Zdjęcie w tle
TrocheToBezSensu

TrocheToBezSensu

Osobistość
  • 28wpisy
  • 1125komentarzy

Warto się nad tym zastanowić?

118 Głosów
BjornIronside

Prawo wyborcze tylko dla płacących podatek pogłówny. Z podatku zwolnić emerytów (z jednoczesnym odebraniem praw wyborczych)

pieskov

Prawa wyborcze dla wszystkich od 16 roku życia ale po zdaniu niezbyt trudnego egzaminu z podstawowych informacji o ustroju i funkcjonowaniu państwa. Ważność takiego egzaminu 2 lata. Wykluczyłoby to ludzi upośledzeniem umysłowym (dps-y!), zmanipulowanych dziadków z demencją i tych którym się ewidentnie nie chce

Marcus_Aurelius

Moim zdaniem - słaby pomysł.


Skoro szesnastolatek nie jest wystarczająco dojrzały, aby podjąć się pełnej pracy czy odpowiadać karnie za przestępstwa (a więc odpowiadać za siebie), to czemu mógłby odpowiadać za losy państwa.

Zaloguj się aby komentować

Zostań Patronem Hejto i odblokuj dodatkowe korzyści tylko dla Patronów

  • Włączona możliwość zarabiania na swoich treściach
  • Całkowity brak reklam na każdym urządzeniu
  • Oznaczenie w postaci rogala , który świadczy o Twoim wsparciu
  • Wcześniejszy dostęp, do wybranych funkcji na Hejto
Zostań Patronem
maximilianan

@TrocheToBezSensu spoko, sprawiedliwość go nie ominie

Zaloguj się aby komentować

Może było, nie wiem. Oto nowy, sejmowy Zespół ds. Opieki Okołoporodowej.
Czekam teraz na powołanie przez Konfederację Zespołu ds. Integracji Imigrantów Pochodzenia Muzułmańskiego
i Zespołu ds. Zwalczania Nacjonalizmu i Homofobii.
#heheszki #polityka
0e5eed4b-147b-4810-8a7d-a957a1904430
sireplama

Wszystkie te zespoły są nic nie warte.

Macer

@TrocheToBezSensu skoro nikt inny sie tym nie interesowal, a Kulesza mial mloda zone co akurat rodzila w poprzedniej kadencji i sie zetknal z konkretnymi problemami, to sie zajeli tematem. niby co w tym zlego? kobiety tez sie bardzo chetnie wypowiadaja na temat posylania mezczyzn do wojska.

dsol17

@TrocheToBezSensu Lewica zawsze może dołączyć albo mogła założyć. Tak się troszczą o kobiety /s że tylko aborcja i aborcja a jak cała reszta to cicho-sza wpiszą do programu może i jest-jest,a teraz pocałujcie się w d...


Jestem facetem i nie jestem w związku ale nawet ja wiem,że kobiety miewają DALEJ problemy z porodówkami a rodzice z przedszkolami itd. Ktoś się tym w sejmie zajmuje hmm ? Dopiero był post z posłanką-madką z PO co czterolatka do sejmu przyniosła i narzeka że nie ma żłobka, że to, że tamto. A ruszyć dupę i załatwić to ma kto ? W sejmie jest i nie jest decyzyjna ?! Ludzie !

Zaloguj się aby komentować

Potrzebuje ktoś fabrycznie nowe szkiełko do Samsunga S8? 2-3 lata spędziło w szufladzie. Koszt- to wpłata 20 zł na dowolny cel charytatywny (za potwierdzeniem) + koszt przesyłki paczkomatem.
#rozdajo #gownowpis
4c5681ad-9275-4fbd-8cc9-893cf1e20dd9

Zaloguj się aby komentować

Jak myślicie, który to użytkownik?

24 Głosów
maximilianan

W sensie na tym gifie? Czy coś mnie ominęło?

dsol17

A tak serio @TrocheToBezSensu : nawet jeśli dyskutant byłby idiotą jak uważasz - to nie jest w porządku robić takie ankiety.

jimmy_gonzale

Aż mi smutno, że nie dołączyłem do tego wspaniałego grona.

Zaloguj się aby komentować

Czy ktoś jeszcze, oprócz mnie, uważa, że to były ostatnie wybory parlamentarne Jarosława Kaczyńskiego?
Za 4 lata będzie miał już 78 lat. On już teraz nie wygląda zbyt zdrowo. Ani fizycznie, ani umysłowo. Może dożyje do 2027 roku, ale nie sądzę, że będzie w stanie rządzić PISem, czy brać udział w wyborach.
P.S. Uważam że niedziela 15.10.23, to jest początek końca PISu jako partii. Jeśli doczekają do wyborów w 2027, to w tylko okrojonej formie.
#polityka #jebacpis
73737fbe-3966-449a-b0e8-6aa2c7a1b7db
Tuniex

@TrocheToBezSensu Jeśli "zwyciężą" w przyszłym roku w taki sam sposób jak teraz to za dwa lata w wyborach prezydenckich nie będą mieli kogo wystawić.

onlystat

@TrocheToBezSensu no ja i naprawde, nie zycze zadnegmu czlowiekowi zle, ale kaczynski powinien zniknac z polityki juz dawno temu. W ogole wielka tajemnica dla mnie jest jak ktos taki jak on, byl/ jest w stanie uchodzic za autorytet lub jakiegos wodza i przywodce. Totalnie brak charyzmy, brak prezencji, brak erudycji... No nie rozumiem po prostu


@Mikel no tam juz malo szarcyh komorek dziala, bo dal sie oszukiwac podczas kampanii. Wciskali mu non-stop lewe sondaze i nawijali makaron na uszy, a on chyba lykal. Pogubiony starzec i tyle

Hiigara

Kurdupel zapowiadał, że jego obecną kadencja prezesa, która kończy się w 2025, będzie jego ostatnią i chyba faktycznie tak będzie bo nie wygląda i nie zachowuje się najlepiej

Zaloguj się aby komentować

Z powodu ciszy wyborczej i mniejszego ruchu na Hejto, proponuję małą zabawę w Koło Fortuny.
Znalazłem w sieci taki rebus i nie wiem jak go rozwiązać. Nie wiem co to za kategoria, ale na pewno nie polityka, bo obowiązuje przecież cisza wyborcza!
Gdyby to była kategoria, na przykład, MIASTA, to pasowałoby mi - TAMPA BAY I WŁADYSŁAWOWO, ale nie wiem czy to dobrze.
Macie jakieś inne propozycje co do kategorii i hasła?
Przypominam - ten wpis i rebus nie ma nic wspólnego z polityką!
#kolofortuny #gryizabawy #rebus #heheszki
ff099304-066b-408b-911a-1fde91550f15
Edd_China

Ślepy mim i iluzjonistka

Pindorek

@TrocheToBezSensu Jebać SLD i KOmunistów?

Zaloguj się aby komentować

Ciekawe czy z powodu tych psujących się masowo dystrybutorów na Orelenie, głównym źródłem przychodu tej firmy, stała się teraz sprzedaż parówek? PIS z Obajtkiem zmienili polskiego potentata paliwowego w największy w Polsce koncern parówkowy. Zawsze to jakieś osiągnięcie.
Proponuje również zmienić logo.

#jebacpis #jebacorlen #bekazpisu
bdfeb1ed-eaaf-491a-a259-39a18db1e204

Zaloguj się aby komentować

Następna