I tylko ta Polska taka zaściankowa...
#heheszki #cotusieodpierdala #bekazpodludzi #logikarozowychpaskow

I tylko ta Polska taka zaściankowa...
#heheszki #cotusieodpierdala #bekazpodludzi #logikarozowychpaskow

Zaloguj się aby komentować
#polityka #rolnicy #strajk #bekazpodludzi
Chciałem tylko wyrazić swoje zdanie odnośnie dzisiejszych strajków. To nie jest tak, że totalnie nie rozumiem o co tym ludziom chodzi - mógłbym to nawet poprzeć, gdyby nie wykorzystywanie przez małorolnych mechanizmów do jebania całej reszty na podatkach. Przecież większość małych gospodarstw ma całe rodziny porejestrowane na KRUSie żeby kręcić na podatkach. Do tego dopłaty do działek które leżą odłogiem ale nikt tego nawet nie sprawdza, co roku biorą dofinansowania a sadzą tyle że starcza ledwo dla tej resztki starców które mieszkają w tych "gospodarstwach", bo młodzi już dawno studiują gdzieś w wojewódzkich, albo pracują zarejestrowani na KRUS, jakieś fikcyjne umowy dzierżawy i heja xD
A ty płać ZUS od przychodu robaku, my se wyjedziemy i jeszcze zasramy drogi uczciwie pracującym w ramach "strajku", rzygać się chce.
Jeszcze odnośnie "coraz mniejszej liczby gospodarstw", dla mnie to nawet lepiej że byle 0.5 HA bieda"gospodarstwo" nie ustawia całej rodziny na KRUS i nie j⁎⁎ie na dopłatach bo sprzedaje co miesiąc 10 litrów mleka do pobliskiej mleczarni.
Zaloguj się aby komentować
Protesty niemieckich rolników trwają od początku roku. Polscy rolnicy niby protestują razem z nimi. Czemu więc zaczęli protest dopiero na wezwanie pisowskiej solidarności, która zwróciła na nie uwagę dopiero po tym jak zaczęli o nich trąbić pisowcy? Widzicie tu pewną zależność?
W dodatku rolnicy strajkują teraz przez przepisy podpisane lata temu przez pis. Jak to jest, że wtedy nie blokowali dróg szybkiego ruchu? Jak to jest, że nie strajkowali 2 lata temu jak pis zezwolił na transport zboża z Ukrainy? Jak to jest, że nie strajkowali jak to zboże sami pisowcy przechowywali?
#polityka #bekazpodludzi #bekazpisu
Przecież rolnicy strajkują już od dawna, tylko się o tym nie mówiło, a robili to na granicy z Ukrainą i wszyscy to mieli w d⁎⁎ie. Jak utrudnili ludziom życie to dopiero się zaczęło mówić jak to rolnicy strajkują razem z rolnikami z innych krajów. PiS ma w d⁎⁎ie te protesty bo wolą się skupiać na swoich bandytach ochrzczonych na męczenników politycznych
@ZohanTSW
Akurat Polska to jest "mistrzem" w robieniu chujowych interesow.
Jezeli ktos mysli, ze USA tak za darmo udostepnia miliardowe pomoce wojskowe Ukrainie to jest niezbyt rozgarniety. Jeszcze za to zaplaca i to tyle ze im sie odechce cwaniakowac.
@maximilianan
Zarobilo kilku cwaniakow jakies drobne.
Polska polityka zagraniczna taka swietna, ze nadstawilismy d⁎⁎e biedakom z trzeciego swiata i jeszcze za to doplacil.
Zaloguj się aby komentować
Kolejny prawak bez mózgu do kolekcji. @Lucyfer , będę tęsknił
#polityka #bekazpodludzi
Zaloguj się aby komentować
Ej, rolnicy teraz strajkują przeciwko dopłatom z unii? Rozumiem, że to im przeszkadza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#polityka #bekazpodludzi
Zaloguj się aby komentować
Tomcio Czerstewski jednocześnie twierdzi, że jest bezpartyjnym kandydatem i zarówno kandydatem pisu. Jako rodowity warszawiak z łodzi nie wie też po ile są bilety autobusowe.
Skąd oni ich biorą.
#polityka #bekazpisu #bekazpodludzi


Zaloguj się aby komentować
Krzysztof odkrywa coś takiego jak rozwój i postęp nauki. Konserwom zawsze towarzyszy przy tym szukanie spisków i umniejszanie nauce.
To takie typowe...
#polityka #bekazpodludzi #bekazkonfederacji

Zaloguj się aby komentować
LOL, walcie się na cyce, Black Red White!
Chyba będą ciche dni, bo żona nalega żeby mimo wszystko kupić.
#januszebiznesu #bekazpodludzi #polska #meble


