#kawa #poniedzialek smacznej kawusi, biedronkowej z mlekiem i łyżką cukru.

#kawa #poniedzialek smacznej kawusi, biedronkowej z mlekiem i łyżką cukru.

Zaloguj się aby komentować
Hot-dog z grillowaną macką ośmiornicy. Z ciekawostek - pierwszy raz w życiu jadłem kimchi i do tego z ananasa. Sztos!
#jedzenie #jedzzhejto



@pingWIN
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢀⡀⣀⠀⣠⣤⣤⣤⣄⡀⢀⡴⠲⡄⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⣰⠝⡉⠕⣾⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⡢⡑⢈⠆⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⣰⢂⠊⣠⠾⣿⠿⣿⣿⣿⣿⣿⣯⣁⠒⠀⠲⡀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⡐⠁⠁⠐⣁⣴⠏⢠⣌⡹⣿⢿⣟⡿⣿⣗⡄⠀⠐⠄⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠐⠀⠀⠀⣴⣿⡏⠀⠐⠷⠎⠏⢗⠟⠃⣿⠃⢡⠀⠀⠈⠂⠀⠀⠀⠀
⢀⣀⠌⠀⠀⢀⠔⠘⣟⡃⠀⠀⠀⣝⡀⣸⡄⠀⡏⠀⠀⠁⢄⠀⠀⠠⡀⠀⠀
⠈⡁⠀⠀⠔⠁⠀⠀⢰⣤⠀⠀⠀⢂⣤⣄⠐⠠⡃⠀⠀⠀⠀⠢⠤⠤⠄⠀⢀
⠀⠀⠒⠞⠀⡀⣀⡀⠤⡍⠄⠀⠀⠀⠡⠍⠀⢄⠀⠤⠔⠂⠤⠌⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⡎⠁⠀⠁⠀⠀⢂⠀⠙⠒⠂⠤⠄⢀⡾⢀⡁⠀⠀⡄⠀⢁⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠐⠂⡍⠉⠉⠁⢠⠀⠀⡇⠀⠀⠰⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠁⠀⠀⠀⠀⠀
Zaloguj się aby komentować
No to 2kg łazanek porobione ( ͡° ͜ʖ ͡°) Teraz tylko tydzień jedzenia i może znowu będę miał smaka za dwa lata xD
#gotowanie #jedzenie


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Mimo, że % słabe to mega ułożone i kremowe. Świetne.
#piwo #piwokraftowe #craftbeer #pijzhejto

Zaloguj się aby komentować
Lubie placki!
#gotujzhejto #jedzenie #gotowanie #lubieplacki

Zaloguj się aby komentować
Tym razem z lodami śmietankowymi
#gofry #gotujzhejto #jedzenie

Zaloguj się aby komentować
Znalazlem 2 Żubry- nie otwarte i data ważności ok- co prawda w pełnym słoncu wiec ciepłe
Prawdopodobnie zostawiła rodzinka na rowerach, która była jakiś czas temu.
#piwo


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zrobiłem giga bułki z lidlomixa z przepisu na pizzę i nikt mi nie pogratulował bo jestem z Podlasia
#gotowanietomojapasja

Zaloguj się aby komentować
Turbo sztos!
#piwo #piwokraftowe #craftbeer #pijzhejto

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#gotujzhejto podział obowiązków jest jasny. ja zabijam warzywa, żona gotuje.
j⁎⁎ać konserwatyzm

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Kiepsko spałem, więc bez dużej kawki się nie da #smacznejkawusi

Zaloguj się aby komentować