Chciałbym, żeby dziwiła mnie ta cyrylica na telefonie xD
#polityka #bekazpodludzi #bekazprawakow

Chciałbym, żeby dziwiła mnie ta cyrylica na telefonie xD
#polityka #bekazpodludzi #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować
Stop polonizacji Wrocławia i Szczecina!
Stop polonizacji Europy!
#polityka #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
Nasz pokój i zjednoczona Europa są poddawane presji jak nigdy dotąd: przez populistów, nacjonalistów i demagogów. Przez skrajną prawicę i skrajną lewicę. Przez AfD, Zjednoczenie Narodowe albo Konfederację. Nazwy mogą się różnić, ale cel mają wspólny: chcą podeptać nasze wartości i zniszczyć naszą Europę. Europejska Partia Ludowa nigdy się na to nie zgodzi. - Ursula von der Leyen na kongresie EPP w Bukareszcie
A na #wykop oczywiście banda debili wybiórczo podchodzi do tematu i daje popis zidiocenia, ignorancji i skrajnej głupoty bałwochwalczo gloryfikując katolickich fundamentalistów xD
Głosy rozsądku oczywiście są zakrzykiwane bełkotem "- Chcecie konkretów? - Nieee!".
#polityka #bekazpodludzi #bekazkonfederacji #jebackonfederacje #konfederacja #lewica




Zaloguj się aby komentować
Co tu się...
#polityka #cotusieodpierdala #patologia #wiadomoscipolska #bekazpodludzi #protestrolnikow

Zaloguj się aby komentować
Gtotheg: tak, nienawidze mezczyzn, a co????
#bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
Jedna z lepszych wiadomości. Nareszcie tę przećpaną k...., damskiego boksera i ruskiego działacza zatrzymała Policja. Powoli, małymi kroczkami sądy dojdą do guru wszelkiej maści popierdzieleńców - pana Brauna. Skończył się parasol ochronny faszystów od Ziobry, którzy bawili się takimi dzbanami oraz wykorzystywali ich w celach ideologicznych. Przy mnogości zarzutów i jako recydywista jak nic posiedził kilka ładnych lat pod celą. Będzie miał dużo czasu na nagrywanie zabaw z koleżkami pod prysznicem, które może kiedyś opublikuje na YT w kategorii 18+
#bekazprawakow #bekazpodludzi #policja #polityka


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Już tam Czarnek i inne dzbany się przyczepiły, że ROTACYJNE BARIERKI, CZEGO SIĘ BOICIE HUR DUR xD
Ale to, że przez tyle lat stały dzień w dzień, to było git
Niesamowici hipokryci
Jakim cudem to gówno ma tak wysokie poparcie ciągle? Przykre...
#bekazpisu #polityka #bekazkonfederacji #bekazpodludzi #sejm


