Wie ktoś, jak takie coś do czyścić? Pronto nic nie daje


Społeczność
Wie ktoś, jak takie coś do czyścić? Pronto nic nie daje

Zaloguj się aby komentować
#dom #mieszkanie #rtv #agd #sprzatanie #odkurzacz
Siema.
Jaki polecacie odkurzacz pionowy?
Myślę nad Boschem albo Elektroluxem.
Budżet +/- 1000zł. Może być tańszy albo trochę droższy.
Xiaomi cenowo wychodzi najlepiej ale trochę im nie ufam.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
Zaloguj się aby komentować
#osobie
Wiecie co jest ważne w życiu? Wiadomo, że różne rzeczy, ale między innymi? Mieć osobę, która was inspiruje.
Która powoduje, że stajecie się lepsi i robicie różne rzeczy. Robicie, bo Was zainspirowała.
Ja mam taką osobę.
4 IV dodałem tego posta https://www.hejto.pl/wpis/komiksy-tak-se-gadam-z-kumplem-i-mi-sie-przypomnialo-te-cycki-znacie-wink i zainspirowało mnie to tak, że 10 IV odebrałem paczkę z tym
Fajna rzecz. Gdyby nie tamten post, to bym nie kupił, więc powtarzam - warto mieć taką osobę, poszukajcie jej!


Zaloguj się aby komentować
Od jakiegos czasu robie odwrotnie do tego, co ta baba mowi i jeszcze zadnego pryszcza na mordzie nie dostalem ani mnie skora glowy nie swedzi.
Uzywaj silikonow, uzywaj SLSow, uzywaj chemicznych fragnance by pachnialo ladnie, to zrob odwrotnie.
https://www.youtube.com/watch?v=HhG7wrW6l8w&lc=UgwBw36co0aYW17sy3h4AaABAg
#kosmetyki
Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj pierwszy raz od 2017 roku szukałem skrzynek z geocaching.com. Przez ostatnie lata tylko opencaching.pl , zaczęło mi się jednak trochę nudzić...
Znalazłem dziś kilkanaście keszy, wszystkie zadbane i ciekawe. Może czas na komercję? 🤔
#opencaching #geocaching #hobby #trekking




Zaloguj się aby komentować
Wygrany troche dzisiaj, znalazlem w miare fajny suplement omega 3 rybny lepszy i tanszy niz jaki bralem poprzednio.
180mg EPA i 150mg DHA z witamina E, a wczesniej bralem 150mg i 120mg.
Do tego w miare tani plyn do mycia ryja z AHA i BHA i glinka, bez SLSow.
Screen z apki jakiej uzywam
#chwalesie #kosmetyki

Zaloguj się aby komentować
1530 kcal dzisiaj.
Mielone z buraczkami, 2 pooonczki, kiwi, maliny, jabko, gruszka, a na koniec zjadlem jeszcze 3 plasterki szynki tak o.
Wszystko zjedzone w ciagu 2 godzin.
Taki sobie dzien, zly jestem na te ponczki, wolalbym cos innego zjesc ale coz, przynajmniej waga nadal spada, -200g od ostatniego najnizszego wazenia. Najwazniejsze to aby miec bialko powyzej wymagan minimalnych, zeby wlosy nadal rosly hehe
Taka apke sobie sciagnalem
#dieta #intermittentfasting

