W koncu ktos uczciwie opisal jak wyglada zycie z 6% body fat xD czyli to co zawsze powtarzam - bycie zbyt umiesnionym nie jest zdrowe xd
https://youtube.com/shorts/ijJfHla-ZP0?si=uPKT8USuNW1P3FOO
#trening #silownia
W koncu ktos uczciwie opisal jak wyglada zycie z 6% body fat xD czyli to co zawsze powtarzam - bycie zbyt umiesnionym nie jest zdrowe xd
https://youtube.com/shorts/ijJfHla-ZP0?si=uPKT8USuNW1P3FOO
#trening #silownia
@GtotheG Ciągle głodny, wszystko go męczy, facet się nie wysypia i "my penis doesn't work". To co to za życie jest w ogóle?
Dla porównania, jak to jest u normalnych ludzi - co miesiąc badam na siłowni poziom tłuszczu i mam go teraz w ciele 21%. Raz spadł mi do 19,6%, ale to wyjątkowo. Może 21% to jest więcej niż 6% jak u tego pana, ale za to cieszę się wszystkimi radościami życia, których on nie ma, lol.
Zaloguj się aby komentować
It's over for gymcels #gymcel #silownia #przegryw
Zaloguj się aby komentować
Jak osiągnąć wymarzoną sylwetkę - krótko zwięźle i na temat
https://www.tiktok.com/@themarkplummer/video/7299980698155257094
#hejtokoksy #silownia #kulturystyka
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Podzielicie się może radami, na temat zakupu żeliwnego kettlebella - jaki wybrać do ćwiczeń w domu na początek? Jestem rosłym chłopem, w sensie wysokim i z nadwagą ale trochę ale niewyćwiczonym. Myślałem o przedziale 12-16kg, w winylu, no i właśnie... Co dalej?
Może chromowana rączka?
A rączka to cieńsza czy grusza?
Rączka po bokach lepiej jak długa, czy krótka?
Kula czy spłaszona kula?
No i ile kg?
Czy winyl to dobry pomysł?
Jakie firmy dobre, jakie złe?
Proszę o rady.
#hejtokoksy #cwiczenia #fitness #kettlebell #silownia
@Gracz_Komputerowy Kula, 16 kg (ale dobrze jakbyś miał też 8 do nauki techniki i obycia) rączka raczej długa i "wysoka", żeby się wygodniej łapało, czyste żeliwo - zwykła kula.
A teraz jako i ja schudłem 14 kg i ćwiczyłem z kettlem to od razu ci mówię. Sam kettel ma świetny marketing ale tylko na nim nie schudniesz
Wg mojego doświadczenia lepiej zwykłe cardio - rower bieganie. Plus sztanga, ewentualnie hantle i będziesz miał znacznie lepsze efekty.
Zaloguj się aby komentować
Szukam ogarniętego trenera personalnego, który pomógłby mi popracować nad siłą pod sporty uderzane (aktualnie trenuje boks i niedługo zaczynam muay thai). Nie zależy mi na wynikach sylwetkowych. Najchętniej umówiłbym się na trzy-cztery treningi, żeby złapać technikę ćwiczenia, a później ćwiczyłbym na własną rękę. Macie kogoś do polecenia?
#silownia #warszawa
Zaloguj się aby komentować
Jak zacząć przygodę z siłownią, żeby było dobrze? Po jakim czasie są pierwsze efekty?
#hejtokoksy #silownia
Siłka to w sumie jedna z nielicznych aktywności, gdzie po jednej sesji dostajesz jakby wgląd w przyszłe efekty - mięśnie się pompują, wszystko się trochę lepiej układa i zaraz po treningu wyglądasz tak, jak bez treningu możesz wyglądać za kilka miesięcy.
Co do startu, to najfajniej jakby ktoś pokazał Ci technikę podstawowych ćwiczeń i ogarnął ją z Tobą przez kilka pierwszych tygodni.
Uważaj też na rady z d⁎⁎y jak powyżej, gdzie na pytanie o początki dostajesz wzmiankę o kuciu d⁎⁎y.
@Dudleus pierwsza rzecz to decyzja na czym Ci zależy. Czy jest to siła czy duże mięśnie (kulturystyka). Te treningi są różne, i różnie się progresuje. Również po to, żeby zdobywać konkretną wiedzę. To jest naprawdę obszerny temat i wszystko na raz potrafi przytłoczyć. Potem kwestia zdobycia tej wiedzy. Jak Cię stać bierzesz trenera. Jak Cię nie stać to szukasz wiedzy sam, samym YouTube jest tego multum. Wymaga to jednak sporej ilości czasu. Skup się wtedy na szukaniu haseł jak „trening siłowy/ trojbojowy dla początkujących” lub „trening hipertroficzny” w przypadku zwiększenia objętości mięśnia. Dodam, że warto też poszukać jak się trenuje klatę, bo sam przez 10 lat robiłem to źle i mi szło słabo. Dieta jest mniej istotna, ważne żeby być na surplusie kalorycznym i jeść tego białka 1g na kg masy ciała (ta więcej nie trzeba, jak się maksuje wyników). Jak coś to pytaj, trenerem nie jestem, ale o treningu hipertroficznym coś tam wiem ;)
Zaloguj się aby komentować
Miałem za cel wyciskać pewien ciężar na klatę do połowy listopada, ale po dzisiejszych ćwiczeniach widzę, że nie dam rady. Nie potrafię progresować siłowo , ale za to mam sylwetkę jak gówno. Płakać mi się chce przez taki stan rzeczy. Jeszcze dzisiaj jedna dziewczyna na wiosłowaniu rozgrzewkę robiła takim ciężarem jak ja serię. Daję sobie rok na pierwsze efekty jak się nie uda to rzucam to wpizdu #zalesie #hejtokoksy #silownia
@Dudleus nie poddawaj się i leć do przodu.
U mnie jak się progres w wyciskaniu na klatę zatrzymuje to się przerzucam ze sztangi na hantle.
Sprawdź też technikę. Czasami lepiej zrzucić ciężar i popracować nad techniką.
I nie porównuj się do innych. Mogą mieć większy staż od Ciebie, nawet nie ma co patrzeć na kobiety vs. mężczyźni.
Zaloguj się aby komentować
Co pod biurko elektryczne, tak by się trochę ruszyć w trakcie pracy? Bieżnia? Stepper? Coś innego? Mile widziane jakieś sprawdzone modele.
#cokupic #programowanie #bieganie #silownia

