmniej nie było to CIA, chociaż ostateczne powiązania głównego spin doktora nie są do końca jasne.
Zaloguj się aby komentować