@Nedkely owocki wcale nie są takie zdrowe, bo mają fruktozę, a ona nam szkodzi bardziej niż glukoza ogólnie. I to nie znaczy, że pączek jest zdrowszy, nie nie jest
Zaloguj się aby komentować
Wygodny dres męski to podstawa udanego, efektywnego treningu. Mężczyźni chętnie wybierają tego rodzaju odzież także na co dzień, nie chcąc rozstawać się z komfortowymi spodniami i bluzami. Świetnie sprawdzą się one zwłaszcza w luźniejszych sytuacjach, gdy musimy wykonać proste obowiązki domowe. Marką, która cieszy się szczególną popularnością wśród trenujących i nie tylko, jest Nike. Dlaczego warto wybierać jej odzież, a zwłaszcza dresy?
Dresy od Nike - dlaczego są tak popularne?
Dresy męskie Nike łączą w sobie to, czego prawdziwi mężczyźni oczekują od ubrań - komfort noszenia i trwałość. Wszystko to można osiągnąć dzięki najwyższej jakości...
1600 kcal dzisiaj.
Zjadlem obiadu troche z wczoraj z salatka jarzynowa, obiad z dzisiaj, do tego chyba pol kilo owocow roznych i 3 michalki
Czuje sie najedzony fest, od wczorajszego zarcia nie poczulem ani razu glodu.
Jadlem od 14:30 do 18:30 czyli 4 godziny okienka bo musialem gdzies pojechac po obiedzie.
Dzisiaj spadlem na wadze, nowy kamien milowy pobity.
Pomimo grypy fajnie sie czuje na intermittent fasting
Jutro sie nazre cipsow czy cos, bo moge xD
#dieta
Zaloguj się aby komentować
1300 kalorii w 2.5 godziny, najedzon dzisiaj.
2x rosolek, ale z mieskiem i warzywami i odrobinka makaronu tylko
2 cukierki, gruszka, japko, banan
2 bulki z szynka i serek przypieczone w piekarniku
Wyszlo 35% bialka 40% wegli reszte tluszczu
#dieta #intermittentfasting
Zaloguj się aby komentować
Ogladam ja od dluzszego czasu i jakos ostatnio mnie denerwuje
Kosmetolog uwaza ze SLSy i SLESy wcale nie musza szkodzic wlosom czy skorze. Tlumaczy, to zalezy od skladu szamponu, od wlasciwosci, od skory, od czlowieka od chyba tez ulozenia ksieza wzgledem innych galaktyk w superclusterze. To tak jakby powiedziec, ze w sumie drink wodki z pomaranczowym sokiem jest okej, bo moze i sie napierdolic i otrujesz, ale za to ile witamin dostarczysz
Przykro mi, ale z wlasnego doswiadczenia wiem, ze szampony posiadajace w skladzie syntetyczne ostre SLSy, parabeny i inna chemie tak naprawde doprowadzaja wlosy i skore do ruiny. Wysuszaja ja i powoduja swedzenie, niszcza skore glowy i doprowadzaja do utraty wlosow. Niezaleznie od skladu, moga tam byc wszystkie dobre skladniki, z ta ostra chemia nadal bedzie szkodzic. Wrzucaja je do szamponow, bo sa tanie w produkcji, 95% szamponow w sklepach ma jakas szkodliwa chemie, co zmusza ludzi do probowania roznych drogich szamponow, ktore nie pomagaja i tak konsumenci skacza z kwiatka na kwiatek nie wiedzac co wybrac...
Wiem to po sobie, ile ja roznych rzeczy nie probowalem, wiem to po siostrze, po mamie, sam zaczalem uzywac szamponu dla dzieci i od tamtego czasu nie swedzi mnie az tak glowa, ani mi sie wlosy az tak nie lamia. Nawet nie potrzebuje uzywac conditionera... bo wlosy normalnie sa nawilzone. Dodaje sobie tylko olejkow roznych do szamponu i jest git.
Ludzie uzywajacy organicznych szamponow tez maja racje i zauwazyli tez ci, co przestali wgl myc wlosy ze lepiej im bez szamponu. Nie wiem co ma na celu sciemnianie, ze chemia nie szkodzi skorze czy wlosom, ale jest to szkodliwe, rynek juz dawno powinien sie calkowicie pozbyc chemii z skladu...
Ale mnie wkurwila baba, taki maly rant
https://www.youtube.com/shorts/sNUzawkDCs8
#kosmetyki
Zaloguj się aby komentować
Od 13:00 do 15:20 zezarlem 1430 kcal i nie mam ochoty juz na wiecej po wzieciu supli.
Od 2 tygodni utrzymuje wedlug kalkulatora "ekstremalny deficyt" kaloryczny, nie wiem co w nim takiego ekstremalnego skoro po najedzeniu sie w tak krotkim czasie nie mam ochoty na nic wiecej.
#dieta
Zaloguj się aby komentować

Playa del Socorro, usytuowana na północnym wybrzeżu Teneryfy, emanuje niepowtarzalnym urokiem, czyniąc ją jedną z najpiękniejszych plaż na tej hiszpańskiej wyspie. To malownicze miejsce przyciąga nie tylko turystów, ale także lokalnych mieszkańców, oferując im niezapomniane doświadczenia. Z...
Pomysł na szybkie śniadanie bądź obiad. Potrzebna będzie baza tzn. Lawasz coś jak tortilla, ale gruzińska. Zwykle dostępne są w piekarniach gruzińskich. Tortille marketowe mają kiepski skład stąd też lepsze takie Lawasze z piekarnii. Do tego smaruje hummus i na wierzch warzywa z mięsem. Potem opiekamy w opiekaczu bądź jemy na zimno. Jak kto woli. Dłużej niż 15-20min, a mamy pożywny posiłek. Nie zawsze się chce robić kanapki 🙂 #gotujzhejto #kuchnia #sniadanie #kolacja #pomysl




