324 229 + 11 + 5 + 10 + 6 + 9 + 4 + 12 = 324 286
DPDy
#rowerowyrownik #rower
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
324 229 + 11 + 5 + 10 + 6 + 9 + 4 + 12 = 324 286
DPDy
#rowerowyrownik #rower
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
SV650 może i bieda, może i totalny golas bez żadnych dodatków z zawieszeniem "rowerowym", ale jak do tej pory najfajniejsze moto jakim jeździłem (tzn: spełnia się przy moim trybie jazdy jako wozidło codzienne).
Nie żałuję przesiadki z 4 cylindrowca na 2 cylindrowego "widlaka" (pomimo mniejszej ilości koni mechanicznych).
Ba... po swoich doświadczeniach z innymi motocyklami, po paru przejażdżkach stwierdzam, że jestem zdecydowanie team 2 gary (nie próbowałem jeszcze trzech).
#motocykle #ankieta

jezdzilem r4 w bandicie, pozniej hornecie. Hornet chodzil super, ale tak od 6k obrotow.
Jezdzilem chwile v2 fajny na dole ale nuda u gory.
Paroma motocyklami tez sie przejechalem ale ostatecznie zakochalem sie w boxerze.
Tylko ma 1 wade, ze jest to jednak spory kloc. Ale moment ma fajny i ciagnie w miare do tych 6k obrotow.
Zaloguj się aby komentować
22 318,46 + 4,37 + 5,08 = 22 327,91
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
Widzę zwiększony trend powrotu z UK. Po pierwsze widać po ich wyglądzie. Wieś tańczy, wieś śpiewa. Prosto ocenić po okladce, ale mocno się wyróżniają np. Tatuaże na mordzie.
Sposób wyslawiania się. Polskiego zapomnieli a angielskiego się nauczyli.
Drą mordy po nocach na osiedlu. Kłócą się, dramat normalnie.
W moim przypadku widzę jeszcze ściąganie swoich moto trupów stamtąd. Modele które u nas są warte poniżej 10k. Kierownica po złej stronie. Zlom totalny. Widać ze mentalnie utknęli w kraju z którego wyjechali przed laty. Osobiście nie widzę sensu tego ściągać chyba że na części. Ewentualnie pakowali cały majątek i uciekli.
#gownowpis #uk #emigracja
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Potomstwo ma dzisiaj urodziny ale jesteśmy za biedni za tort więc dostało tosta.
(Fajne są te niegasnące świeczki jest z nimi śmiechu)
#urodziny #dzieci #rodzicielstwo #wychowanie


Zaloguj się aby komentować
Newsy książkowe od Whoresbane'a!
Drugi news / 25.06.2026
Wydawnictwo MAG ujawnia nową okładkę do serii Artefakty. "Umysł mojego umysłu" Octavii E. Butler jest planowany na sierpień 2026 roku.
#ksiazkiwhoresbane 'a - tag, pod którym chwale się nowymi nabytkami oraz wrzucam newsy o książkach
Chcesz mnie wesprzeć? Mój Onlyfans ( ͡° ͜ʖ ͡°)
⇒ patronite.pl/ksiazkiWhoresbane
⇒ suppi.pl/ksiazkiwhoresbane
#ksiazki #czytajzhejto #mag #scifi #sciencefiction #artefakty #octaviaebutler

Zaloguj się aby komentować
@Seele Sydney Sweeney jest ładna, nie powiem, "has good jeans/genes" ale w jej twarzy jest coś odpychającego. Jakiś taki wyraz lekkiej pogardy, może przez te półprzymknięte oczy, może kształt ust. Gdybym spotkał taką kobietę, starałbym się jak najszybciej zakończyć rozmowę, żeby nie odczuwać tego poczucia wyższości z jej strony. No nie umiem tego opisać inaczej, ale coś tu jest nie tak.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Zaloguj się aby komentować
W te cieplutkie dni pamiętajcie:
nawadnianie (bez alkoholu) i nakrycie głowy to podstawa.
Gdyby Kaziu się stosował, to byłby cały i zdrowy ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
#latonapierdalaj

