#heheszkipolityczne #heheszki #humorobrazkowy #bekazpisu

#heheszkipolityczne #heheszki #humorobrazkowy #bekazpisu

Zaloguj się aby komentować
Ale to jest pisowski śmieć.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

@Wyrocznia tak bo słowa tego niezależnego dziennikarza i polityka wcale nie oddają ducha partii której nie popiera. Co by to było gdyby ludzie nagle przestali się antagonizować i zaczęli rozmawiać. To było by straszne. Dlatego widocznie Stanowiski zareagował żygiem, a na pocieszenie otarł twarz pieniędzmi zdefraudowanymi przez prezesa Obajtka i od razu poczuł się lepiej
Zaloguj się aby komentować
Niech ktoś im powie, że to jest znak rozpoznawczy przestępcy XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Balonowy: „To głos tych, którzy nie godzą się na bylejakość, podziały i politykę pogardy.”
Co za bezczelność XD
https://x.com/DariuszMatecki/status/1925494781934809138
#polityka #bekazpisu #balonowy #marsz
Zaloguj się aby komentować
Konduktorzy na wejściu proszą o okazanie legitymacji partyjnej!
#polityka #bekazpisu

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #humorobrazkowy #bekazpisu #heheszkipolityczne

Zaloguj się aby komentować
XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
czterolatek pakujący do ust kapsułkę do prania (na chwilę odwróciłaś wzrok)
#polityka #bekazpisu

Zaloguj się aby komentować
No i wszystko jasne XD
Mam nadzieję, że Mentzen przejrzy internet i zobaczy jak toksycznymi ludźmi się otacza. A potem zacznie budować własny prawicowy ruch, wolny od ludzi złej woli.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Dzień w którym szmatecki zniknie za bramą zakładu karnego będzie wielkim dniem dla Polski. I tak z każdym rozliczonym pisowcem będą otwierać się naszym bliskim i rodakom oczy, którzy to zostali nam zabrani przez machinę nienawiści.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
To co się dzieje obecnie w Internecie pokazuje dobitnie jak duża ilość userów to pisowskie boty i ludzie, którzy dali wkręcić się w spiralę nienawiści.
Mentzen pokazał wczoraj jedno - warto rozmawiać nawet z przeciwnikami w końcu wszystkim nam zależy na Polsce. Za to zaczął być wyzywany od zdrajców itd.
Pokonajmy w końcu to polaryzyjące nas zło bo skończymy jako naród marnie.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni
@Wyrocznia to nie jest takie 0-1. Po każdej stronie są ludzie z którymi można rozmawiać i tacy z którymi nie ma sensu w ogóle podejmować dialogu, bo są albo zindoktrynowani na wylot albo po prostu za głupi na racjonalne argumentacje. To już Rubin mówił, że nie warto z każdym negocjować i jest to prawda.
Tu masz rozmowę ludzi raczej inteligentnych, a spróbuj coś takiego z twardym elektoratem pisu, czy kibolami konfy.
Poza tym sam Memcen powiedział, że alfons bibuła się wypiął. To co prosić takiego będziesz, czy go olejesz?
A i do niektórych docierają tylko argumenty siłowe - literalnie jak zaboli, to może dotrze, ale też nie ma gwarancji.
Nawet tu są tacy zwolennicy KO, co konfederata im z każdego kibla wyskakuje i nijak nie przekonasz.
Zaloguj się aby komentować

W Kraśniku (woj. lubelskie) tuż przed rozpoczęciem ciszy wyborczej przed I turą wyborów prezydenckich dwóch mężczyzn miało zrywać banery wyborcze przeciwników Karola Nawrockiego. Jak podaje Wirtualna Polska, jednym z nich miał być wiceprzewodniczący Rady Miasta Kraśnik z PiS Zbigniew Bartysiak. Ten...
Here Führer, Trzaskowski zamówił właśnie drugie piwo…
#bekazpisu #heheszki #polityka
Zaloguj się aby komentować
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni
Wiecie co lubię w polskiej polityce? Że jak Tusk straci cierpliwość to lecą głowy.
A jak Radek Sikorski ją straci to jest tak:

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Więc co za biały proszek popił wodą Batyr?
Ktoś coś bo ja nie w temacie narkotyków?
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Tymczasem Batyr:
1. Stwierdził, że w 2015 nie bylo wojny na Ukrainie
2. Bronił swojego uczestnictwa w ustawkach
3. Wziął snusa, bo nie może się powstrzymać od nikotyny. Jak będzie na wizycie zagranicznej to od razu Polska dostanie łatkę kraju gdzie mamy "prezydenta-ćpuna„.
Ale to Rafałek strzelał sobie samobóje. Nie ma bardziej sprzedajnej ku*wy od tego „redaktorzyny”.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Mazurek pie*doli głupoty? Nowe, nie znałem. Jak powstawał ten kanał to miałem nadzieję, że będzie to w miarę obiektywne źródło informacji. Stanowski po jego akcjach obrony jakiś tam zasad (np. ze słowikiem) wzbudził we mnie zaufanie. Ale, mimo tego kredytu zaufania, po prostu od pół roku tego wchodzenia w d⁎⁎ę pisowi nie da się więcej tolerować. A jego przekonania w sprawie batyra już ostatecznie go pogrążyły. Sam w komentarzu do przejęcia mieszkania uznał, że batyr jest albo pospolitym gangusem, albo aniołem. Czyli wynika, z ostatnich akcji, że w oczach stanowskiego jest jednak aniołem - strzał w kolano.
Zaloguj się aby komentować
Tak to widzę XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować