Zdjęcie w tle
BekazPiSu

Społeczność

BekazPiSu

104

No beka z PiSu

Prawo i Sprawiedliwość to jedyna partia, która dbała o Polskę i Polaków, a przede wszystkim o Polki dzięki świadomej oraz prawdziwej telewizji, którą nam odbieracie i przekazujecie w ręce Niemców! Dzięki PiS nasza Ojczyzna była bezpieczna oraz rozwijała się najszybciej w Europie i na świecie, gdzie byliśmy liderem dziedzin sakralnych oraz śpiewów liturgicznych. Odkąd Tusk zaczął rządzić to od razu mamy recesję gospodarczą i teraz będziemy z niej latami wychodzić. Zabiorą nam wszystko co PiS dał w ciągu roku, a językiem urzędowym w Polsce będzie niemiecki pisany cyrylicą fonetycznie. Do tego walutą będą szekle, a małżeństwa zostaną zakazane i surowo karane. Już słyszałem o automatach do zmiany płci montowanych w szkołach za publicznie pieniądze, zaś w męskich toaletach rozdają podpaski oraz tampony co dodatkowo ma zachęcić do zmiany płci, bo Polak promocji nie przepuści żadnej. Nie wiem ile w tym prawdy, ale podobno zaczęli już trzymać katolików w lidlach i nie chcą ich wypuszczać dopóki nie popracują za najniższą krajową na kasie, zaś katoliczki zmuszają do aborcji, żeby zapłodnić je ponownie in-vitro, gdyż tak nie ma szans na narodziny Mesjasza. To już się zaczęło. Sam widziałem jak grupa ateistów dała księdzu viagrę w obecności dzieci, a później wszedł striptizer w stroju Diabła!!🇲🇨✝️🇮🇩 🇲🇹 kto ma w sercu biało czerwone barwy 🇲🇹 ten nie powinien milczeć!! 👊walczmy o ten NARÓD albo chociaż o KOŚCIÓŁ, który teraz wyjątkowo potrzebuje naszego duchowego oraz finansowego wsparcia! 👊💪 💰💸💳✝️ #polityka
#bekazprawakow #tvpis #furdeutschland
gawafe1241

@Tasiorator O ile moje poglądy są bliżej prawej strony to to coś napisał włącznie z całą partią PIS, Kościołem katolickim Cię skreśla, elo i na czarną

cweliat

@Tasiorator tu każdy jest z tobą zgodny towarzyszu, ruszaj na wykop, bo tutaj trud twój zbędny

Tasiorator

Na wypoku można zrobić tylko jedno: #usunkonto

DirtDiver

Im bliżej końca postu tym bardziej słabym baitem to trąci. Ale oczywiście zawsze i nie zmiennie. Jebać PiS i ich patoelektorat

Zaloguj się aby komentować

Zostaw to złodzieju! Zostaw to złodzieju, morderco! Zostaw to, to nie jest twoje, Kaczor zostaw to, zostaw to złodzieju, morderco! Policja! Proszę tego pana aresztować, proszę tego pana aresztować, to jest kradzież w miejscu publicznym, kradnie naszą własność. Brata zabiłeś, teraz kradniesz Polskę, złodzieju, bandyto!

„To już koniec Jarosławie!”. 162. miesięcznica. Ostatnia?

#heheszkipolityczne
kamin

@poljet że kurwa tak granatnika na komendzie nie sprawdzali.

Kurwy jedne

Zaloguj się aby komentować

Jakiś pisdzielec się nie przelogował i nakurwia z oficjalnego IG PGE xD

#bekazpisu
#polityka
dru_gru userbar
5d1ec2da-832a-4720-82af-0b061851f70a
nielizlyzki

Już jakiś przygłup odpisał, że to była awaria i że "zaciągało tweety z innego konta"( ͡° ͜ʖ ͡°). Oni chyba myślą, że każdy jest na takim poziomie intelektualnym jak pisowcy.

Haramb3

@nielizlyzki w sumie nawet mogli tak zostawić. Przecież i tak ziobro zaskoczenia, szmacą te spółki Skarbu Państwa do takiego stopnia, że mogliby napisać "dupa dupa eoeo" xd

nielizlyzki

@Haramb3 Mogli i to by w sumie był jakiś objaw honoru i odpowiedzialności. Ale mogą się też wić, jak robak w błocie, a to zachowanie chyba jest im bliższe.

