Od kiedy rozstaliśmy się z dziewczyną, wszystko w moim życiu jest lepsze.
-Mam ogromną lekkość nawiązywania relacji. Szczególnie widać to w pracy, gdzie mój portfel klientów to ludzie, którzy bardzo mnie lubią, buduje te relacje od zera i regularnie płacą faktury. Lubią jak do nich przyjeżdżam na kawę pogadać
-Raz na jakiś czas chodzę na spotkania na terapię. Chodziłem 10 lat temu jako małolat. Moja terapeutka powiedziała mi "kurde, ty to jesteś taką osobą, że z tobą przy piwie to by można było do nocy gadać".
-Mój kumpel (taki z gatunku carpe diem, typowy zajawkowicz), powiedział mi na wyjeździe (z kumplami), że jeszcze rok temu bym w życiu się tak fajnie nie bawił i że zmieniłem się i jestem taki sam jak kilka lat temu i wyjąłem kija z d⁎⁎y
-Nawet jak nie wyjdzie mi w spotykaniu się z jakąś laską, to chętnie chcą się ze mną kolegować i robią dla mnie naprawdę dużo. Odwdzięczają się też za koleżeńskie przysługi. Skrajny przykład był taki, kiedy na sylwestrze ostro pokłóciłem się z kumpelą i powiedziałem jej kilka niemiłych słów, a ona na drugi dzień po moich przeprosinach chciała mi jeszcze przywieźć żarcie na kaca xD
-Ostatnio koleżanka, z którą coś tam się delikatnie spotykam powiedziała mi, że jestem bardzo dobrym człowiekiem i to rzadko spotykane dzisiaj (wcześniej też wielokrotnie to słyszałem)
Wypłukałem się z frustracji i negatywnych emocji i czuję ogromną ulgę. Że odpowiadam tylko za swoje życie, nie czyjeś, że nie martwię się cudzym humorem, że nie martwię się co ktoś pomyśli. Przede wszystkim plus jest taki, że nie mam toksycznej relacji, gdzie ja martwię się problemami byłej i ją wspieram, a ona jako osbowość zależna traktuje moje troski jako "słabość" i natychmiast każe mi się ogarniać i przestać marudzić.
Minus taki, że wciąż jestem sam, nie mam komu wygadać się co mnie boli, do kogo się przytulić jak mi źle, nie ma po prostu dla mnie nikogo i cały swój krzyż dźwigam zupełnie sam. Moja siostra zawsze mi pomoże i wysłucha, ale mieszka 110km stąd. Moja mama nie nadaje się do takich rozmów o problemach, bo zaraz się martwi i próbuje mnie kurować witaminą D, kurkumą i książkami na temat umysłu XD
Jedyne co mi zostało, to naprostować zdrowie i właśnie zacząłem robic kroki w tym kierunku - trafiłem do świetnej pani doktor (poświęciła mi aż godzinę na wizytę!), zleciła badania, które zacząłem.
Zawodowo też zaczyna się układać. Przeszedłem przez ogromne bagno w zeszłym roku i ciężko pracowałem nad sobą. Życzcie mi wytrwałości i znalezienia szczęścia, tylko tego mi brak.
#gownowpis #przemyslenia #zycie #zwiazki #depresja a
Zaloguj się aby komentować
to jednak prawda, łobuz kocha najbardziej
#heheszki #zwiazki

Zaloguj się aby komentować
#heheszki #zwiazki taktyk! nie miała wyjścia

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować

Walentynki to nie tylko okazja do celebrowania miłości, ale również pretekst do refleksji nad finansami. Choć romantyczna kolacja czy upominek mogą wydawać się dodatkowym wydatkiem, dane statystyczne są bezwzględne i pokazują, że życie w pojedynkę jest znacznie droższe niż życie w związku. Z jednej...
Troche walentynkowo, spiewak z Plain White T’s spotkal na jakiejs studenckiej imprezie pania Delilah Dicrescenzo, studentke oraz biegaczke. Nigdy nie doszlo do niczego miedzy nimi, mimo to ta ckliwa piosenka jest ich najwiekszym ( I troche jedynym) sukcesem. Pani Delilah zawsze byla zapraszana na ceremonie gdy piosenka byla nominowana do wszelakich plebiscytow.
Plain White T’s : Hey There Delilah.
W sumie jak wygooglowalem to przesliczna dziewczyna nic tylko pisac piosenki/ wiersze, fajnie ze to wszystko w jego glowie wiec jest tylko o tym co moglo byc, endorfiny i lofcianie bez zbednego realizmu.
https://m.youtube.com/watch?v=h_m-BjrxmgI
#muzyka #tagowanietomojapasja #zwiazki

Zaloguj się aby komentować
#heheszki #zwiazki #humorobrazkowy

Zaloguj się aby komentować
Niebawem #walentynki więc dla tych co są w #zwiazki mam dla was #protip na #handmade kartę do prezentu lub dla zakochanych romantyków nawet na kartkę bez konkretnej okazji.
#gif #milosc #prezent #diy

Zaloguj się aby komentować
Na początku oszukiwały tylko makijażem...
#heheszki #boogiecontent #zwiazki
Zaloguj się aby komentować
#zwiazki #rocznica jak się mnie stara pyta, co chcę na 25 rocznicę współżycia, to co mam odpowiedzieć?
Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
They are comming...
Ech... koniec bibki.
https://www.youtube.com/watch?v=RAXCN7RBdkA
#zwiazki #rodzicielstwo #odpowiedzialnosc #lotr #dzieci

Zaloguj się aby komentować
Jak zrobić z siebie frajera? XD
Pisałem z taką naprawdę konkretną laską i to nawet kumatą, ale miała torchę nawyki ze swojego dotychczasowego towarzystwa (wiecie, samochodziara trochę i karynowata momentami). Nie mniej, bardzo atrakcyjna. No i coś tam podkręcała mnie, ale ja nie miałem na nic ochoty, bo chciałem się spotykać z jedną koleżanką. W efekcie zabrałem ją tylko kilka razy do swojej grupki znajomych, a ona odzywa się teraz rzadziej (chociaż często pierwsza) ale z nami czasem wychodzi. Wyszło koleżeństwo.
Druga laska, którą traktowałem na serio, bo była porządna i taka z "perspektywą" oznajmiła mi, żę przecież jesteśmy tylko kumplami XD Bo coś tam poszło o spotykanie się. Oczywiście mam jakąś swoją godność i powiedziałem tylko, że na etapie poznawania się ja nigdy nie definiuje co z tego będzie, bo nigdy nie wiem, ale że stawia sprawę jasno, to nie mam z tym problemu.
No i teraz ani nie wydymałem tej atrakcyjniejszej fizycznie i przespałem szansę na jakąś fajną bajerę, ani nie pospotykam się z tą drugą, ale za to mam dwa friendzony. Jedna się rozmyśliła przez moją bierność, druga wychodzi na to, że nigdy nic nie chciała.
I wiecie co jest najgorsze? Że teraz jedna i druga mi pisze jak typowa baba: blabalbalblablablabla bo jestem ich psiapsi i muszę teraz to znosić XDDDD
Jestem debilem, ale jednak coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że trzeba się bawić i bzykać, a nie traktować kobiety poważnie, bo one same siebie tak nie traktują.
#zwiazki #randkujzhejto #seks #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
#zwiazki #heheszki #humorobrazkowy #pasjonaciubogiegozartu #zmywarka

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #randkujzhejto #randki #hejtorandki #tinder #zwiazki

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować