Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Zaloguj się aby komentować
Ktoś mi wyjaśni skąd ten kwik? Już teraz płace w wielu zawodach są jawne i gdzie problem? Tym bardziej, że takie rozwiązania już istnieją w wielu krajach UE, więc co tu ma trybunał powiedzieć XD
Mam wrażenie, że lekarze mają powody, żeby bać się, że (kolejny raz) okaże się, że te "jednostkowe przypadki" to norma.
#polityka #konowalposting

Zaloguj się aby komentować
Małe podsumowanie konferencji Technology Leader of Tomorrow w Gdyni.
Organizacja i pomysł na samą konferencję - super. Wydarzenie odbywało się 300m od morza, główne wydarzenia w Teatrze Muzycznym, a pozostałe w zasięgu 100m od niego.
Tematyka - mnóstwo tematów, które przydzą się liderom, ale nie tylko. Choć AI przewijało się dość często (trendy temat), to jednak sporo wydarzeń miało charakter powiązany z: - lekcjami wyciąganymi z przeszłości i to zaczynając od kolarstwa (Czesław Lang) na ecommerce kończąc (CEO Allegro) - transformacjami o globalnej politycznej skali (Aleksander Kwaśniewski) i wdrożeniami dla milionów ludzi (Allegro, Inpost, mObywatel, ePity, COI) - psychologią i rozumieniem siebie, biznesu, klienta, potrzeb, pracowników (choćby wystąpienia Awards, ING, GSK, Alior, Hitachi, Deviniti oraz kilku psychologów) - umiejętnościami lidera i jego rozwojem (ABB, XTB, mBank, ING) - i wiele innych
Niewiele było też wydarzeń, które się odbywały w tym samym czasie, co inne, którymi byłem zainteresowany i musiałem wybierać. Dla mnie to ogormny plus.
Może to źle zabrzmi, ale mega dużo dał mi dostęp do strefy Executive, w której mogłem spotkać tych samych ludzi z dużej sceny, ale już w mniejszym kameralnym gronie (10-25 osób), zamiast 500-1200 osób. Pomijam aspekty takie jak normalne jedzenie, przekąski i kawa w ceramice, zamiast papierowego kubka, bo to nie uzasadnia różnicy w cenie. Kolacje na tarasie Muzeum Marynarki Wojennej już bardziej. Ale same spotkania w cztery oczy z ludźmi z C-levelu, ekspertami, czy choćby Aleksandrem Kwaśniewskim, juz zdecydowanie tak.
W przyszłym roku też się wybieram, jeśli ktoś jest również chętny, to dajcie znać, chętnie się spotkam na miejscu, wypiję kawkę i pogadam :) #zpamietnikalidera #konferencje #it #pracbaza





Zaloguj się aby komentować
Jak wam jest gorąco i ciężko to pomyślcie jakby przy takiej lampie z nieba ciężko się odśnieżało podjazd czy chodnik
#gownowpis #pasjonaciubogiegozartu #heheszki #suchar
Zaloguj się aby komentować
Wczoraj na Steam rozpoczęła się letnia wyprzedaż, więc przychodzę do Was z paroma cyberpunkowymi polecajkami:
#cyberpunkstories
1. Deus Ex Collection za 41,26 zł - > https://store.steampowered.com/bundle/2355/The_Deus_Ex_Collection/
Koniecznie do ogrania oryginalny „Deus Ex”, „Human Revolution” (moja ulubiona gra ogółem, ale w wersji „Director's Cut” moim zdaniem jest ciut gorsza niż premierowa) i „Mankind Divided”. „Invisible War” nie jest złą grą, ale nie jest tak dobrym „Deus Exem”, natomiast „The Fall” można bez żalu pominąć.
2. „Citizen Sleeper” za 27,59 zł - > https://store.steampowered.com/app/1578650/Citizen_Sleeper/
Ostatnio był za darmo na Epic Games Store, ale jeśli się ktoś brzydzi albo po prostu zapomniał, to ma okazję kupić na Steamie.
3. „Dex” za 10,79 zł - > https://store.steampowered.com/app/269650/Dex/
Świetna platformówka.
4. „Blade Runner: Enhanced Edition” za 8,99 zł - > https://store.steampowered.com/app/1678420/Blade_Runner_Enhanced_Edition/
Chyba nie muszę przedstawiać, co to za tytuł. Oczywiście nawiązuje do filmu i pozwala nam wcielić się w rolę tytułowego łowcy androidów. Co ciekawe, przy każdym podejściu kto inny jest androidem.
5. „Gamedec - Definitive Edition” za 32,49 zł - > https://store.steampowered.com/app/917720/Gamedec__Definitive_Edition/
Gamepleyowo takie biedniejsze „Disco Elysium” (gramy jako detektyw, który rozwiązuje sprawy), ale że spodobał mi się zbiór opowiadań Przybyłka, to przyjemnie mi się grało w egranizację. Lubię motyw wchodzenia w różne gierkowe światy.
6. „Ghostrunner 1” za 31 zł - > https://store.steampowered.com/app/1139900/Ghostrunner/
Połączenie „Hotline Miami” z „Mirror's Edge”. Bardzo mi się spodobało, na tyle, że przeszedłem także w trybie hardcore i wykupiłem wszystkie kosmetyczne DLC, żeby wesprzeć twórców. Druga część moim zdaniem jest gorsza, więc lepiej dokupić dodatek „Project_Hel” do jedynki.
7. „Shadowrun Trilogy” za 37,02 zł - > https://store.steampowered.com/bundle/26635/Shadowrun_Trilogy/
Trzy gry za niecałe cztery dyszki? Brzmi jak kradzież w biały dzień. Crpgowa rozgrywka w settingu łączącym fantasy z cyberpunkiem.
8. „VA-11 Hall-A: Cyberpunk Bartender Action” za 36,17 zł - https://store.steampowered.com/app/447530/VA11_HallA_Cyberpunk_Bartender_Action/
Gdyby ktoś chciał się wcielić w cyberpunkowego barmana.
9. „Detroit: Become Human” za 18,49 zł - > https://store.steampowered.com/app/1222140/Detroit_Become_Human/
Bodaj najlepsza gra Dawida Klatki.
10. „RoboCop: Rogue City” za 18,49 zł - > https://store.steampowered.com/app/1681430/RoboCop_Rogue_City/
Gra o gliniarzu, który umarł, a i tak kazali mu dalej pracować.
#gry #cyberpunk #polecanki #steam

