Lubiepatrzec★GURUw Hydepark2023-09-07T21:07:56+02:002#jedzzhejto #pijzhejto #gownowpis Fujka, ale chciałem spróbować.27Udostępnij
SuperSzturmowiec2023-09-07T21:10:28+02:001To jeszcze istnieje ta firma? Z 20 lat temu albo i więcej to głównie z tej firmy na święta ojciec kupował soki/nektary. Dawno nie widziałem ich w sklepie
Lubiepatrzec★2023-09-07T21:15:14+02:001@SuperSzturmowiec Hellena istnieje i chyba nieźle sobie radzi skoro wstawiają towar do dużej sieci dyskontów. Tak czy inaczej smakuje to średniaczkowo ale chociaż bez cukru.