Siemanko, piwko po dniu na ogródku dobrze wchodzi. Zdrówko Przyjaciele

Siemanko, piwko po dniu na ogródku dobrze wchodzi. Zdrówko Przyjaciele

Zaloguj się aby komentować
Kurde dawno nie byłem na piwie. Widziałem że już jest ogródek otwarty. Trzeba też zamówić na piątek jakie dwa stoliki na zjazd rodzinny, więc nie mam wyjścia. #pijzhejto
Zaloguj się aby komentować
Lubie czasami sobie kupic piwo z pubu na wynos
#pijzhejto #uk #chillout #piatek
Tak, wiem jak to wyglada

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
przebiegłem dzisiaj 21km (2h40min)
Rok temu nie przebiegłbym 3 kilometrów.
Z alkoholika, ćpuna i ludzkiego śmiecia niszczącego relacje który chciał się zabić i czuł, że nie pasuje do świata, do szczęśliwego człowieka, któremu zawsze brakuje czasu na swoje zajawki.
Wiem, że nie miałem w życiu jakoś mega trudno, ale przeszedłem przez swoje osobiste piekło, i wróciłem z tarczą.
Jest za⁎⁎⁎⁎ście.
#alkoholizm #pijzhejto #chwalesie #bieganie
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#piatek #piateczek #piatunio #pijzhejto

Zaloguj się aby komentować
Nagrałem sobie film o moim alkoholiźmie.
https://www.youtube.com/watch?v=PrNXXY2UrTE&ab_channel=BAJD%C3%98
Dziś zaczynam drugi rok mojej abstynencji.
Chociaż nie byłem typowym żulem/menelem, to wiem, że jestem uzależniony od alkoholu. Bardzo cieszę się, że jestem trzeźwy, i polecam każdemu kto pije, aby przestał.
#tworczoscwlasna #alkoholizm #pijzhejto
@BAJDO Ja alkoholikiem nie byłem ale piłem regularnie towarzysko. Odkąd przestałem pić może z 5 lat temu (potrzebuje sprawnej głowy a alkohol niestety szkodzi mózgowi w każdej ilości i kiedy zacząłem się starzeć musiałem powiedzieć dość alkoholowi) moje życie towarzyskie nie istnieje, ze znajomymi od "towarzyskiego picia" musiałem zerwać kontakt i summa summarum więcej straciłem na niepiciu niż gdybym pił.
Zaloguj się aby komentować
Tomki i Kasie, ostatnio na spacerze po mieście zauważyłem, że na Małym Rynku jakiś pub GreenWood sie otworzyl w miejscu republic chyba niedawno, bo nie kojarze go za bardzo.
Ktoś coś? Warto?
#opole #pijzhejto
Zaloguj się aby komentować
Zauważyliście że ten energetyk z lidla Kong Strong Colossus smakuje podobnie do klasycznego monstera?
#pytanie #pijzhejto #energetyka #gownowpis #takaprawda

Zaloguj się aby komentować
Foxik po zrobieniu flaszki dzisiaj
#smiesznypiesek #pijzhejto

Zaloguj się aby komentować
Cały dzień powtarzam sobie, że czas wziąć się za projekty. Ah, j⁎⁎ać to.
PS. Znajdź kota
#pijzhejto

Zaloguj się aby komentować
Kwiecień w ostatnich latach mnie nie rozpieszcza i w tym roku mamy powtórkę z rozrywki co widać po statsach alko w tym miesiącu:
cel kwiecień: 10% dni chlania w miesiąca (3 dni max)
dni chlania realizacja: 20% dni w miesiącu (6 dni)
No trochę lipa ale spodziewałem się tego, a nawet więcej.
Kryzysy są rzeczą normalną, a ten nie byl, aż taki duży, bo jest to i tak połowa mniej niż średnia miesięczna z zeszłego roku.
W sumie jem trochę supli jak d3+k3, b3 (btw. moze wiecie czy są jakieś sprawdzone suple wspomagające produktywność)
Poprawia to trochę skórę i samopoczucie.
Dorzuciłem też wima hofa. Ciekawe uczucie jest po hiperwentylacji, trochę jakby wypić na szybko jedno/dwa piwa. Dodaje to kopa na jakiś czas ale zobaczymy jak zadziała w dłuższej perspektywie.
Mam nadzieję, że maj będzie już cieplejszy, bo kurwicy dostaje przez to zimno.
Cel na maj: MAX 4/5 dni chlania (15% dni w skali miesiąca)
Cel na rok: bez zmian - max 15% dni chlania w skali roku
Aktualny procent chlania: 19,17% dni od początku roku
#alkodata - co, jak i poco macie w tym wpisie
#alkoholizm #zdrowie #ciekawostki #pijzhejto #statystyka #psychologia

Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj będzie test piwerka. Oto i ono. Chciałem stestować weissbier za poleceniem, ale nie było to wzięłem to co było. Zobaczymy co te niemiaszki potrafią w piwo.
PS.
A więc, w zapachu jak piwo. Pianka po przelaniu do szkła się troszkę tam utrzymuje. W piciu: łatwe do picia, jakieś gorzkie mega nie jest. Ciężko mi go ocenić, ostatnio zwykle nie pijałem i nie pijam piw klasycznych (o smaku piwa, bez dodatków). Ale mógłbym pić. Cenowo, jak na to co pijam to ciut wyższa półka: około 7zł.
#piwo #pijzhejto #alkoholizm #hejtopiwo #recenzje

Zaloguj się aby komentować
Promocje na Piwo przed majówką 12+12 i inne promocje zbiór okazji ze sklepów stacjonarnych
Kaufland:
Zatecki Svetly Lezak lub Zatecky Cerny 5+5 Gratis
https://hotshops.pl/okazje/zatecki-svetly-lezak-lub-zatecky-cerny-5-5-gratis-26609
Piwo Namysłów 6+6 Gratis @kaufland
https://hotshops.pl/okazje/piwo-namyslow-6-6-gratis-kaufland-26608
Łomża piwo 5+5 w Kauflandzie
https://hotshops.pl/okazje/lomza-piwo-5-w-kauflandzie-26607
Biedronka:
Piwa w butelkach zwrotnych 10+10 Gratis Tyskie / Żywiec / Warka @Biedronka
Piwo Piwa w butelkach bezzwrotnych 12+12 @Biedronka
https://hotshops.pl/okazje/piwa-w-butelkach-bezzwrotnych-12-12-biedronka-26311
Delikatesy Centrum:
Piwa 0% Desperados / Zywiec / Warka i inne 3+3 gratis
https://hotshops.pl/okazje/piwa-0-desperados-zywiec-warka-i-inne-3-3-gratis-26230
#piwo #pijzhejto #majowka #cebuladeals #promocje #biedronka #hejtopiwo

Zaloguj się aby komentować
Wasze zdrówko
#ukraina #piwo #hejtopiwo #pijzhejto #hejto

Zaloguj się aby komentować
Głowa boli dno chłop zabalował po klubach i wczoraj aja aja aj
Kac meczy
Pic trzeba umieć
#gownowpis
#wychodzimyzprzegrywu #alkoholizm #pijzhejto
Zaloguj się aby komentować
Wchodzi Polak do czeskiej hospody i ...
nalali mu piwa
#pijzhejto #piwo

Zaloguj się aby komentować
Zaplusuj "Kacucha" który uchroni cie od kaca w ten weekend.
#pijzhejto #piatekpiateczekpiatunio #zwierzaczki #alkoholizm #glupiehejtozabawy

Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna