Powiem wam,ze dla mnie to jest arcydzielo co zrobila rosyjska propaganda w tym kraju:
44 lata ciezkiej komuny,rwpg i calego tego dziadostwa,a ludzie wychowani w tym okresie najwiekszego wroga nie widza w Rosji,a w Niemczech xd
K⁎⁎wa obczajcie co wymyslil patriota z rog,zwany Robertem Bakiewiczem:
Do wszystkich domorosłych prawników i tych prawicowych komentatorów, którzy od kilku dni pieją w mediach, że Bąkiewicz to prowokator. Twierdzicie, że pojechałem do Berlina celowo szukać guza i że to wszystko było nielegalne? Że to ja jestem ten zły i przykrywam afery w Polsce? Puknijcie się w głowę!
Zrozumcie wreszcie jeden prosty fakt, pod tym głazem w Berlinie Ruch Obrony Granic miał już być trzeci raz!
Za drugim razem scenariusz był DOKŁADNIE ten sam. Był drewniany krzyż, były te same tabliczki przypominające o nierozliczonych niemieckich zbrodniach, były kamizelki, był Ruch Obrony Granic. I wiecie co? Była też na miejscu niemiecka policja. Wszystko odbyło się w pełni legalnie, w 100% pokojowo, a służby nie miały do nas absolutnie żadnych pretensji. Stali i patrzyli.
Więc pytam tych wszystkich mądrali, co się nagle zmieniło?
Może tym razem drewniany krzyż był dla nich za duży? A może prawda jest znacznie prostsza – może Niemców do żywego boli to, że demaskuję przerzuty imigrantów do Polski i pokazuję Polakom, jak wyglądają ich deale pod stołem?
Wy wolicie uderzyć w Polaków, którzy poszli tam z krzyżem, i tym usprawiedliwiać to, co zrobiła niemiecka policja, dając jej po prostu legalizację na takie działania. Berlin znów pluje nam w twarz. Obudźcie się, póki nie będzie za późno!
Ja, w przeciwieństwie do was, jestem tam, gdzie trzeba. I tyle mam wam do powiedzenia.
Zbliżają się upały, więc zabrałam się za zaszywanie sukienki. Z kolorów nici można wywnioskować, że była zszywana co najmniej trzy razy XD
To wiele mówi o tkaninie, jaka jest len. Na materiale nie ma żadnych śladów znoszenia, zużycia. Ten model ma chyba zresztą wadę konstrukcyjną, że cały ciężar sukienki wisi na tym szwie. Wzmacniam go specjalnym szwem.
Tej roboty AI mi nie zabierze. Jak już wszyscy stracimy pracę przez AI, to będę łatać swoje i wasze ciuchy w barterze. Zapraszam.
@Shivaa właśnie sobie siedzę w lnianej koszuli i jest zajebioza. Nie drapie. Materiał nie jest tak miękki w dotyku jak dzianina bawełniana, ale w tej pogodzie jest przyjemny.
Z ciekawych rzeczy to złapał mnie deszcz rano i mokry len jest przyjemniejszy od mokrej bawełny i szybko schnie
Ech...
Dzisiaj obtrąbiłem Uve kolarza na rondzie...o 16, czyli dość spory ruch. Ścieżka rowerowa oczywiście wzdłuż drogi, tylko po drugiej stronie ulicy.
Była szybka wymiana uprzejmości przy mijaniu, pod tytułem:
"Gdzie masz ku*rwa ścieżkę..."
Jadę dalej i widzę w lusterku, że ziomek ze swojego obcisłego kombinezonu wyciąga telefon cyka mi fotę....
Coś czuję, że będę dzisiaj gwiazdą na spotted lokalnym. 😛
#pedalarze
@razALgul to juz dwa wykroczenia, nie dosc, ze pedalarz jedzie jezdnia jak ma obok sciezke to jeszcze uzywa telefonu w trakcie jazdy. Kodeks honorowy przewiduje za to wychowawczego plaskacza na twarz i z laczka w lajkrowe dupsko i uwazam, ze bylaby to kara adekwatna. No moze jeszcze wyrzucenie "kolarki" w pobliskie krzaki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Któryś pojeb na Targowej w siedzibie plk czy inny h⁎⁎ek z UTK wymyślił.... Uwaga
Ze jak będzie robiona konserwacja na ssp od 1 lipca br i będą otwarte drzwi do kontenera ssp. Dyżurny ruchu na danym odcinku ma obligatoryjnie wprowadzać jazdę 20km/h od TOP po przejazd drogowo kolejowy. Dla każdego pociągu po obydwu torach
@Felonious_Gru będąc we Wrocławiu przyjrzałem się rozjazdom tramwajowym, nawet na wąskotorówce nie ma tak zajechanych rozjazdów jak w mieście wojewódzkim jakim jest Wrocław