Zaloguj się aby komentować
Kurła co ja przeżyłem. Lodówka zaczęła mi wydawać dziwne dźwięki. 8 lat. Bywa, zdarza się. Najgorzej, że wielka jak szafa, jak ją wnosiłem to potem musiałem ściany malować bo mi się w korytarzu nie mieściła. Poczytalem w internetach. Wczoraj zaczalem rozmrazac. Dzisiaj ja rozebralem, wyczyscilem, sprawdzilem czy tam wszystko gra mechanicznie, odpalam ... wali. Mysle, no c⁎⁎j, bede lzejszy o kilka kpln i jeszcze mi przyjdzie remontowac korytarz. Wtem eureka! Ktos wlaczyl funkcje kostkarki choc jej nie uzywam bo jest niepelnosprawna. W ten oto sposob moj dzien stal sie dniem dobrym, a ja czlowiekiem szczesliwszym lub przynajmniej mniej smutnym. Pijcie ze mna kompot. #gownowpis #chwalesie
Zaloguj się aby komentować
Gdzie można kupić gotowe 5 g+ grzybów psylocybinowych?
Widziałem tylko zestawy do wyhodowania a nie mam na to miejsca. Chcę na spróbowanie by sprawdzić czy uplastyczni mi mózg i dzięki temu nabędę prawidłowe schematy myślowe.
#narkotykizawszespoko #rozwojosobisty #psychologia
To nie działa jak lek na alergię, że zjesz pigułkę i cyk.
Sam grzyb jest rodzajem rozpuszczalnika. Luzuje rzeczy i pomaga szybciej zrobić taką behawiorkę.
Ale ktoś z depresją itd. może się na tym mocno przejechać. Same grzyby to element większej układanki. Im większa dawka tym się trzeba bardziej przygotować. 1.5g może dać najwyżej niestrawność, ale użyte poprawnie już daje pozytywne efekty. A moc działania nie jest liniowa tylko bardziej wykładnicza.
Czy są osaki przy paleniu zielska? Jak sobie z nimi radzisz?
Im więcej grzybów tym trzeba się bardziej przygotować. To, że grzybów nie da się tak normalnie dostać jest rodzajem słusznego filtru.
Ja miałem dużo doświadczenia, a i tak przy takiej dawce musiałem się ratować benzo bo było za grubo. Niestety się za słabo przygotowałem.
Ktoś bez żadnego doświadczenia? Może będzie fart, czasem duch grzybów jest łaskawy. Ale równie dobrze może być bardzo nie miło.
A traktowanie grzybów bez szacunku, zjedzenie bez przygotowania itd. może skończyć się właśnie tym, że duch grzybów cię ukarze i srogo przeczołga.
@Dudleus weekend w Niderlandach, najlepiej nad morzem - w dużych miastach są smartshopy, weź sobie coś lajtowego na początek - pudełko na 2os, nie jedz samemu i nie idź w ludzi - najlepiej kameralnie, wszyscy jedzą, plaża las itp ;) muzyczka i światełka robią klimat ;) warto mieć ze sobą czekoladę jakby było za ciężko i dużo wody :)
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
-No i lecimy... lecimy, dawaj Malina, ciągniesz, firmowy samolot hyhyhy, firmowe paliwo dla Karoliny z dedykacją! hyhyhy
-Ej my tu zjechać mieliśmy!
https://xcancel.com/i/status/2069982159469678968
#lotnictwo
Zaloguj się aby komentować
Borze liściasty mama do pracy poszła i tak leży na parapecie
I tak codziennie
#smiesznypiesek


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Przed chwilą zrobiłem zakupy w biedrze za 294,37 zł. Całkiem spore dwie torby.
Łaskawy pan obiecał mi voucher na 25PLN, ale muszę spełnić jakieś warunki - dodatkowe zakupy trzeba zrobić XD
#biedronka #chwalesie #zakupy

Zaloguj się aby komentować
O co chodzi z tym nękaniem PingWina? Widzę, że to jest modne czy coś. #gownowpis
Zaloguj się aby komentować