Szukam lokalu w śródmieściu, który nie jest jeszcze tak oblegany, gdzie mogę w spokoju się napić piwa ze znajomą.
Poleca ktoś? Myślałem o Pacyfiku lub Nola Bar.
#warszawa #pijzhejto
Szukam lokalu w śródmieściu, który nie jest jeszcze tak oblegany, gdzie mogę w spokoju się napić piwa ze znajomą.
Poleca ktoś? Myślałem o Pacyfiku lub Nola Bar.
#warszawa #pijzhejto
W pacyfiku nie udalo mi sie usiaść nigdy. Nola mniej oblegana i fajny klimat. Na nowogrodzkiej masz jeszcze Drugie Dno - tam moze byc mniej ludzi bo Kufle i Kapse pewnie na full. Jest na parkingowej nowy spory lokal w miejscu Piw Paw, ale tam nie bylem jeszcze.
W ostatecznosci jak dobra pogoda to mozesz wbic do Cudow na Kiju i tam jest no-limit krzeselek i stolikow na patio.
Zaloguj się aby komentować
#pijzhejto
Piję Wieselburger Gold, zdjęcia nie wrzucę bo nie mogę.
Zaloguj się aby komentować
#spiewajzhejto #pijzhejto #nocna #nocnazmiana
https://www.youtube.com/watch?v=OOgpT5rEKIU
No wiadomo moderacji to nie.
Zaloguj się aby komentować
Nic dziś nie gotowałem bo zjadłem na mieście. Teraz głód doskwiera ale gotować się nie chce.
Kupiłem sobie 0,7 brandy Pliska i chyba całą wypiję. Ale od jutra abstynencja. Trening i zdrowe odżywianie aby formę do lata doszlifować. No chyba że grilla zrobię to kieliszek wina wypije.
Na zdrowie.
#chlopskadyscyplina #pijzhejto #wychodzimyzprzegrywu #huopizm #samotnosc

Zaloguj się aby komentować
Wasolych swiat z mojego lokalnego browaru
#nietylkomielonka
#jedzenie #pijzhejto #uk #emigracja


@Mielonkazdzika co to za browar?
Wcześniej miałeś coś wspólnego z tą branżą? Np. piwowarstwo domowe? Co właściwie tam robisz? Myjesz tanki czy może uczestniczysz w procesie tworzenia receptur? Co uważasz o kulturze piwnej w UK? Również jest taki wybór jak w marketach z powodu zwiekszajacej się świadomości konsumentów?
No i najważniejsze xD ile zarabiasz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zaloguj się aby komentować
Piwo 0% Somersby Pina Colada oraz Strawberry & Lime
https://hotshops.pl/okazje/piwo-0-somersby-pina-colada-oraz-strawberry-lime-25633
Cena: 0,99 zł
Okazja dostępna w sklepie Biedronka
#promocje #piwo #alkohol #pijzhejto #cebuladeals

Zaloguj się aby komentować
No to cyk meliska z torebki.
#pijzhejto #gownowpis #heheszki #melisa #napoje

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
No jakby na to nie patrzeć nastał weekend
Należy coś chlipnąć
Zaloguj się aby komentować
Piątek, piąteczek, piątunio - pora się naje...aa, nie czekaj przecież mam już limit wyczerpany...
Udało mi się osiągnąć kolejny cel na marzec:
CEL: max 3 dni chlania (10% dni w skali miesiąca)
REALIZACJA: piłem w tym miesiącu w 3 dniach ( ͡° ͜ʖ ͡°) - mission completed
W sumie jest to 2 miesiąc pod rząd kiedy pije tyle ile sobie założyłem lub mniej. Uważam, że metoda ograniczenia, którą sobie wypracowałem dużo lepiej na mnie działa niż postanowienie całkowitego zakazu picia.
Próbowałem tego wiele razy i zawsze się kończyło tak samo, że ciągle myślałem o tym, żeby sobie otworzyć browara, a jak już otwierałem to piłem potem jeszcze więcej.
Teraz coraz rzadziej myślę, żeby sobie walnąć kielona, bo mam z tyłu głowy, że jak będę bardzo chciał to po prostu to zrobie, a z drugiej strony eliminuję picie cykliczne z nudów, bo mi szkoda sobie statystyk psuć xD
Na razie dla mnie jest to sytuacja win-win. Zobaczymy jak będzie to wyglądało na koniec roku.
Z takich innych plusów to mi zeszła trochę opuchlizna z mordy i zaczynam wyglądać jak człowiek przed erą pracy zdalnej
Postanowiłem, że będę robił mniej statystyczne wpisy, bo wszystkie swoje dane mam w arkuszu ładnie rozpisane, a że w sumie mało kto to czyta to nie chce mi się tego rozpisywać tutaj. Traktuję te wpisy raczej jako blog.
Cel na kwiecień: MAX 3 dni chlania (10% dni w skali roku)
Cel na rok: bez zmian - max 15% dni chlania w skali roku
Aktualny procent chlania: 18,89% dni od początku roku
#alkodata - co, jak i poco macie w tym wpisie
#alkoholizm #zdrowie #ciekawostki #pijzhejto #statystyka

