Zdjęcie w tle
Zlasu

Zlasu

Zawodowiec
  • 3wpisy
  • 591komentarzy
Ostatnio obserwuje kryzysy wieku średniego. Nie jeden, kilka. (Ja trzymam się świetnie, wystarczył kryzys wieku młodzieńczego). Ale do rzeczy. Kolesie - standard, silownia, rowerek, pływanie; żeby wyglądać jako tako. Janusze januszuja jeszcze mocniej, wincyj pinindzy! Nowe auto, niech widzo biedaki!

Czasem standard, coś z wlosami porobić, bandzioch stopić. Pojeździć gdzieś kamperem, na rowerki. W sumie spoko.

Są dwa przypadki, kiedy kryzys dotknął kobiety po 40-tce. Może nie widziałem jeszcze dużych chopskich kryzysów, ale...

Te dwa kobiece kryzysy to dla mnie nie do zrozumienia. Odpal na nową młodość, zabawe, kase, tylko tak zeby nie trzeba było się opracować. Panie po 40-tce rozpoczynają nowe życie. Kij z dziećmi, niech ojciec się zajmuje, a po rozwodzie opieka naprzemienna. Kasę na życie domowe zapewniali mężczyźni. Też kase na remonty, naprawy i mechaników. Z atrakcji, manipulacja dziećmi poza wiedzą ojca (oczywiście, że po tygodniu wiedział, dzieci powiedziały). W obydwu scenariuszach, kobieta ma calyb scenariusz ułożony życzeniowo.

Kumam, ludzie się rozwodzą, luz. Tylko bardziej bym się spodziewał traktowania dzieci mogą po chłopu, któremu odwaliło. Ale pragmatycznie, jak przyszłość świetlaną wyobrażają sobie w dużym mieście kobiety w wieku średnim, zarabiajace 4-5 miesięcznie? Połowę kasy zabierze kawalerka. Za 2 tysie nie poszaleje. Kasa z rozwodu? Może. Tylko robienie masy dowodów pod orzeczenia o winie zanim do sądu poleciał wniosek, to wyższy poziom inteligencji. Tym bardziej, że podzialy majątku po połowie to w tych przypadkach fantazja. Kolesie mają kwity ktore ten pomysł zmienią. Pomijając spisania malzonek, a jednej z proszkiem i będzie sprawa.

Ogólnie, zastanawia mnie jedno. Co ludzie mają w glowach?
jajkosadzone

Kobiety uzywaja dzieci do osiagania swoich celow?

Nic nowego,niemal standard przy rozwodach

Zlasu

@jajkosadzone tak. Ale... Takie wywalone na dobro i psychikę dzieci mnie jednak zadziwia. Nie chodzi o matkopolkowanie, tylko chociaż umiarkowanie rozumne podejście. Woda, prochy i usługi psychiatryczne sprzedają się same.

jajkosadzone

@Zlasu

Bo kobiety sa interesowne i skupione na sobie,dzieci maja w wiekszosci gleboko w powazaniu.

Dlaczego zdecydowana wiekszosc kobiet pozwala sie ponizac swoim mezom/partnerom?- bo sa wygodne i wazniejsze od wlasnego honoru czy godnosci sa PIENIADZE.

Dlaczego kobiety pozwalaja bic swoje wlasne dzieci mezom/partnerom?- bo ich samopoczucie i chec bycia z tym konkretnym psycholem jest wazniejsze od zdrowia wlasnych dzieci.

Kobiety to sa skrajne egoistki,skupione na sobie,a wyzszych uczuc w tym brak.


Dlaczego kobiety w nerwowych sytuacjach placza,krzycza,rzucaja przedmiotami? Bo emocjalnie w zdecydowanej wiekszosci niewiele sie roznia od dzieci.

slynny_skorpion

@Zlasu znam z podwórka.

ja przynajmniej mam jasność - jak będę chciał się rozwieść, to mnie zabije baba.

w sumie działa, innej dupy nie szukam.

jajkosadzone

@slynny_skorpion

Fajna masz zone,ze jestes z nia ze strachu,a nie z milosci

5tgbnhy6

@Zlasu odpowiadajac na pytanie: nasrane

Zlasu

@5tgbnhy6 nasrane. I to srogo. Niestety.

Zaloguj się aby komentować

Czytając tag, zwłaszcza posty @JSON, zainteresowałem się czymś, co chyba nazywa się "scientific blackpill". Zacząłem sobie grzebać i mam już przygotowaną selekcję ciekawych artykułów naukowych z psychologii ewolucyjnej i kulturowej. Jak kcecie i kogoś to zainteresuje, mogę wrzucać jakieś ciekawsze kawałki / wnioski / dane z omówieniem i linkiem do materiału. Co Wy na to?
#przegryw
1df82e15-b5c4-4bd9-a919-a8e1b43871e7
Slavyan

Blackpill to zakamuflowany homoseksualizm, dzięki któremu jego zwolennicy mogą podniecać się atrakcyjnymi mężczyznami

Zlasu

@Neetowiec no to daję


@Slavyan Nie wiem, racjonalizacja i intelektualizacja to ludzka rzecz.


Zaczęło mnie zastanawiać, na ile współczesny stan wiedzy jakoś potwierdza różne "pillowe" przekonania - i przy jakich zastrzeżeniach. Dla przykładu, znalazłem badanie, które potwierdza: mężczyźni o wzroście poniżej 170 cm mają znacząco mniej relacji intymnych niż mężczyźni o wzroście 171 - 190 cm. W odniesieniu do BMI, najwięcej relacji posiadają mężczyźni o wadze w normie lub z nadwagą. Niedowaga lub otyłość 1 i 2 stopnia - znacząca różnica. Co mnie zaskoczyło, o wiele mniej relacji seksualnych w swoim życiu deklarują kobiety mające niedowagę. Przeglądałem wczoraj raport z innych badań: wzrost jest czynnikiem oceny atrakcyjności seksualnej, jednym z wielu, ale oprócz tego jest nim np. poziom wykształcenia.

Zaloguj się aby komentować

Zostań Patronem Hejto i odblokuj dodatkowe korzyści tylko dla Patronów

  • Włączona możliwość zarabiania na swoich treściach
  • Całkowity brak reklam na każdym urządzeniu
  • Oznaczenie w postaci rogala , który świadczy o Twoim wsparciu
  • Wcześniejszy dostęp, do wybranych funkcji na Hejto
Zostań Patronem