@emerald_city wielu starszych ludzi przejawia coś w stylu syndromu sztokholmskiego. Wychowani za komuny pod butem i podświadomie do tego tęsknią. Wtedy też w wielu Polakach kwitła w sercu miłość do wolności, podniecają patriotyzmem i wiarą.
Jak łatwo można zauważyć, ruska propaganda cała skąpana jest w płaszczyk patriotyzmu.
Próbują przekuć nienawiść do russkich w nienawiść do całego UE oraz Ukrainy.
Ale to tylko takie moje osobiste przemyślenia.
Zaloguj się aby komentować
Właśnie zrobiłem sobie GIGA ŚNIADANIE ( ͡° ͜ʖ ͡°) - kurczaczek, ryż, warzywa, nieco przypraw i 4 placki tortilla z sosem jogurtowo-koperkowym jako zagrycha. Nie dam zdjęcia bo pluję na takie z^ebane wzorce. Foteczka tu, foteczka tam. Pochwalę się, dopaminki i atencji sobie dodam. W sumie to nawet niepotrzebnie piszę ten wpis bo co kogo obchodzi co i kiedy jem. ¯\_(ツ)_/¯
#jedzenie #jedzzhejto #bekazpodludzi #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
Jeden z lepszych materiałów opisujących zderzenie z rzeczywistością młodszego pokolenia które naogląda się za dużo Tik-Toczka, Instagramka i Fejsbuczka a potem kwik dlaczego jestem przeciętny! Gość wstrzelił się idealnie w 10! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.youtube.com/watch?v=YWyE-G4plAI
#bekazpodludzi #psychologia #logikarozowychpaskow #gownowpis #ciekawostki
Zaloguj się aby komentować
Zero zaskoczenia...
Choroba Vibroencefalopatia (CRV) dotyka głównie populację rolników i osób pracujących w rolnictwie. Charakteryzuje się kompleksowym zespołem objawów neurologicznych i psychiatrycznych, które wydają się mieć związek z ekspozycją na wibracje generowane przez traktory oraz inne maszyny rolnicze.
Patomechanizm choroby CRV obejmuje mikrouszkodzenia strukturalne w obszarach mózgu odpowiedzialnych za percepcję sensoryczną, integrację informacji oraz regulację emocji. Wibracje emitowane przez traktory mogą prowadzić do subtelnych uszkodzeń mikroanatomicznych, takich jak mikrozatory, mikrokrwotoki oraz subtelne zaburzenia w sieciach neuronalnych.
Objawy kliniczne choroby CRV są różnorodne i obejmują:
1. Paranoję: Pacjenci często doświadczają wyraźnego poczucia prześladowania oraz skłonności do widzenia spisków, często łącząc je z historycznymi postaciami, takimi jak UPA i Banderowcy.
2. Halucynacje wzrokowe i smakowe: Obserwuje się u pacjentów tendencyjne interpretacje otaczającego środowiska, w tym wyimaginowane obrazy grzybów i substancji chemicznych, szczególnie w produktach rolniczych, takich jak zboża.
3. Przekonanie o swojej wyższości: Niektórzy pacjenci wykazują tendencję do manifestowania wyższości intelektualnej lub moralnej nad innymi, co może prowadzić do konfliktów interpersonalnych oraz trudności w relacjach społecznych.
4. Natrętność: Charakteryzuje się to uporczywymi zachowaniami oraz trudnościami w akceptowaniu opinii innych osób, co może prowadzić do marginalizacji społecznej.
Diagnoza choroby CRV opiera się na klinicznej prezentacji objawów, wywiadzie pacjenta oraz wykluczeniu innych możliwych przyczyn zaburzeń psychicznych i neurologicznych. Nie ma jednoznacznych biomarkerów ani testów laboratoryjnych potwierdzających tę jednostkę chorobową.
Leczenie choroby CRV obejmuje interdyscyplinarny podejście, które może obejmować terapię farmakologiczną w celu kontroli objawów psychiatrycznych, terapię poznawczo-behawioralną oraz wsparcie społeczne. Ponadto, istotne jest również edukowanie pacjentów na temat redukcji ekspozycji na wibracje oraz promowanie świadomości zdrowotnej wśród społeczności rolniczej.
#protestrolnikow #bekazpodludzi #heheszki #pasta
Zaloguj się aby komentować
@jelonek DOBRO PAŃSTWA PONAD PODZIAŁAMI KOALICJA POLSKICH SPRAW PANOWIE DOGADAJMY SIĘ
#heheszki #bekazpisu #bekazprawakow #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
No kurna prawacki stanard :v
No nic, nie dowiem się jak, czemu i po co ktoś miałby prowokować. No, ale op to też antyszczep więc jakoś mnie to nie dziwi.
#bekazpodludzi #bekazprawakow #polityka

Zaloguj się aby komentować
No elita, k⁎⁎wa, internetu
#wykop #bekazwykopu #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować

Wyniki głosowania na Biologiczną Bzdurę Roku 2023. 4 lutego zakończyło się głosowanie na Biologiczną Bzdurę Roku 2023. W plebiscycie oddano 14841 głosów. Autor zwycięskiej bzdury otrzymuje symbolicznie statuetkę Alternatywnej Zięby. #hydepark #bekazlewactwa #bekazpodludzi
K⁎⁎wa, na #wykop pałują się do CZARNKA xDDD
Nie wem, po ki c⁎⁎j ja tam wlazłem dzisiaj... Ech...
#polityka #bekazpisu #bekazwykopu #bekazpodludzi
Zaloguj się aby komentować
Poprawione (。◕‿‿◕。)
#polityka #protest #bekazpisu #bekazpodludzi #jebacpis #wyjebacpisowskiekurwy

