
Protest naukowców. Szeptycki: potrzebujemy 5 lat, żeby dojść do średniej UE
W środę pod Sejmem odbędzie się protest naukowców pod hasłem: 3% na naukę, 100% dla Polski. Wiceminister nauki i szkolnictwa wyższego Andrzej Szeptycki w "Sygnałach Dnia" przyznał, że młodzi ludzie z doktoratem zarabiają niewiele więcej niż najniższa krajowa i to przede wszystkim powinno...

![Wiek radia. Sto lat temu Polskie Radio rozpoczęło regularną emisję programu [WIDEO]](https://cdn.hejto.pl/uploads/posts/images/250x250/4be2f33bec8d1934410b20880ea4b219.jpg)