U alkoholika nie ma powrotu do picia kontrolowanego. Rok, dwa, znam przypadek babki co po 30 latach wróciła do nałogu, ale to tak na pełnej ku.wie. wszystko straciła. Nie straszę Cię, po prostu widzę, że masz dupościsk, bo.myślisz o chlaniu, robisz wykresy, twoje życie dalej kręci się wokół alkoholu. To są objawy głodu alkoholowego. Nie trzeźwiejesz, tylko nie pijesz
@eksplozymeter mordo ale ja mam też wykresy ile zrobiłem pompek, ile wydawałem na wycieczki i kiedy na nich byłem czy ile czasu spędziłem na telefonie. W zeszłym roku podobne rozkminy robiłem dla słodyczy.
Jak już to ja mam jakieś spectrum autyzmu xd
Aczkolwiek używając takich tagów od początku zakładałem, że pojawi się taki komentarz, wiec dziękuję za troskę być może jest on prawda być może jest zupełnie przestrzelony to mógłby stwierdzić specjalista, bo czasem można doszukiwać nie prawidłowych korelacji, IDK
Zaloguj się aby komentować
A sobie zrobie prywatny test najtanszych piw z Morrisona. Wszystkie w cenie £1
Milego piatku wszystkim zycze!
#pijzhejto #piwo #uk #emigracja

Zaloguj się aby komentować
w sumie to nie mam miarki w oku, mogłem nalać do drinka ze 200 ml a nie 100.
#pijzhejto
Zaloguj się aby komentować
Gejfrutowa herbata zielona ta tania jest bardzo średnia. Zawsze jak to pije to duszkiem żeby się nie męczyć za bardzo.
#herbata #herbatacodzienna #gownowpis #pijzhejto
Zaloguj się aby komentować
Bonnie Tyler - Total Eclipse of the Heart
Po ciężkiej robocie browar i nuta tak piękna, że aż chyba nie trzeba nic dodawać.
https://www.youtube.com/watch?v=lcOxhH8N3Bo
#muzyka #lata80 #lata90 #pijzhejto #pop
Zaloguj się aby komentować
Pora na testa tym razem energetyka z biedry BePower w wersji tropikalnej zero cukru.
Pierwszy posmak to mocne uderzenie homoseksualizmu. Czuć mocno ananasa. Dopiero doczytując się w opis napoju wychodzi że to smak pina-colady czyli kokosowo ananasowy. A że kokos ma aż 3 dziurki to w połączeniu z homoseksualnym owocem nie jest do pary. No ale nie jest zły. Ogólnie dużo lepszy niż czerwony bepower fire coś tam. Tamten normalnie wykręcał pysk i palił mordę, ten natomiast jest słodki jak @JesteDiplodokie nasz czołowy kryptopedaluch xD
#pijzhejto #picie #energetyka #kofeina #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
No to oby nam się! Nie dajmy się dla moderacji.
#pijzhejto #picie #piwo #alkohol #heheszki

Zaloguj się aby komentować
a-ha - Take On Me
Uwielbiam się trochę upić do tej piosenki, śpiewać ją i wyobrażać sobie szczęśliwe życie z jakąś laską.
https://www.youtube.com/watch?v=djV11Xbc914
#muzyka #lata80 #lata90 #pop #pijzhejto #alkoholizm
Zaloguj się aby komentować
Amarena brzoskwiniowa w plastikowej butelce to istna abominacja. ಠ_ಠ Po otwarciu śmierdzi starym szczurem, w przeciwieństwie do tej w butelce szklanej, która pachnie i smakuje świeżą brzoskwinką, ale myślę, że to nie kwestia zmiany opakowania, a PRODUCENTA. Nowej nie produkuje już Bartex Bartol (przynajmniej na ten moment).
Z plusów jakie z trudem udało mi się znaleźć to fakt, że nie obija się w plecaku jak szklana wersja i że nie zawiera cukru, więc ma mniej kalorii. Minusów nie zliczę. W smaku niedobra, a cena ta sama. Ogółem absolutne niepolecanko. Zdjęcie nie moje.
#pijzhejto #amarena #biedronka

Zaloguj się aby komentować
Ciekawe jakby zapytał "osobo z nadwagą pijesz?" To by było w porządku? Bo po pytaniu gruba pijesz każdy widział jak się sytuacja nieprzyjemna zrobiła.
Ciekawe, że facet by prychnął i powiedział "pije" I wypił a dziewczyna się obraziła
#logikarozowychpaskow #pijzhejto #hlejto

Zaloguj się aby komentować