@Alky KAŻDY kto Polakowi (nawet będącemu w błędzie) a walczącemu o swój POLSKI interes przykleja ruską szmatę jest nikim więcej jak antypolakiem, wrogiem polskiego narodu.
PS. A Ukraińcy niech przeproszą za Wołyń tak jak Niemcy za swoje ludobojstwo to nie będą im Polacy tego wypominać. To tylko kilka słów wygłoszonych przez prezydenta… no chyba, że popiera się w pełni to co się stało na Wołyniu.
Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Jeśli to prawda to ja pi⁎⁎⁎⁎le XDDDD
#polityka #jebacpis #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
Pamiętajcie, że dla Pana Janusza jesteście tylko kosztem. Jak będziecie pracować 35-godzin zamiast 40, to nie wyciśnie z Was tyle ile by chciał i nie wystarczy mu na nowego Mercedesa AMG GT B5. On dokłada do interesu tylko po to, żebyście pracę mieli XD
#bekazpodludzi #januszebiznesu #januszex #pracbaza


@szczekoscisk Idąc tym tokiem myślenia to wprowadzenie 8-godzinnego czasu pracy albo zakazu pracy dla dzieci też można tak uargumentować. Linie produkcyjne dawałyby większy zyski jakby pracownicy pracowali np. 60- godzin w tygodniu, a nie 40. Jak w takim razie radzą sobie szwedzkie, niemieckie, francuskie czy angielskie przedsiębiorstwa, w których płace są 3-razy wyższe niż w Polsce, koszty prowadzenia firmy również są sporo wyższe, a 35-godzinny/4-dniowy tydzień pracy jest w większości z nich standardem?
No ja wiem, że jak chce się mieć X modeli sportowych za kilkaset tysięcy złotych albo kilka milionów to nie jest lekko
@Lukato W wiekszosci angielskich przedsiebiorstw 4-dniowy tydzien pracy jest standardem? Jak na razie widze, ze okolo 60 firm sprobowalo tego, z czego 30% zdecydowalo sie na ten krok na stale. Zrodlo: https://www.bbc.com/worklife/article/20230319-four-day-workweek-trial-the-firms-where-it-didnt-work
Zeby nie bylo - zatrudniam 54 osoby, pracuja jak chca, w wiekszosci z domu (ale okolo 7-10 osob woli byc w biurze, to sobie przychodza). Nigdy nie sprawdzam, czy sa w pracy danego dnia - po prostu jak sie nie wyrabiaja (w wiekszosci przypadkow zaczyna sie to tak, ze musza bardzo ciezko pracowac, zeby utrzymac poziom - praca w duzej mierze jedzie na intuicji niestety, mozna sie tego nauczyc, ale dlugo trwa) to odchodza za porozumieniem stron i z odprawa, zeby nie mieli z dnia na dzien stresu.
Ja bym tak sam chcial jako pracownik - 4-dniowy tydzien pracy mialem juz w 2007, potem pare lat w firmie, ktora wszystkich zmuszala do 8-18 od poniedzialku do piatku. Wiem o czym mowie. Ale jest i byla to praca umyslowa, gdzie wypoczety umysl i mniejszy poziom stresu bardzo pomaga. Na linii produkcyjnej chyba musialoby sie placic jednak o 20% mniej.
@Lukato Tylko, że gościu ma rację...
Co innego przy pracy biurowej, gdzie masz czas na Hejto, Onety, Gazetki, Kawkę 3 x dziennie, itp., itd. Tu jest pole do dużych cięć i zmian.
Co innego przy pracy produkcyjnej, gdzie fabryka po prostu musi produkować, i nie przyspieszysz linii, możesz co najwyżej pracownika zwolnić, a zatrudnić na jego miejsce robota.
Zaloguj się aby komentować