Dragon Ball Xenoverse 2, wersja podstawowa 7,90, special edition 19,90. Pewnie ani razu nie zagram ale do kolekcji dorzucę :D
https://store.steampowered.com/app/454650/DRAGON_BALL_XENOVERSE_2/
Zaloguj się aby komentować
Wzialem urlop na zadanie,zeby byc na uroczystosci konca roku w zerowce,a teraz sprzatam rzeczy z piwnicy. 20 ciezkich worow
Ja pi⁎⁎⁎⁎le,wyprowadzki... #gownowpis #zalesie
Zaloguj się aby komentować
@Tomekku @PlatynowyBazant
Mam i ja, na razie lajtowo bo to od północnej strony schody i dopiero wyszło słońce. Zobaczymy koło 14:00
#upaly #kamera #termowizja


Zaloguj się aby komentować
309 392,96 - 2,84 = 309 390,12
#ksiezycowyspacer
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
Na samo dno z tym szrotem #btc
Zaloguj się aby komentować
Na zdjęciu śniadanko na radości: 2 grillowane camemberty, łyżka dżemu pomarańczowego i ogórki. Czuje się wspaniale, ponieważ przekroczyłem magiczną granicę schudnięcia i już nie ważę ponad 100 kg, tylko prawie 100 kg. Pijcie ze mną kawkę. Z postępów, to przestałem chrapać (wystarczyło schudnąć te 8 kg, i jak ręką odjął, a myślałem, że będę się z tym musiał bujać po lekarzach, tak mocno było, że sąsiedztwo budziłem, proszę ja Państwa). Coś tam ćwiczę, ale tak troszeczkę ze sztangą, bieżnią, bez absolutnie żadnego ciśnienia na nie wiadomo co. W międzyczasie była, przyznam, przerwa w chudnięciu, bo w maju syn miał komunię i została góra żarcia i zwyciężył mój wewnętrzny dziad borowy i musiałem to zeżreć. No i zeżarłem z kilogram bloku, z 3-4 kilo ciast i deserów różnych, z 2-3 kilogramy dań absolutnie niedietetycznych, popiłem napojami słodkiemi. I i się wahnęło, niespodzianka. Ale zacisnąłem zęby i się odwahnęło.
#dieta #chudnijzhejto #jedzenie


Zaloguj się aby komentować
22 379,64 + 7,62 = 22 387,26
Ostatni w tym tygodniu because c'mon.
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
#gownowpis #pilkanozna #alkoholizm #narkotykizawszespoko
Pamiętam jak kiedyś grałem w PES5 (pro evolution soccer) na Panasonicu 32 cale CRT (874kg) i zrobiłem zmianę na jakiegoś typa 16 lat co miał statystyki średnio 60/100 co się zwał Messi. Chwilę później jarałem blanta to zmieniłem na C+ i jakiś Ronaldo (ten podrabiany, wysoki) kiwnął i minął trzech typa po czym chyba Van Nistelrooy walił karnego. Po tej akcji krzyknąłem - "ty stara kur%$ zmarnowałaś mi...tzn. kochanie chyba właśnie widziałem najwybitniejszego piłkarza naszych czasów". Miałem rację tylko nie wiedziałem jeszcze, że to ten chłopak z komputera.
Messi>CR79
Zaloguj się aby komentować
309 409,56 - 16,60 = 309 392,96
#ksiezycowyspacer
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
Od około tygodnia mój ekran główny instagrama wygląda tak. Zamiast widzieć po kolei relacje znajomych, to mi wyświetla obcych ludzi proponując dodanie ich do znajomych. Ktoś wie jak to wyłączyć?
#ios

