Ale ekipę żeście zmontowali
#bekazkonfederacji #polityka #bekazprawakow

Ale ekipę żeście zmontowali
#bekazkonfederacji #polityka #bekazprawakow

@festiwal_otwartego_parasola
W latach 1933-1945 rządzili prawdziwi socjaliści, narodowi.
AFD to typowa prawica, która w swoich szeregach ma żydów na tyle ważnych, że zablokowali Brauna.
I AFD jest partią wybitnie antyimigrancką, co zaprzecza ruskim działaniom destabilizacji europy wojskami islamskimi.
Więc coś nie skleiła się ta narracja.
@festiwal_otwartego_parasola
nazizm to narodowy socjalizm. Czyli obecny rząd niemiec.
hitler nie przyznawał się do idei marksistowskich z trywialnego powodu: marks był żydem
destabilizacja Europy to jak najbardziej domena i rosji i afd
O ja pier@#$le, ale faza. AFD wspomniało o deportacjach nielegałów i od razu zrobił się wielki rwetes rządzących niemcami naziolków, bo to zaburza plany ruskich
@festiwal_otwartego_parasola
Ale jesteś uparty
https://www.dw.com/pl/media-politycy-afd-na-tajnym-spotkaniu-ws-masowych-deportacji/a-67941039
@bleblebator-bombambulator
najpierw może przeczytaj artykuł który wysłałeś
Dotyczyłoby to milionów ludzi, którzy mieliby zostać wypędzeni z Niemiec
deportacja milionów ludzi to nie jest destabilizacja? no i pomijam, że pozbyliby się taniej siły roboczej, a to jest wprost pomysł gospodarczy na poziomie konfederosji
no i nawet w artykule masz napisane, że to "spotkanie" dotyczyło skrajnie prawicowych idei xD
@festiwal_otwartego_parasola
że pozbyliby się taniej siły roboczej
Buhahaha, pozbyli by się balastu socjalnego. Z obcokrajowców w niemczech pracują głównie słowianie, hiszpanie. Muslimy są obciążeniem dla budżetu
no i nawet w artykule masz napisane, że to "spotkanie" dotyczyło skrajnie prawicowych idei xD
Przecież jasno i wyraźnie napisałem że AFD to prawica, a nie socjalizm w wydaniu narodowym.
@voy.Wu naziole to jakieś powiedzmy 40 mln ofiar (już zaokrąglam w gorę, aby nie było że coś wygładzam).
Stalin min. 40 mln. ofiar
no i mamy miał tsie tunga: oficjalnie rewolucja kulturalna 20 mln ofiar i wojny wróblowe 20 mln ofiar, tak przyznają sami chończycy. Ale.....wg. organizcji praw czlowieka wojny wróblowe pochłonęły co najmniej 70 mln ofiar, i chińczycy nie protestują a są drażliwi oj są.
Dodajmy jeszcze takie drobnostki jak pol polt, dynastie kimów, castro, kacykowie południowo amerykańscy, afrykańscy, azjatyccy....
Zaloguj się aby komentować