Zaloguj się aby komentować
Kolejny wpis do dzienniczka
#dieta
Przy 183cm równe 80kg. W listopadzie planuję mieć miesiąc wolny od wskakiwania na wagę
Przedtreningówka to lekkostrawne węgle + rozrobiona w wodzie cytrulina gruszkowa (smak 10/10). Zrezygnowałem z kofeiny.
Po treningu prawie litr mleka 0,5% z odżywką białkową.
Suple codzienne to nadal: ADEK + kreatyna + Magnez z rossmana (ale akurat ten magnez na jakiś czas do wymiany)
#silownia
W październiku po tygodniowym urlopie 8 wyjść na siłownię. Zadań od fizjo na barki już nie robię w domu, więc wizyty na siłowni mi się wydłużają. W niczym mi to jednak nie przeszkadza (średnio 3h netto razem z końcowym cardio), bo po pracy nie jestem ostatnio zbyt aktywny i nie szukam aktywności na siłę (np. zbrzydła mi jazda rowerem w nocy). W takim przypadku te dłuższe wyjścia to zawsze więcej spalonych kalorii "po drodze". Z tym końcowym cardio chodziło mi o 40-80 minut na bieżni. W tle od kilku miesięcy leci mi na komórce serial Psych
Ogólnie jest progres, bo rok temu po aktualnych sesjach bym zdychał, a teraz tylko lekko umieram
Moje ulubione ćwiczenia w tym miesiącu to:
- nadal ATG Split Squat (po tym mam bioderka jak młoda sarenka XD)
- Rozpiętki na maszynie (każda ręka oddzielnie, pro tip od fizjo)
- Rzymska ławka (mi ostatnio bardzo odpowiada wariant ATG, czyli wolne zniżanie się i pełen zakres ruchu w dół)
Z minusów: niestety ostatnio w godzinach 17.-20. jest masakrycznie dużo ludzi i będę musiał się przestawić na późniejsze godziny.
#sen
Średnia to prawie 8 godzin. Oczywiście jak zwykle te 8 godzin to nieregularny sen i pretensję mogę mięc o to tylko do siebie. Z drugiej strony uwielbiam jesienne drzemki po pracy..
#zdrowie
Niby wszystko jest w porządku, ale ostatnio regularnie drga mi powieka oka + raz z rana dopadł mnie skurcz morderca.
Wszystko by wskazywało na niedobór magnezu, ale przez cały rok nie miałem takiego problemu. Tak więc, zmieniam magnez na inny + ograniczam kofeinę tylko do porannej kawy + postaram się mniej stresować