Zaloguj się aby komentować

Filozofia Kaczyzmu filozofią państwa Pis nie wartego nic. #jebacpis #bekazkomuchow #bekazpisu

 1. Kaczyzm zakłada, że jednostka powinna podporządkować się władzy i hierarchii, a nie dążyć do indywidualnej wolności i samorealizacji.
 2. Kaczyzm uważa, że państwo powinno być silne i centralne, a władza powinna być skoncentrowana w rękach jednej osoby lub wąskiej grupy.
 3. Kaczyzm przyjmuje, że prawo i sprawiedliwość mogą być interpretowane przez władzę w sposób arbitralny, a nie powinny być oparte na obiektywnych normach i zasadach.
 4. Kaczyzm zakłada, że naród i tradycja są najważniejsze, a jednostka powinna podporządkować się interesom narodowym i kulturowym.
 5. Kaczyzm kładzie nacisk na jedność i solidarność narodową, a nie na różnorodność i tolerancję.
 6. Kaczyzm uważa, że władza powinna kontrolować i regulować gospodarkę, a nie powinna być oparta na wolnym rynku i konkurencji.
 7. Kaczyzm zakłada, że władza powinna być chroniona i utrzymywana za pomocą represji, kontroli i ograniczenia wolności obywatelskich.
 8. Kaczyzm uważa, że władza powinna być niezależna od systemu prawnego i nie powinna być odpowiedzialna za swoje działania.
 9. Kaczyzm zakłada, że władza powinna kontrolować media i informacje, aby utrzymać swoją kontrolę nad społeczeństwem.
 10. Kaczyzm uważa, że konflikty i spory społeczne powinny być rozwiązywane przez władzę, a nie przez dialog i demokratyczne procesy.
 11. Kaczyzm zakłada, że władza powinna być skupiona w rękach jednej partii politycznej, która będzie rządzić w imię interesu społecznego.
 12. Kaczyzm wierzy w konieczność wprowadzenia totalitaryzmu, aby zapewnić stabilność i jednolitość społeczeństwa.
 13. Kaczyzm zakłada, że rządzący, w imię osiągnięcia społecznej sprawiedliwości, mają prawo podejmować wszelkie działania, nawet jeśli oznaczają łamanie praw jednostki.
 14. Kaczyzm uznaje, że indywidualne prawa i wolności jednostki powinny podporządkować się interesowi społecznemu i państwu.
 15. Kaczyzm wierzy w konieczność centralizacji władzy, aby zapewnić skuteczne działanie państwa i osiągnięcie społecznych celów.
 16. Kaczyzm zakłada, że władza powinna być kontrolowana przez jednostki, które są w pełni oddane partii i ideologii, w celu zapobiegania wrogiej działalności wewnątrz państwa.
 17. Kaczyzm wierzy w konieczność kolektywizacji, czyli przekształcenia własności prywatnej w własność państwową, w celu zapewnienia równości ekonomicznej.
 18. Kaczyzm uznaje, że w celu osiągnięcia społecznego postępu, konieczne jest zastosowanie radykalnych środków, takich jak przemoc i represje wobec wrogów rewolucji.
 19. Kaczyzm zakłada, że rządzący, w imię osiągnięcia społecznego dobra, mają prawo kontrolować wszystkie sfery życia społecznego, w tym edukację, media i kulturę, w celu kształtowania i kontrolowania świadomości społecznej.
 20. Kaczyzm zakłada silne przywództwo jednostki, która posiada władzę absolutną i niepodważalną.
 21. Kaczyzm zakłada, że jednostka sprawująca władzę posiada nieomylność i niezawodność w podejmowanych decyzjach.
 22. Kaczyzm opiera się na idei jednego, jedynego słusznego sposobu myślenia i działania, który narzuca się całemu społeczeństwu.
 23. Kaczyzm zakłada, że jednostka sprawująca władzę ma prawo do kontroli i nadzoru nad każdym aspektem życia społecznego.
 24. Kaczyzm zakłada, że jednostka sprawująca władzę posiada absolutną kontrolę nad mediami i informacją, co prowadzi do cenzury i propagandy.
 25. Kaczyzm zakłada, że jednostka sprawująca władzę ma prawo do represji wobec osób, które nie zgadzają się z jej polityką i ideologią.
 26. Kaczyzm zakłada, że jednostka sprawująca władzę ma prawo do manipulacji prawem i konstytucją w celu umocnienia swojej pozycji.
 27. Kaczyzm zakłada, że jednostka sprawująca władzę ma prawo do nepotyzmu i korupcji, w celu wzmocnienia swojej władzy i kontroli.
 28. Kaczyzm zakłada, że jednostka sprawująca władzę ma prawo do manipulacji wyborami i wynikami głosowania w celu utrzymania swojej władzy.
 29. Kaczyzmu zakłada, że jednostka sprawująca władzę ma prawo do ignorowania i lekceważenia opinii i potrzeb społeczeństwa, w imię własnych interesów i ambicji.
 30. Kaczyzmu wierzy w potrzebę kolektywizmu i współpracy społecznej, a nie w indywidualizm i konkurencję.
 31. Kaczyzm zakłada, że państwo powinno kontrolować media i informację, aby zapewnić jednolity przekaz i kontrolę nad społeczeństwem.
 32. Kaczyzm wierzy w potrzebę silnego przywództwa i woli jednostki, która będzie kierować społeczeństwem i podejmować decyzje w jego imieniu.
 33. Kaczyzm zakłada, że wszyscy obywatele powinni być równo traktowani i mieć równe szanse, niezależnie od swojego pochodzenia czy statusu społecznego.
 34. Kaczyzm zakłada potrzebę rewolucji społecznej i obalenia istniejącego porządku społecznego w celu stworzenia nowego, bardziej sprawiedliwego społeczeństwa.
#polityka
dsol17

@Skorvez nie do końca prawdziwe:

4.Kaczyzm zakłada, że naród i tradycja są najważniejsze, a jednostka powinna podporządkować się interesom narodowym i kulturowym.


