Byliście kiedyś samemu na revie ? Jak było ?
#pytanie #rave #rozowepaski #niebieskiepaski #narkotykizawszespoko #pijzhejto
Byliście kiedyś samemu na revie ? Jak było ?
#pytanie #rave #rozowepaski #niebieskiepaski #narkotykizawszespoko #pijzhejto
Zaloguj się aby komentować
Kto dzisiaj siedzi sam?
Za 30 min zaczynam pić i pije aż nie zasnę, jestem niewyspany więc liczę że szybko pójdzie.
#pijzhejto #alkoholizm #samotnosc

Zaloguj się aby komentować
Fajne te wina tutaj maja, taka troche niespodzianka. Nigdy nie wiesz czy padniesz po 1 kubku czy 2:p
#pijzhejto #ukraina

Zaloguj się aby komentować
Wesolego dnia Patryka
#pijzhejto #piwo #irlandia

Zaloguj się aby komentować
No to cyk. Pora na test mocniejszego alkohola. Na tapecie dzisiaj mamy cydr z wiśnia. Ciekawe czy moc będzie dawała o sobie znać i wykręci mi faje czy nie będzie jej czuć.
Noo to już mówie. Czuć alkohola. Gorszy od cydru lubelskiego czy nawet miłosławskiego. Dałem prawie 7 zł więc wypiję ale nie ponowie. Wiśnie może coś czuć, ale za mocno czuć alkohola - taki cydr pokroju romper super mocne.
Jako ciekawostkę mogę powiedzieć że puszka ma fajną w dotyku teksturę, taka chropowata.
#alkoholizm #alkohol #pijzhejto #picie #heheszki

Zaloguj się aby komentować
W biedronce promocja na żubry strong
W promocji tylko 3.50 xd jaciekrece co za czasy.
I jak ma przeżyć rodzina z dzieckiem za te 500 plus plus zasiłek dla bezrobotnych przez miesiąc? No nie da sie. Ile się pije dziennie piwek jak w ciągu to z 8 pewnie xd
8*3 50 =28zl na dzień *30 to 840zl ale to na jednego rodzica.
A jeszcze drugi pijak. No chyba że matka samotnie wychowująca bo mąż w więzieniu.
Eh nie do pozazdroszczenia los rodzin patologicznych
Bez kitu, patusy przez ten kryzys albo pójdą do roboty albo znajdą jakieś berbeluchy najgorsze do chlania. Jak w Rosji.
A potem średnia wieku spada o 10 lat.
#pijzhejto
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wczoraj wypiłem pół butelki brandy, obiecałem sobie że dziś nie będę pił tylko w niedziele się napije na koniec weekendu żeby zasnąć nie myśląc o poniedziałku. Jest 17:30 zachodzi słońce i automatycznie mam ochotę się napić.
Ech mieszkając samemu jeszcze w taką pogodę nie ma absolutnie nic do rooty oprócz picia.
#alkoholizm #pijzhejto

Zaloguj się aby komentować
No to cyk. W zapachu czuć mocno miód.Pewnie za sprawą tego że w składzie jest nie tylko miód ale i naturalny aromat miodu. W smaku nie jest tak słodkie jak perła albo Łomża miodowa. Jest też ostrzejsze jeśli chodzi o smak. Mocnawy ale nie aż tak słodki smak. Posmak miodu po przełknięciu utrzymuje się na języku jeszcze przez chwilę. Do picia takiego po lekkiemu perełka lepiej wchodzi niż to. No i jest lepkie, usta od butelki się zaczynają kleić. Plus za to że niest dosładzane cukrem.
Piwo jest ważone w browarze Błonie na Grodziskiej (pojebała mi się miejscowość z ulicą XDDD). Posiada 5% substancji czynnej. #pijzhejto #heheszki #piwo #alkohol #picie #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
#pijzhejto Tomki i Kasie pijemy coś? Weekend nastał😁

Zaloguj się aby komentować
Jak (prawie) co tydzień sprawdzam obecność na tagu #pijzhejto( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzisiaj wolne więc chilluję po obiadku. Zakwasy na brzuchu podobno warto wypić piwo, a ja drinkuję, to moje guilty pleasure. A Wy jak się bawicie ?? ʕ•ᴥ•ʔ? #pijacawinsomegirl #feels #samotnosc #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Czy są tutaj osoby pijące wodę z kranu zamiast butelkowanej?
Do tej pory kupowałam wodę w plastikowych butelkach, ale noszenie zgrzewek do domu jest męczące. Poza tym generuje się sporo śmieci.
Używam teraz dzbanka filtrującego. W dłuższej perspektywie jest to też oszczędność pieniędzy. Przeszkadza mi jednak smak wody z kranu, bo butelkowana mineralna jest dużo lepsza.
#pijzhejto #pytanie #oszczedzanie
Polecam taki zestaw:
https://hansloren.pl/pl/p/Filtr-podzlewozmywakowy-2-stopniowy-USTM-FS2WFU/54171
Sa tez 3 stopniowe. Kranik wyprowadzony obok normalnego kranu, woda czysta. Raz na pol roku wklady wymieniasz za okolo 30zl (moze nawet mniej). Mam taki i rewelacyjnie sie sprawdza. Mozna wziac wiekszy z mineralizacja wody itp, duzo mozliwosci i duza rozpietosc cenowa.
Zaloguj się aby komentować
Pierwszy raz od wielu lat kupiłem sobie cole z cukrem. Od razu 4 butelki bo były w promocji i teraz mam wyrzuty sumienia. Ale to klepie po takim czasie abstynencji, prawie jak narkotyki.
#przegryw #gownowpis #pijzhejto #narkotykizawszespoko
Zaloguj się aby komentować
Cyk za zdrowie wasze Mireczki i Mirabelki.
#pijzhejto #piwo #alkohol #heheszki #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
To za bezpieczny weekend!
#pijzhejto #alkoholizm #piwo #bekaztransa #zycietruckera

Zaloguj się aby komentować
Zwruszająca historia
@Winsomegirl #pijzhejto

Zaloguj się aby komentować
Jak (prawie) co tydzień sprawdzam obecność na tagu #pijzhejto( ͡° ͜ʖ ͡°) Trudny okres w moim życiu, sporo spraw ale zawsze warto mieć czas dla siebie i chwilkę wytchnienia od pracy. A Wy jak się bawicie ?? ʕ•ᴥ•ʔ? #pijacawinsomegirl #feels #samotnosc #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#pijzhejto #browarkoczkodan
Okej, ale po co? Smakuje jak ipa z posmakiem gwoździ z południowego stropu, przegryzana burakiem.

Zaloguj się aby komentować
Tak się przedstawiają tureckie piwa koncernowe, podobnie jak u nas nie wyróżniają się smakiem. Alk. 4-5%, cena za 6-ciopak ok. 200 lir (47 zł). Tanio nie jest, ale za to każda puszka z góry jest "zaklejona" sreberkiem, bardzo higieniczne. Zdrówko.
#piwo #turcja #pijzhejto #hejtopiwo

Zaloguj się aby komentować