Zaloguj się aby komentować
Hej, mam pytanie do Was, czy pływał ktoś pi Wielkiej Pętli Wielkopolski? Interesują mnie wszystkie informacje na ten temat, zwłaszcza logistyka wynajęcia łodzi (weźmiemy Weekend 820), czy jest przewidziany transport w dowolne miejsce? Płyniemy tylko tydzień i nie mam pojęcia ile da się zrobić wody. Tym samym gdzie się wyląduje. Generalnie byłbym wdzięczny za wszelkie info. Która część WPW jest fajniejsza, zachod czy wschód? Pozdrawiam!
#podroze
Zaloguj się aby komentować
Jakie gadżety w ostatnim czasie poprawiły jakość Waszego życia? Bardzo lubię czytać takie wątki więc może tym razem sam zacznę 😁
Serwer NAS - konkretnie jeden z modeli Synology, prywatna chmura, backup, odtwarzanie filmów na TV, docker (to tylko ułamek funkcji których używam) - możliwości są wręcz nieograniczone, rozważam zakup drugiego z czterema zatokami na dyski, by obecny dwuzatokowy mógł robić za backup
Irygator do zębów - wreszcie mam uczucie idealnie czystych zębów, pożegnałem wszelkie wykałaczki i inne wynalazkitego typu
Maść na suche dłonie O'Keefe's Working Hands - próbowałem wielu, ale tylko po tej dłonie popękane do krwi mam po dwóch dniach stosowania jak nowe!
Dozownik mydła w płynie (automatyczny) - niesamowita oszczędność mydła i wygoda użytkowania, nie trzeba stosować specjalnych mydeł, wystarczy 50/50 z wodą i robi się elegancka pianka
SodaStream + zapasowe butle z gazem i dodatkowe butelki na wodę - mam od dłuższego czasu więc nic nowego, ale brak potrzeby taszczenia zgrzewek wody na kolejne piętra, a potem upychania pustych butelek w koszu - wspaniała sprawa
Zegarek Lenovo Smart Clock 2 - może nie najnowszy model, ale to połączenie jest dla mnie idealne - zegarek nocny, asystent głosowy, pogoda i co najważniejsze - to wszystko zintegrowane z ładowarką indukcyjną, super sprawa. Z chęcią zobaczył bym więcej modeli z takimi funkcjonalnościami, bo na razie trzeba mieć np ładowarkę osobno...
#lifehack #technologia #technika
To ja dodam od siebie czajnik z regulacją temperatury, teraz można pić zieloną herbatkę od razu, bo gotuje wodę do 90 stopni. A do tego polecam termos na herbatę z Ikea o wielkości ponad 1 litra, robię sobie herbatę raz i mam ciągle gorącą przez kilka godzin, chodzę i popijam cały czas bez tracenia czasu na robienie świeżej w kubku. A i mały lifehack, a mianowicie używanie szczoteczki sonicznej do sprzątania ciężko dostępnych miejsc, jak na przykład szuflady na proszek w pralce.
Zaloguj się aby komentować
Witam, kupiłem dzisiaj buty. Pierwszy raz za swój hajs kupiłem buty inne niż adidasy. Od lat cisnąłem tylko w '90 nike. Jakiś czas temu zauważyłem że zacząłem zwracać uwagę na inne obuwie niż adidasy. Przez dwa tygodnie robiłem sobie wypad do centrum Cheltenham lub Gloucester (mieszkam w UK) i obserwowałem innych obuwie. Zauważyłem że sneakersy to domena młodzieży i jakoś stały się dla mnie jak na jedno kopyto. Moja uwagę przykuły pantofle czy jak to zwać bo dużo tego rodzajów jest. Brązowe, czarne, jasno brązowe, zamszowe, trochę tego jest. Jako że bujam zawsze w jeans zauważyłem że nie jest problemem noszenie tych butów z jeans. I tu w UK yy cholernie dużo typa się w tym buja. Spodobały mi się buty typu Derby, bo niby na każdą okazję, a z przyjemnością bym takie założył pod levis czy wrangler do pubu na chill w weekend czy tam obiad, causolowo. Zrobiłem dzisiaj swój pierwszy zakup. I nie wiem XD co myślicie o mixach w jakie planuje je przyozdobić?
https://www.loake.com/product/atherton-tan/
Za tydzień wybieram się do Polski na urlop i myślę jeszcze kupić sobie na urlop czarne chelsea boots. Czy ktoś w nich próbował po śniegu chodzić jak to się ma?
Możliwie że brzmi to głupio, raczej za młodu to wiedziałem żeby klapki ubrać jak się szło po szluge na metę żeby nie skroili z najków xD
Jestem 92'
#buty





Zaloguj się aby komentować

To koniec. Tylko do końca kwietnia kupimy gazety w kioskach Ruchu, czyli u najstarszego polskiego dystrybutora prasy — dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.
Jak podaje serwis, władze spółki Ruch SA podjęły decyzję o wycofaniu się z dystrybucji prasy. Zarząd uzasadnia, że zadecydowały o tym...
To i ja dołączę do #bojowkapiekarska
Pierwszy chleb na zakwasie. Muszę powiedzieć, że wypieki drożdżowe są wiele łatwiejsze, ale ten chleb jest naprawdę smaczny. Oj!
Jakby kto chciał przepis, to zrobilem z aniagotuje. Problemem było wyrobienie ciasta, ciągle się kleiło, nieznośnie. Jeszcze nie wiem jak to dobrze zrobić. Drożdżowe poprostu robię w mikserze planetarnym, to ciasto jest zupełnie inne....
Udało się jednak, a efekt zadowalający 😁


Zaloguj się aby komentować