Czyja tradycja i który naród ? Co do narodu to są ostatnio sługami narodu zupełnie jak Zełeński.

Zupełnie - ponieważ Narodu Ukraińskiego


Kaczyzm zakłada, że wszyscy obywatele powinni być równo traktowani i mieć równe szanse, niezależnie od swojego pochodzenia czy statusu społecznego.


Lolwut... @bojowonastawionaowca moderatorze nasz - widzisz to nr 33 ? #heheszki #heheszkipolityczne


To jest poprawne tylko wtedy jeśli słowo "obywatele" zastąpić słowami "członkowie partii".

Skorvez

@dsol17 Bot tak chciał a równość to podstawowe pierdu pierdu komunizmu choć ostatecznie kończy się tym że są gówni i gówniejści.

keborgan

Ja mam taką wersję:


 1. Kaczyzm to nie ideologia, kaczyzm to odruch serca,

 2. Kaczysta stoi za wodzem, nie za partią,

 3. Stan wyjątkowy, jest stanem naturalnym,

 4. Cele zawsze uświęcają środki,

 5. Prawo jest wolą silniejszego,

 6. Elita jest pojęciem czysto relacyjnym,

 7. Kaczyzm jest drogą długą i krętą - ci którzy z niej nigdy nie pobłądzili są najcenniejsi,

 8. Formy kaczyzmu mogą się zmienić od uwarunkowań historycznych, o aktualnej formie decyduje jarek kaczyński,

 9. Zdrajcy mogą zostać zrehabilitowani, jeżeli wymaga tego potrzeba strategiczna,

 10. Kaczyzm jest doskonalszy od religii, gdyż najwierniejsi dostąpią współkoskarbuwstąpienia jeszcze tu na ziemi

c39e2d8e-5f2c-462d-8690-b470a2ca18b1
Boski

Widać wzorce zza Odry lat 30.

Zaloguj się aby komentować

wspomnień czar z pisowskiego portalu
jak na ironię okazało się, że to właśnie #PiS ściągnął nam na łeb miliony imigrantów i wraz z innymi uczestnikami układu nadal forsują pogląd, że ich potrzebujemy bo nie ma komu robić.
no nie ma bo PiSSowcy kontynuując tradycje poprzednich rządów nakładają tak horrendalne podatki, że Polakom się nie opłaca tu pracować i wolą wyjechać zagranicę
#polityka #bekazpisu
743fc2cc-f6e3-4a49-b42d-e17c10bc097b
TytusBomba

@Quake jeszcze się nie nauczyłeś że tak działa każdy przedstawiciel "right wing populists"? pieprzą to co chcą usłyszeć ich wyborcy, najczęściej niezbyt mądrzy, a po dorwaniu się do władzy stwierdzają że to przecież był żart i robią wszystko żeby ustawić przyszłe pokolenia przeważnie działaniami przecząc wcześniejszym kłamstwom

Hermetic_Hermit

@TytusBomba ja to widzę "populists" w każdym "wing"

Zaloguj się aby komentować

Ech..
#bekazpisu #bekazpodludzi
8101bd7e-65db-4536-98af-a41757b86e51
zachlapany_szczypior

@Banan11 dziwne, że nic o janie pawianie nie powiedziała.

Wyrocznia

@Banan11 będzie umorzonko i komunikat o „ataku wściekłej opozycji na rodziny posłów PiS”.


Róbcie screena.

Rebe-Szewach

Wołaj jakby co, o ile zapamiętasz.

Zaloguj się aby komentować

Utylizejszyn

@Quake nawet mnie nie denerwuj.....

Quake

@Utylizejszyn pewnie ci przeklęci janusze biznesu podnoszą ceny, PiS powinien im dowalić wyższe podatki żeby zredukować ich zyski

Utylizejszyn

@Quake wrogowie klasy robotniczej... historia zatacza koło

Zaloguj się aby komentować

Sosnowiczanin

@Quake tylko jeszcze pod cenę można uznać nowa cena kaucji za butelkę która wzrosła z 35gr do 100gr, ciekawie jak ma się cena netto ale nie chcę mi się liczyć

sireplama

@Sosnowiczanin od kiedy kaucja za butelki to 1 zł?

J-DEVIL

Często widuję harnasia (puszkę) w cenie 3,69

FulTun

@J-DEVIL przecież to 6 cm pasztetowej luksusowej.

San

@Quake brutalny harnaś-pill

Zaloguj się aby komentować

Tak wygląda edukacja pod rządami PiSiorów i Czarnka, śmialiśmy się ostatnio z kacapowa i Korei Północnej? Niepotrzebnie, hodujemy to samo...
Gdzieś na Mazowszu w przedszkolu pod czujnym okiem siostrzyczek z kościółka...
https://streamable.com/edit/0b0w36
#bekazkatoli #putinowskapolska #wiadomoscipolska #sprawdzoneinfo #dzieci
94f52f83-5238-4ed7-87a7-0e5a6edc37e2

Zaloguj się aby komentować

Następna