#programowanie #programista15k #pracait #korposwiat #bekazprzegrywow #bekazpodludzi

#programowanie #programista15k #pracait #korposwiat #bekazprzegrywow #bekazpodludzi

@koszotorobur Ja też znam kilku programistów i połowa z nich to przegrywy wyglądające jak gówno wysrane z dupy. Mają 100% zdalnie bo są wyjadaczami ale ich wygląd jest ogromnym minusem do trzymania ich w biurze. Dlatego ich nie widzisz.
A to że wielu z nich ma kobiety? To ty się dopiero teraz dowiadujesz że wiele kobiet leci na hajs i on jest dla wielu z nich głównym czynnikiem w wyborze partnera? Zwłaszcza że programiści to mają małe doświadczenie z kobietami i dać takiemu odrobinę czułości to można go urobić bez problemu i nawet ślub bez intercyzy zrobić.
A wyszaleć z płcią przeciwną to chyba masz na myśli z prostytutkami za pieniądze. Ale tak to każdy przecież może.
@NaczelnyRusofob wow rozszerzyłeś wątek o stereotypach dosypując więcej stereotypów xD
kobiet to ja miałem w życiu więcej niż ty zjadłeś ciepłych obiadów i to na długo zanim zacząłem dobrze zarabiać
odkąd jestem #programista25k zamieniłem takie życie na żonę
3/4 programistów, których znam, to najnormalniejsi ludzie. ci ktorzy wpisują się w stereotyp kuca z aspergerem to zdecydowana mniejszość ale zgodzę się, ze nie rzadkość
Zaloguj się aby komentować