Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.
-Antoine de Rivaro
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.
-Antoine de Rivaro
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Czego nie rozumiecie?
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
A to cwany lis, w trybie wyborczym za szybko by się okazało, że to prawda xD
#polityka #bekazpisu

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jak Trzaskowski to przegra mając co chwilę na złotych talerzach wystawianego Batyra to dla tego kraju nie ma ratunku XD
Link bez paywalla tutaj:
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
ALE CZEMU W TRYBIE CYWILNYM XDDD
#polityka #bekazpisu

Zaloguj się aby komentować
#heheszkipolityczne #heheszki #polityka #wybory #nawrocki #bekazpisu

Zaloguj się aby komentować
Finansowana przez proputinowskiego, rosyjskiego oligarchę Konstantina Małofiejewa i współzarządzana przez jego człowieka Aleksieja Komova organizacja Citizen GO już wybrała swojego kandydata na prezydenta.
Target tej płatnej reklamy idzie na wybory - idź i Ty.
#polityka #bekazpisu
/nocnypingwin

Zaloguj się aby komentować
#polityka
#wyboryprezydenckie2025
#bekazpisu
Loggia walcząca

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
a co z wozem transmisyjnym?
#polityka #bekazpisu #rubelklika

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Stano tak sie wczoraj zesral, ze jak robil ankiete nt jak wypadl Trzask u Memcena to w trakcie jej trwania opinie "srednio" zamienil na "zle", a "zle" na "bardzo zle" xDDDDD #polityka #bekazpisu
Nota moderatora @bojowonastawionaowca : ani na YT, ani na Twitterze nie ma możliwości zmieniania opcji ankietowych w czasie trwania ankiety. Początkowa ankieta z opcją "średnio" została usunięta i dodana została ta druga ankieta by ankiety po obu rozmowach były takie same
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
W mojej sondzie zagłosowało 3 000 000 osób i 99% twierdzi że Stano i Mazurek biorą pisowców z du*y do mordy.
#heheszki #heheszkipolityczne #bekazpisu

Zaloguj się aby komentować
Tak więc teraz już cały świat wie, że nowogrodzki to zwykły ćpun, który nie potrafi zapanować nad swoim nałogiem nawet na godzinę, nawet będąc na wizji: https://9gag.com/gag/aZZ2MMQ
#wiadomoscipolska #wiadomosciswiat #polityka #wybory #jebacpis #bekazpisu

@NiebieskiSzpadelNihilizmu Ja jednego nie kumam w tej imbie bo kiedyś używałem tych woreczków jak rzucałem fajury - nie z tytoniem tylko te Velo czy tam Nordic Spirit z syntetyczną nikotyną. No i to się generalnie nie rozpuszcza i wydziela nikotynę podobno do godziny, ja potrafiłem z jednym chodzić sobie z pół dnia czasem. Potem to trzeba wypluć i wywalić.
Czy on nie mógł sobie tego zarzucić po prostu przed programem? xD
Chyba że te woreczki z prawdziwym tytoniem inaczej działają, albo nie wiem on je połyka jak mu już nie daje kopa?
Zaloguj się aby komentować
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
#polityka #bekazpisu
Ale duży ten nos. To pewnie od kłamania

@mannoroth nie dziwię się. Przy takiej polaryzacji społeczeństwa to mógłby się ktoś na niego rzucić. Swoją drogą mijałem też szmateckiego, bo mnie gość wkurwia niemiłosiernie. miałem go zwyzywać, ale nie byłem czy to na pewno on, a nie chciałem obcego chłopa zwyzywać. Później jak się obróciłem to ktoś go po plecach klepał i już miałem potwierdzenie, że to on
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować