
Społeczność

Społeczność

Problem ludzie widzą też w tym, że to był występ drag queen i LGBT. Moim skromnym zdaniem aktorzy teatralni obu płci też odegraliby taką scenę świetnie i nie byłoby problemu. Więc po co i kto go szukał? Ale to już inny problem— mówi nam Joanna Sarapata
#igrzyskaolimpijskie #francja

Do pracy zdalnej, od kiedy pamiętam, podchodziłem bardzo sceptycznie. Kiedy tylko się dało, pracowałem z biura. Jednak w ciągu ostatniego roku bardzo polubiłem pracę zdalną.
W najnowszym artykule na blogu dzielę się swoimi przemyśleniami o pracy zdalnej:
Mamusiu, czy stać cię na NIE palenie Malboro?
#codokurwy #papierosy #reklama #malboro


Zaloguj się aby komentować
Moje niedawne odkrycie jeśli chodzi o przyjemne 'vlogi do obiadku' - Maciek Kozerski ze swoimi basejump'ingowymi przygodami.
Może ktoś sobie też będzie chciał pooglądać. Póki co subów tak sobie, wyświetlenia powoli rośną - a myślę że warto, pozytywny człowiek, z ciekawą zajawką.
https://www.youtube.com/watch?v=ij7CteA6tdE
#vlogi #lifestyle #extreme #wingsuit
Zaloguj się aby komentować
Po odwiedzinach w Lidlu zaopatrzyłem się również w koszulki na codzień #modameska #lidl

Zaloguj się aby komentować
W Biedronce pojawiła się limitowana seria kolekcjonerskiego merchu. W zeszłym roku kupiłem koszulkę, w tym cztery pary skarpetek. Polecam #biedronka #modameska

Zaloguj się aby komentować
Zostałam ostatnio vintedziarą i muszę powiedzieć, że to świetna sprawa. Fajnie to żre.
Zaczęło się od porządków w kurtkach. Miałam jedną, noszoną parę razy. Założyłam raz czy dwa i stwierdziłam, że w sumie to nie mój styl i do niczego mi nie pasuje. Walała się w szafie ze cztery lata, niemniej wyglądała jak nowa, a ja okropnie nie lubię wyrzucać dobrych rzeczy. Wystawiłam z głupia frant za 10 zł, sprzedała się w ciągu godziny.
Zachęcona sukcesem zaczęłam robić kolejne porządki. Prawie nie używane ciuchy, które już czwarty rok czekają aż schudnę żeby się w nie wejść. Sukienka na jedną imprezę. Nietrafione zakupy, niektóre jeszcze z metką. Normalne używane bluzki, po parę złotych. Na tą chwilę mam już ponad 200 zł, za rzeczy które w sumie by wylądowały w kontenerze.
W międzyczasie nabyłam drogą kupna za 20 zł używany pasek, który nowy kosztował ok. 300 zł
No normalnie win-win. Zero waste. Bardzo kibicuję takim pomysłom. Tanie przesyłki (także za granicę), możliwość obserwowania, negocjacji ceny, podejrzenia za ile zostały sprzedane podobne produkty.
Mocny vibe Diablo II czy innych gierek RPG, gdzie zbiera się wszystkie itemki i handluje, żeby ciułać hajs na coś lepszego.
#vinted
Zaloguj się aby komentować
Pierwsza żabka w Bukareszcie :frog:
Źródło: https://www.tiktok.com/@choco_coated_bastard/video/7375844946797923617
#zabka #frogshop #bukareszt #rumunia
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Kiedyś uważałem, że za słabo piszę na zostanie dziennikarzem. Teraz uważam, że zbyt dobrze, chociaż wcale moje umiejętności nie poszły w górę.
Obczajcie, jak ktoś wpisał kwotę xD
Bo, że powierzchnia działki jest podana w metrach to już chyba normalne u nich
#dziennikarstwo #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Od około roku, co pewien czas, chodzę na spacery, wcześniej nie lubiłem tego robić, bo wolałem siedzieć przy kąkuterze. Jednak cięższe chwile i filmik w którym gość mówił, by w gorszych momentach wyjść na spacer i przemyśleć sobie rzeczy dziejące się w naszym życiu z dystansu sprawiły, że zainteresowałem się tą aktywnością.
Początkowo traktowałem spacer jako formę terapii, mieszkam na wsi, więc mam dostęp do dróg polnych. Spokój i sielankowość pól idealnie zgrywały się z aktywnością fizyczną w formie spaceru. Czułem jak po każdym takim wyjściu poziom kortyzolu (nie całkowicie, ale jednak) spadał, a ja czułem, że mam trochę lżej.
Od pewnego czasu spacery pełnią u mnie inną rolę, są one formą odpoczynku. Jako, że dużo siedzę to czasami organizm daje znać, że ma już dość + w godzinach po obiadowych łapie mnie zmęczenie i potrzebuje się jakoś ożywić. Wtedy biorę słuchawki i wychodzę na przechadzkę słuchając w międzyczasie podcastów.
Spacery pozwalają mi również docenić piękno natury i spokój jaki nam daje. Czasami wychodząc zachwycam się już któryś raz widzianym polem, bo po prostu tak bardzo mi się dany kadr z nim podoba.
Dlatego zachęcam i dalej będę zachęcać, by chodzić na spacery, bo to po prostu fajna i prosta aktywność (zdjęcia dla zachęty).
#spacer #zdrowie #fotografia





Zaloguj się aby komentować
Nie ma to jak skin care plan wykonac na cale cialo, gladko i miekko
#kosmetyki
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Z czego pani żyje?
Z ciężko wywalczonych grantów i środków które uzbieram...
Kurtyna! ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯
mir>
#ekoterroryzm #patologia #pracbaza #pieniadze
@kodyak Mój ulubiony cytat.
Thomas Sowell: "Aktywizm jest sposobem na to, by ludzie bezużyteczni czuli się ważni, nawet jeśli konsekwencje ich aktywizmu są szkodliwe dla tych, którym rzekomo pomagają i niszczą tkankę społeczną jako całość."
_C_o do Owsiaka, ten przynajmniej robi jakieś wymierne korzyści ze zbiórek, a ona przykleja grube czeki za próby destabilizacji społeczeństwa. Mógł ją o to przycisnąć, jaki biznes stoi za jej "grantami"
Zaloguj się aby komentować

Od jakiego wieku zaczyna się starość? Z opublikowanego w poniedziałek badania wynika, że odpowiedź na to pytanie znacząco się zmieniła. - Siedemdziesiąt to nowe sześćdziesiąt - skomentował John Rowe, profesor polityki zdrowotnej i starzenia się na Uniwersytecie Columbia.
Czasopismo "Psychology...
Namiot inaczej
#lifehack #rower #kolarstwo #podroze #namiot #protip

Zaloguj się aby komentować