Opornik★GURUw Hydepark2023-08-20T08:55:33+02:0024polecam te dwuwarstwowe szklaneczki naprawdę fajnie trzymają zimno #pijzhejto2410Udostępnij
SuperSzturmowiec2023-08-20T09:13:25+02:009@tymon raczej właśnie głównie pod gorące napoje to jest. Nalewass i nie parzy
American_Psycho2023-08-20T13:42:50+02:004@SuperSzturmowiec ale jak pijesz to już parzy więc co za różnica.
SuperSzturmowiec2023-08-20T13:54:12+02:000@American_Psycho a i drugim plusem jest to że dłużej trzyma ciepło jeśli ci na tym zależy.
Konto_serwisowe2023-08-20T09:13:48+02:008Miałem takie, niestety ciut łatwiej je stłuc od zwykłych i trzeba uważać.
emdet2023-08-20T09:30:51+02:005Jakby tylko robili takie z grubszego szkła... Bo te kurde niby fajnie że nie parzy/dłużej trzyma zimno, ale są tak piekielnie lekkie że sprawiają wrażenie strasznej taniochy. A przynajmniej z takimi miałem do czynienia...
Opornik★2023-08-20T10:32:53+02:003@emdet W Lidlu były po 45, pojebało ich, nie kupił bym gdyby nie przecena 50%.