Zaloguj się aby komentować
Zainspirowany wpisem @PlatynowyBazant poszedłem sobie do lasu z #szykownofrela bo wiadomo asfalt to lawa. Wziąłem kamerkę do obczajenia temp.
Trochę w lesie, jedno składu budowlanego po drodze. Oraz Frela do skali
#upaly #kamera #termowizja





Zaloguj się aby komentować
Cześć. Chciałem zapytać Was o opinię, bo może z boku wygląda to inaczej, a my z dziewczyną złapaliśmy niepotrzebne poczucie winy i sami już nie wiemy, jak do tego podejść.
Jesteśmy raczej domatorami. Po pracy cenimy sobie nasz wolny czas, ciszę i spokój. Prawie w ogóle nie spotykamy się z ludźmi w domu - to nasz azyl, w którym chcemy odpocząć, nacieszyć się swoim towarzystwem i nie czuć presji, że musi być idealnie posprzątane.
Problem polega na kuzynie mojej dziewczyny. Chłopak jest taksówkarzem. Sam kiedyś jeździłem na taksie, więc doskonale rozumiem specyfikę tej pracy, luki między kursami i to, że często jest się gdzieś "w okolicy". Problem w tym, że on zaczął to wykorzystywać i wbijać do nas na niezapowiedziane wizyty nawet kilka razy w tygodniu.
Schemat zawsze ten sam: daje znać dosłownie w ostatniej chwili albo dzwoni już spod drzwi. Jak dziewczyna nie odbiera, to od razu uderza z telefonem do mnie.
Ostatnio mieliśmy tego po prostu dość - nie odebraliśmy i nie otworzyliśmy. Chcieliśmy mieć po prostu święty spokój. Kiedy niedługo potem zadzwonił w innej sprawie, rzucił ironicznym tekstem, żebym się "nie martwił, bo nie chce do nas wpadać".
Z jednej strony poczuliśmy ulgę, ale z drugiej włączyło się nam poczucie winy. Prywatnie lubię gościa, ale totalnie nie tolerujemy takiego wbijania się na bezczelnego w nasz czas wolny.
Jak byście na to zareagowali? Czy jakoś to prostować, żeby nie było kwasów w rodzinie? Jak bronicie swoich granic w takich sytuacjach bez wywoływania afery? Czy po prostu jesteśmy dziwni i lepiej dla samego chłopa, żeby trzymał się na dystans?
#pytanie #rozkminy
@madhouze do nas tak jedna sąsiadka wpadała. Ogólnie spoko kobita, fajnie pogadać ale czasami człowiek chce w spokoju posiedzieć albo robi coś innego i nie chce przerywać (np. gra w gre). Raz ją zignorowaliśmy to potem złapała mnie na klatce i konfrontuje, że była dzwoniła do drzwi i na telefon ale nie otwieraliśmy a była przekonana, że jesteśmy w domu. Odpowiedziałem jej tylko "sorry, nie otworzyliśmy bo się ruchaliśmy, dawaj znać wcześniej, że chcesz przyjść bo czasem bywamy ekhmmm... zajęci". Stała tak chwilę wstrząśnięta-zmieszana, w końcu wystrugała z siebie "a to sorry" xD Teraz choć nadal wpada to rzadziej i pyta najpierw czy jesteśmy.
Zaloguj się aby komentować
A tak sobie jeszcze zajrzałem na portal dla windziarzy i o ile prognozy za dnia wszyscy już dobrze znają, bo się kurła kliki same nie zrobiom, tak trochę mnie noc z niedzieli na poniedziałek przeraża - o północy wciąż 30 stopni...
#lampajakchuj
Zaloguj się aby komentować
Kocham to jakim Max jest predatorem jak łapie kierownicę
RBR wypuściło filmik jak Isack i Max próbują Nascara na symulatorze i konkurują z autentycznym kierowcą Nascar, Connorem Zilischem.
Max na okrążeniu Connora - chill, podpytuje o jakieś aspekty techniczne
Max na okrążeniu Isacka - podśmiechujki, popija robie energola, totalny chill
Max siada do symulatora i robi okrążenie próbne - podśmiechujki, chill
Max rozpoczyna okrążenie pomiarowe - wzrok drapieżnika, skupienie 100%
w efekcie robi najlepszy czas z całej trójki :D
#f1 #formula1
Zaloguj się aby komentować