"Afera automatowa" w Polskim Radiu. Pracownicy nagrywani kamerą w rogaliku

Według właściciela urządzenia dochodziło tam do kradzieży, dlatego zdecydował się na nietypowe rozwiązanie — zainstalował niewielką kamerę ukrytą w opakowaniu rogalika 7days. Właściciel automatu tłumaczył, że kamera ukryta w opakowaniu rogalika 7days miała uruchamiać się tylko wtedy, gdy ktoś poruszał urządzeniem. Jak mówił, problem kradzieży w automatach i sklepach jest powszechny.


Pracownicy Polskiego Radia twierdzili, że po dokonaniu płatności część produktów "nie wypadała" z automatu, co miało prowadzić do prób jego poruszania. Michał Marszał z Kanału Minus skontaktował się z właścicielem automatu, który potwierdził, że faktycznie zamontował ukrytą kamerę w opakowaniu rogala.


-Złodziej okradał notorycznie automat. W zeszłym roku zdemolował nam automat do tego stopnia, że musieliśmy wymienić go na nowy. Rzecz dzieje się najczęściej w weekend. W poniedziałek serwisant zastaje puste spirale, czyli po prostu wytrząsane były produkty z automatu - powiedział właściciel automatu w rozmowie z Michałem Marszałem.


Kanał Minus poinformował Wirtualnemedia.pl, że materiał nie ma charakteru satyrycznego ani sponsorowanego.


#wiadomoscipolska #polskieradio #heheszki #rogale #szpiegujo

Komentarze (4)

Ileż to razy wypadły mi dwa z tych spiral to moje! ;D i nie częsłem ino tak poutykali;p ostatnio w castoramie widziałem za to taką łapkę co przychwytuje towar i przenosi w bok. Doskonałe to to nie jest bo zgubił chyba też rogala po drodze i już ktoś nie zjadł xD

@dradrian_zwierachs mi te automaty ze spiralkami kojarzą się z kradzieżą, ale na mnie powiedziałbym że jest 50/50 ze otrzymam zamówiony produkt, często jest tak że utyka albo zamiast spaść to wjeżdża na spirale do góry. Jak nie muszę, to nie korzystam z nich.

@Millionth_Visitor na tych automatach zawsze jest numer telefonu wiecie? Szybki call, fotka że leży gdzieś gdzie nie powinno i puszczają zwrot na konto

1 Kwietnia? A nie, 28... Dziwne


Utykające produkty i trzepanie automatem to akurat norma w niektórych modelach. Niech lepiej ich producent/właściciel ogarnie tyłek. Jakoś niektóre automaty potrafią dokonać karkołomnego zadania, i wykryć, czy coś faktycznie z nich wypadło. A jeśli nie - obrócić spiralkę jeszcze o kilka stopni, i oddać hajs, gdy to nic nie da.

Zaloguj się aby komentować