@nobodys co do magnezu to polecam cos takiego jak oliwka magnezowa - mozna zrobic samemu (Chlorek magnezu + woda) do spryskiwania skóry lub są gotowce np do kąpieli. No i oczywiście gorzka czekolada, przy tym BMI 3 kostki/dzień wystarczą a efekt powinien być widoczny w ciagu max2/3dni zależnie od sprawności metabolicznej, pozdro
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Moje treningi są ostatnio tak bardzo chaotyczne, że aż sama nie wiem co się dzieje. Walka o sztangę, o ławkę, o wyciąg, wyścig szczurów normalnie xD
Czy u Was na #silownia również wysyp wielu nowych ludzi?
U mnie jest tragedia... Napływ studentów to jedno, ale przez te Multisporty, Medicover Sporty to się robią straszne tłumy. W tym większość to oceniam na 15-18 lat. Chodzą takimi grupami po 5-6 osób i robią sztuczny tłum, hałas, jedna osoba wyciska sztangę, a reszta kibicuje - a drą się w niebogłosy
Ale żeby nie było - 70kg w siadzie poszło
Zdecydowanie polecam treningi rano. Trzeba się tylko przyzwyczaić do trenowania bez jedzenia - będzie trochę słabiej, ale można podładować węgle na wieczór. No i trzeba się szybko zaraz po wstaniu nawodnić.
Mnie oprócz tłumu najbardziej irytuje ten popołudniowy burdel. Widziałem już 70kg przykrywające 0,5kg i 1,25kg
@tyci_koks ja na szczęście chodzę rano to są stale osoby z czego większość to chłopy I jeden trójboista( tak mówię na niego bo zawsze jak go widzę to robi ćwiczenia trojbojowe) ale z tydzień temu było 2 chłopaczków na oko 15 lat jeden chudziutki a drugi grubasek i uwalali wszystko magnezią wyciskając maks 40kg nie sprzątając po sobie. Najbardziej nie rozumiem kobiet, które jak ja robię wszystkie ćwiczenia to one cały ten czas spacerują na bieżni.
Zaloguj się aby komentować
#silownia #heheszki #hejtokoksy

Zaloguj się aby komentować
Herakles Farnezyjski (Herakles Farnese) – datowana na II lub III wiekmarmurowa rzeźba przedstawiająca Heraklesa, będąca kopią niezachowanego brązowego oryginału dłuta Lizypa z IV wieku p.n.e.[1][2] Obecnie znajduje się w zbiorach Narodowego Muzeum Archeologicznego w Neapolu[1][2][3].
#hejtokoksy #silownia #kulturystyka #sterydy #starozytnyrzym

Zaloguj się aby komentować
#hejtokoksy pokażcie jakiś swój plan treningowy, ciekaw jestem ile kg żeliwa przerzuca średnio zaawansowany bywalec siłowni. Z góry dzięki 😁
#pytanie #silownia
Zaloguj się aby komentować
Pół życia próbuję bezskutecznie przytyć i nie szło, a teraz bez większego wysiłku z 8 kg mi doszło w parę miesięcy.
Już mnie wkurwia ten fat shaming
#silownia #hejtokoksy
Zaloguj się aby komentować
Powody dla których podnoszenie i opuszczanie ciężkich przedmiotów ma sens. Robimy listę.
Powód 1:
https://webmshare.com/play/BeWn1
https://s1.webmshare.com/BeWn1.webm
#heheszki #rocky #hejtokoksy #silownia


Zaloguj się aby komentować
Udalo mi sie zajsc na silownie. Dawno nie bylam. Wykonalam dzisiaj cwiczenia na posladki, ktorych normalnie nie robie. I teraz mnie bola. Pewnie cos zle zrobilam.
Czy podnoszenie tej takiej kulki z trzymakiem cos daje na miesnie posladkowe? Ja nie wiem jak te wszystkie laski maja takie wyrzezbione d⁎⁎y… to chyba z natury. Ja co nie robie to plaska…
#hejtokoksy #silownia #trening
Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Problem jest tego typu, ze nie mam na statku wincyj obciazenia 😞
#barteknamorzu #hejtokoksy #silownia

Zaloguj się aby komentować