21 648,71 + 7,47 = 21 656,18
Młody na rowerze ja biegiem. Do mechanika.
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#sztafeta #bieganie

21 648,71 + 7,47 = 21 656,18
Młody na rowerze ja biegiem. Do mechanika.
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#sztafeta #bieganie

Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
#trump #izrael #polityka
Śmiesznie by było jakby Trump odkrył i zakodował, że rośnie mu poparcie za je⁎⁎⁎ie Izraela.

Za śmiesznych to Vance przed tym ostrzega https://www.youtube.com/watch?v=3coxjNVpE1E
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
319 996 + 5 = 320 001
#rowerowyrownik #rower
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
310 173,06 - 3,16 - 3,35 - 3,38 - 4,10 - 1,07 - 10,49 - 3,61 - 3,36 - 1,71 - 1,43 - 3,36 - 3,39 - 1,69 - 1,15 = 310 127,81
Zaległości z czerwca
#ksiezycowyspacer
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Przed chwilą zrobiłem zakupy w biedrze za 294,37 zł. Całkiem spore dwie torby.
Łaskawy pan obiecał mi voucher na 25PLN, ale muszę spełnić jakieś warunki - dodatkowe zakupy trzeba zrobić XD
#biedronka #chwalesie #zakupy

Zaloguj się aby komentować
Wszystko się dzieje w oznaczonym czasie: wszystko powinno zrodzić się, wyrosnąć i zginąć. Cokolwiek widzisz toczącego się nad nami, jak również to, wśród czego znajdujemy się i przebywamy jako pośród najtrwalszych rzeczy, zniszczeje i byt swój zakończy. Każda rzecz ma swoją starość: choć w nierównych odstępach czasu, natura każe wszystkiemu iść w to samo miejsce. Cokolwiek jeno istnieje, istnieć przestanie; nie zginie, ale będzie rozproszone.
Seneka, Listy moralne do Lucyliusza
#stoicyzm

Zaloguj się aby komentować
324 191 + 38 = 324 229
Dla odmiany leśniakiem, chociaż w ogóle nie miałam ochoty dziś na rower, ale się zmusiłam. I dobrze! W lesie spotkałam wiewiórkę i bardzo blisko ode mnie spacerowała młoda sarenka, wcale się nie bała, ale też ja jej nie chciałam jakoś wystraszyć, więc przesuwałam się na stojąco rowerem aż sobie skręciła w inną niż ja jechałam ścieżkę i pożegnałam ją wzrokiem.
Mimo środka tygodnia nawet sporo ludzi, ale to dość popularna trasa rowerowa leśna. Przykro tylko, że motorozyzacyjni też mogą tam mogą wjeżdżać, na szczęście większość kierowców wybiera wyremontowane dla nich asfalty, ale zawsze jakiś "skrótowiec" się znajdzie i potem ja muszę się wlec za takim autem 15 km/h bo samochodziarz boi się, że podwozie sobie rozwali. No, ale jak pisałam - na szczęście nie ma takich za dużo, więcej pieszych i rowerzystów.
#rowerowyrownik #rower
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
Zaczęły się świetliki!
Dzisiaj wieczorem pójdę na zwiady i dam znać, czy warto wybierać się na poszukiwania. Ostatnie kilka lat było naprawdę magicznie w lesie osobowickim po zmierzchu, może w tym roku się załapiemy na spektakl podczas #hejtopiwowroclaw ʕ•ᴥ•ʔ
A dla reszty #wroclaw polecam zapolować na te małe świecące robaczki - pojawiają się po zmroku, na pewno we wspomnianym lesie osobowickim, ale zakładam, że są też w innych miejscach w mieście
Zaloguj się aby komentować
Po czym poznać, że kończy mi się ubezpieczenie na samochód? Przecież to jest jakiś nieśmieszny żart... #ubezpieczenia #spam

@Glonojad podejrzewam, że ten sam przypadek.
Opiszę Ci mój.
Dwa lata temu wrzuciłem swoje dane w Rankomat, ale nie skorzystałem finalnie z ich oferty.
Przez następny tydzień miałem podobną ilość spamu jak Ty. Po kilkanaście telefonu dziennie. U mnie to bardzo nietypowe, bardzo rzadko do mnie dzwoni spam, bo ja wiem, raz na miesiąc.
Skojarzyłem fakty, napisałem do administratora danych rankomatu i jak ręka odjął.
Polecam spróbować.
Zaloguj się aby komentować
Eh, mial mieć czlowiek wolne półtora tygodnia to dzisiaj odebrałem telefon i jutro zamiast zakurwiqc po górach jade do dziwnowa montować sejfy xd z plusów to mam roboty na 1 dzien a nocleg mam z czwartku na piątek i piatku na sobote to sie na plażę gibnę chociaz I cos popływam
#ciezkiezycieprywaciaza #gorzkiezale #zalesie
Zaloguj się aby komentować
Zapłaciłem 200 zł żeby baba mnie wytarmosiła za cyca. Pomyślisz "@czokowoko ty diviarzu!!"
Otóż nie, byłem na fizjoterapii.
I to bolącego barku xD
#gownowpis
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
22 226,07 + 6,00 = 22 232,07
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Analiza trwała dłużej niż trzeba. Wynik - zdobywasz osiągnięcie
Listę swoich osiągnięć możesz zobaczyć na hejtostats
A jeśli masz dosyć Marvina marudzącego pod Twoimi postami, to możesz mu w ustawieniach powiedzieć, żeby się odczepił.

Zaloguj się aby komentować
#zwierachscontent #ogrodnictwo
Instalacja powoli zaczyna nabierać kształtu.

Zaloguj się aby komentować
No i po kolejnym wyjeździe do Polski i kolejny raz jestem zaskoczony zezwierzęceniem na drogach. Nie wiem, jak to możliwe, że jestem kilka razy w roku, a za każdym razem dziwie się tak samo xD
Oczywiście sytuacji była masa, zarówno jako kierowca, jak i pieszy, ale tym razem moja ulubiona wydarzyła się w Gdyni, jak chciałem przejść przez jezdnię.
Ulica Morska, czyli długa prosta, dwa pasy prosto w każdą stronę przedzielone wysepką, plus miejscami oddzielne do lewoskrętu. Miejsce już przy wylocie z miasta, ale nadal są przejścia dla pieszych i ograniczenie do 50, więc trzeba zachować jakąś ostrożność.
Oczywiście dla polskiego mistrza kierownicy ograniczenie prędkości to tylko sugerowana prędkość minimalna, a bezpieczny odstęp od poprzedzającego pojazdu jest dla ciot.
Podchodzę do przejścia dla pieszych, każdy zapierdala na oko z 80-90 km/h. Dwóch, którzy wg przepisów powinni się zatrzymać przejechali bez hamowania. Może to i dobrze, bo przy takiej prędkości mogłoby się skończyć utratą kontroli nad autem. Na pasie bliżej mnie w końcu następny dał po hamulcach, na następnym pasie kierowca ogarnął, co się dzieje i też zaczął się zatrzymywać, a cała reszta małp siedzących sobie nawzajem na dupach zaczęła hamować z piskiem opon. Ostatecznie nie doszło do kolizji, ale myślę, że najmniejszy odstęp w jakim udało się zatrzymać dwa auta, to było mniej niż 5cm.
Na plus, że chyba wszyscy byli świadomi, jak bardzo są upośledzeni umysłowo, bo nikt nie wysiadł z auta i nie zaczął wyzywać mnie, ani tych, co się zatrzymali pierwsi.
#patologiadrogowa #gdynia

Na takich przejściach trzeba iść z telefonem w łapie, trzymanym tak jakby się nagrywało kierowców. Nagle się okazuje, że pieszego widać i nawet mistrzowie kierownicy kojarzą przepisy PoRD, jak należy się w takiej sytuacji zachować.
Wątek dotyczący tego, w jaki sposób takie przejścia nadal istnieją, jest równie jak najbardziej do poruszenia.
Zaloguj się aby komentować
725 + 1 = 726
No, nareszcie świetna komedia! Zapraszam na #piechuroglada
---------
Tytuł: What We Do in the Shadows
Rok produkcji: 2014
Reżyseria: Jemaine Clement, Taika Waititi
Kategoria: #horror #komedia #dokumentalizowany
Czas trwania: 86 min
Moja ocena: 9/10
Ekipa filmowa dokumentuje codzienne życie wampirzych współlokatorów.
O rany, nie pamiętam kiedy ostatni raz śmiałem się na głos podczas oglądania komedii. Pod względem humoru, gagów, żartów sytuacyjnych i słownych oraz ich prezentacji ten film zwyczajnie trafił w moje gusta. Świetnie zmontowany film, niesamowite ile różnych drobnych żartów i powracających większych lub mniejszych motywów zostało wciśniętych w obraz trwający niecałe półtorej godziny. Wszystko się jakoś łączy, wątki się pięknie domykają. Każdy wyświechtany banał i rozpoznawalny motyw z gatunku ma tu swój zabawny twist. No złoto jak dla mnie (mojej żonie się nie podobało, ale ją bawi Kogel Mogel). Polecam gorąco wszystkim.
#filmy #kino #filmmeter

Zaloguj się aby komentować