@Opornik nie kupuj mebli w BRW. Jakość ich mebli szoruje po dnie. Wcześniej miałem narożnik z Agaty, po 12 latach nadal był w spoko stanie, ale wymieniliśmy, bo po prostu już nie pasował. Po dwóch latach narożnik z BRW wygląda jak kupa, już przydałaby się wymiana. Już nigdy nie kupię tam mebla, nawet kea robi lepsze.
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #humorobrazkowy #popek #grazynacore #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
#heheszki #humorobrazkowy #popek #grazynacore #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
#heheszki #humorobrazkowy #popek #grazynacore #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
#heheszki #humorobrazkowy #popek #grazynacore #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
Pamiętaj, przede wszystkim bądź sobą.
Cokolwiek to k⁎⁎wa znaczy.
Ale wuj, tak mówią wszystkie reklamy, celebryci, influłenserzy i inne zjeby, więc to musi być prawda, 'c nie?
#heheszki #humorobrazkowy #bekazpodludzi #radyzdupy


@entropy_ Ja raczej piję do tego że przez właściwie całą historię ludzkości, wszędzie, czy to Chiny czy antyczna Grecja, był nacisk na samodoskonalenie, kultywowanie cnot wszelakich, samorozwój przez wiedzę, ćwiczenie ciała lub jedno i drugie, - ale teraz to jest już passe - bądź sobą, płateczku śniegu! Yaay!
Sobą - czyli bezideową amebą żyjącą tym co wysrają z siebie spece od marketingu, tego komercyjnego i tego politycznego.
-Popatrz na niego/nią, co on ma w sobie że ludzie tak go lubią?
-zwyczajnie jest sobą, ludzie lubią autentycznych, zachowujących się naturalnie blablabla
-też chce być taki, od dzisiaj będę sobą
-
Zaloguj się aby komentować
Znów mi migają nagrania tuska, który gada jakby oswajal z uwaleniem cpk, bo gigantyczne koszty.
Tymczasem jego babciowe, w 10 lat, to koszt połowy cpk...
Jeżeli więc na każde z nich państwo płaciłoby co miesiąc 1,5 tys. zł, to w 2022 r. z budżetu państwa na "babciowe" poszłoby ok. 17 mld 762 mln 400 tys. zł. Do tego trzeba jeszcze doliczyć koszty obsługi programu.
Jak ja #gigachada lol #tuska nie trawię. Babciowym kraj rozwiniemy, a nie hubem logistycznym, kolejami i skomunikowaniem kraju... #bekazpodludzi
#polityka #nabiciwpo #cpk
@rebe-szunis przecież chcieli rwiecej kasy od amerykanów a z sumą coś mi się grubo pojebało, przecież to 20 mld rocznie by było
Wątpię aby przy CPK był bajzel, pilnowali tego z powodów propagandowych jak baltic pipe czy tune, przekop ale audyt dobry powienien byc nawet aby rozbroic negatywne emocje, boję sie jednak że audyt będzie poltyczny, taka zabawa w Macierewicza.
@tyle_slow Przede wszystkim należy rozgraniczyć koncepcje CPL (Centralnego Portu Lotniczego) i CPK (Centralny Port Komunikacyjny). CPK to CPL + rozbudowa kolei, która stanowi zdecydowaną większość kosztów inwestycji. Koncepcja CPL broni się na podstawie analiz prowadzonych od ponad 20 lat. Natomiast komponent kolejowy nie jest tak dobrze przeanalizowany i być może da się go zoptymalizować.
Także, ja czekam na wyniki audytu.
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Uwaga, wjeżdża argument anegdotyczny[¹] ( ͡° ͜ʖ ͡°)
>Ateizm To Przyszłość funpag (oryginalny spadł lata temu, więc nie mam dowodu[²]): nigdy jeszcze nie spotkałem katolika, który powiedziałby "tak, sami utrzymujemy nasz kościół, nie chcemy pieniędzy z podatków i utrzymywania z funduszu kościelnego, i zaangażowania w politykę!
>Alky: polskokatolicy, mariawici, reformowany kościół katolicki, UECC
>AtP: tak, ale to są SEKTY a ja mówię o Kościele
Nie ma większych obrońców potęgi i hegemonii rzymkatu niż fejsbukowi ateiści xDDD
—————
[¹][²] Dude trust me
#religia #polityka #wiara #katolicyzm #bekazpodludzi
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Urszula Von der Leyen udostępniła dziś film upamiętniający ofiary holokaustu, w których wymieniane są obozy zagłady. Z tym, że nazywa je polskimi, litewskimi itp.. Film został wrzucony 4 godziny temu i nadal nie ma reakcji ze strony rządu. Według mnie to skandal...
https://x.com/vonderleyen/status/1751162270510375034?s=20
#polityka #bekazpodludzi #bekazrzadu
Zaloguj się aby komentować
Ktoś mi się włamał do "roboczej" altany na działce ROD.
Zdziwił się pewnie, bo po wyłamaniu kłódki jedyne co zastał to biedę i ubóstwo oraz porcelanowy kibel ( ͡° ͜ʖ ͡°) do trzymania cennych rzeczy mam murowaną altanę z kratami.
Straty wyceniono na 30zł, połasił sie kretyn na mosiężną część kłódki.
#gownowpis #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
Ro
Pedalskie HATO nie ma szans.
#heheszki #wojna #bekazpodludzi


Zaloguj się aby komentować