Najpiękniejszy widok na świecie - kebab na tle zachodzącego słońca. ༼ ͡° ͜ʖ ͡° ༽
#jedzenie #zachodslonca

Najpiękniejszy widok na świecie - kebab na tle zachodzącego słońca. ༼ ͡° ͜ʖ ͡° ༽
#jedzenie #zachodslonca

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Chińska zupka z kategorii tych "fasolowych", ciemna.
Dorzucone małże obsmażone na oleju sezamowym z czosnkiem, i boczniak obsmażony tak samo. Plus dymka.
I trochę sosu rybnego bo miałem chcicę na klimat "fjutti di mare".
Polecam taki boczniaczek jako dodatek, można zrobić więcej i mieć zapas do zupek itd.
#jedzenie #mre #kuchniaazjatycka #gotowejedzenie #zupkichinskie #boczniak #opornikgotuje



Zaloguj się aby komentować
Wygląda na to, że opisywanie swoich wrażeń z kapsaicyną ma swoje plusy i przynosi dobre efekty. Pod poprzednim postem swoje wyroby zareklamował @Z_buta_za_horyzont a jako że umiem z grubsza obsługiwać paczkomat, to kilka dni później do mojego jedzenia mogłem sobie dolać #ostresosy produkcji kolegi. Do paczki dorzucił jeszcze papryczkę, którą boję się trochę odwijać z folijki, bo nadal nie znam dawkowania xD
Z "mogłem dolać" do jedzenia uczyniłem dość szybko "dolałem". Testowałem póki co ten czerwony (wiadomo, jak czerwone, to ostrzejsze). Smak bardzo przyjemny, lekko kwaskowy, mamiący zupą pomidorową z lat 90, by potem przejść z zaskoczenia w przyjemny płomień. Nie jest to, na szczęście, coś, co dawkuje się kroplą na wiadro wody, w dużym, przewiewnym pomieszczeniu. Przyjemny poziom ostrości, taki, że da się zjeść cały posiłek bez chusteczki, a i do kanapki na pewno będzie w sam raz (to będzie plan na dziś lub jutro).
@Z_buta_za_horyzont może powinieneś jakiś hejtosklepik otworzyć?
#ostrejedzenie #gotujzhejto


Zaloguj się aby komentować
Domowy kebabik wołowy z kapustą, ogórkiem kiszonym, pomidorem, skyrem i sosem Trynidad scorpion #jedzzhejto #kebab

Zaloguj się aby komentować
Kolorowe kanapeczki rozebrane na kawałki ;) #jedzzhejto #sniadanko

Zaloguj się aby komentować
Zdrowie tych co z nami nie piją
Rip @cebulazrosolu
#piwo
#pijzhejto

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#jedzenie #owoce jest OK, zjem z ruskim kawiorem.
chyba coś się komuś odkleiło - mój Lewiatan, gdzie ceny są niemal biedronkowe

Zaloguj się aby komentować
Polecacie jakieś palarnie kawy? Czarna kawka, Tommycafe, Blue Orca znam. W czarnej kawce już się nie da kupić 1 kg kawy poniżej 70 zł, w dwóch kolejnych tak, więc szukam jakieś palarni jeszcze w cenach Tommycafe lub Blue Orca. Wiem, że kawa drożeje, ale może coś da się jeszcze upolować.
#kawa #kawatime #zakupy #pytaniedoeksperta
Zaloguj się aby komentować
119 368 843 - 1500 = 119 367 343
#pletwalztwarogu
Kumulacja z tygodnia.
Zaloguj się aby komentować
Nom nom nom, karkóweczka....
Do tego ogóreczki rzepcia i winogronka, żeby było po bożemu.
Fajnie smakuje taki chlebek jak się go wcześniej zamoczy w tłuszczu z karkówki się wytapiającym.
#chlopakizdzialeczek #grill #jedzenie #karkowka


Zaloguj się aby komentować
Z okazji dnia piekarza i cukiernika oraz żeby inne gofry się były samotne.
#gofry #jedzenie #gotujzhejto

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Pasta arrabbiata z parmezanem #jedzzhejto #gotujzhejto #obiadek

Zaloguj się aby komentować
Chyba pora zapuścić pejsy.
Zrobiłem czternaste (!!!) parzenie Gonting pu-erh. Mój osobisty rekord. Ponad litr herbaty z 5g. Zaczynałem od 10s, skończyłem na 10 minutach xd Gongfu cha rulez, po europejsku w życiu bym tyle nie wyciągnął.
#herbata #hejtoherbata #chwalesie

Zaloguj się aby komentować
Pierwszy raz gofery w domu. Poki co najbardziej klasyczne. Corka zachwycona.
#gotujzhejto #gofery


Zaloguj się aby komentować
Kanapki z pstrągiem, hummusem, rzodkiewką i czerwoną papryką.
#jedzzhejto

Zaloguj się aby komentować
#gotujzhejto #gotujzowco
Kurczak, szparagi, czerwona cebula, mascarpone, pecorino i dużo pieprzu i gałki. Makaron, bo bez makaronu się nie najesz
10/10 I'll fucking do that again


Zaloguj się aby komentować
Zapraszam dziś na degustację kolejnej herbaty z zestawu klubowego od eherbaty. Dzisiaj testujemy Banzhang Gushu Sheng Pu-erh 2007, czyli bardzo dobrego pu-erha, który dojrzewał… na Tajwanie!
Tak jest, Tajwanie. Tajwańczycy zainteresowali się pu-erhami już w latach 70 XX wieku, jednak wtedy na wyspie tej herbaty prawie że nie było. Tajwańscy kupcy zaczęli sprowadzać z Hong-Kongu czy Malezji i je składowali. Dzięki doświadczeniu jakie zyskali, oraz podróżach do Yunnanu(ojczyzny pu-erhów) udało im się doprowadzić składowanie oraz dojrzewanie ciastek herbacianych do perfekcji. I jednym z dzieci jest ta herbata!
Przyszło do mnie 12g tej herbaty, więc idealnie na 2 seanse gongfu cha. Herbata była prasowana w ciastka o wadze 357g, do mnie przyszło kilka ładnych kawałeczków tego ciastka. Liście bardzo ciemne, z pojedynczymi jaśniejszymi, czerwono-brązowymi tipsami. Pachną obłędnie, starym drewnem i apteką. Klasa parzyłem jak wspomniałem, w gongfu cha, jako że to surowy pu-erh to wybór był prosty i wybrałem czajniczek yxing o pojemności ok 100ml. Do niego 6g herbaty, zalewane wrzątkiem. Ze względu na wyjątkowość herbaty, najpierw ogrzałem czajniczek, później przez 10s budziłem liście. Długość parzeń: I: 20s, II-IV: 10s, V:20s, VI, VII:30s, VIII: 40s, IX:50s;
Jednym słowem: SZTOS. Panie i panowie, rewelacja. Herbata obłędnie wręcz pachnie i smakuje starym drewnem, kadzidłem, apteką. Pierwsze 5,6 parzeń na końcu ma świetną, owocową nutę. Herbata jest cierpka, ale ta cierpkość nie przeszkadza. Świetna herbata!
#herbata #herbatacodzienna #hejtoherbata

Zaloguj się aby komentować