No w pomarańczowej plaży, a Ty gdzie?
#gdansk k #pijzhejto #podroze

No w pomarańczowej plaży, a Ty gdzie?
#gdansk k #pijzhejto #podroze

Zaloguj się aby komentować
Niedziela wieczór i humor popsuty :)
Gram w #jenga z różowym paskiem. Wygrywam bo jestem na dopingu z Soplicy (mango z marakuja).
Nic lepszego w niedziele w #słupsk nie znalazłem.
Czy ktoś zna miejsce w #slupsk gdzie będę mógł jutro popracować zdalnie od 13 do 17? Potrzebuje tylko prądu, No i może miejsca parkingowego.
#pijzhejto

Zaloguj się aby komentować
Jak to gdzie? Na plaży w Ustce!
#ustka #podrozujzhejto #pijzhejto

Zaloguj się aby komentować
Zdrowko!
Zrobie sobie degustacje roznych ciekawych piw. Ceny w okolicach £1.50
(Wszystkich nie wypije bo wieczorem ide do pubu)
#pijzhejto #piwo #uk #emigracja

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Piwo i Czipsy, para lepsza od Lecha i Jarosława.
#pijzhejto #piwo #czipsy

Zaloguj się aby komentować
I to jest porządna Butelka Whisky. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pijzhejto #whisky #zakupy

Zaloguj się aby komentować
Pije łiski bo jestem Alkusem.
#pijzhejto #whisky #alkoholizm

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
...piwo to moje paliwo... "
Przecież określenie piwa „napojem bogów” nie wzięło się znikąd.
Czy słowo Asgard coś Wam mówi? Jeśli nie znacie się na nordyckiej mitologii lub nie jesteście fanami komiksów z Thorem w roli głównej, to pewnie nie kojarzycie tej nazwy. Już spieszymy z wyjaśnieniem. Asgard to jedna z 9 boskich krain, w których zamieszkują nordyccy bogowie. W tej krainie mieści się Valhalla – pałac poległych. Na ścianach znajdują się złote włócznie, a sufit zdobią złote tarcze. W pałacu za dnia nieustannie toczą się bitwy, a wraz z nadejściem nocy wszyscy ucztują. Na szycie Valhalli znajduje się Drzewo Świata, którego liśćmi żywi się koza Heidrun. To właśnie z jej wymion nieustannie płynie złoty napój, który spożywany jest każdej nocy przez ucztujących wojowników.
Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj będzie testowane coś takiego.
#alkohol #wodka #pijzhejto

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dawno nie piłem piwa, więc kupiłem do degustancji PIWO na miodzie z POMARAŃCZĄ. Bardzo dobre, słodziuśkie. W zapachu czuć pomarańczą. W smaku też czuć pomarańczą, myślę że nawet mocniej się wybija niż miód w smaku przez co jest dosyć orzeźwiające i ma bardzo delikatną nutę kwasku. Polecam z całego serca dla ich.
#pijzhejto #alkoholizm #piwo #hejtopiwo #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Limonitá z Truskawkowym Limes.
#pijzhejto #truskawki #alkohol

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Glory to Heroes
#ukraina #wojna #piwo #hejto #hejtopiwo #pijzhejto #obolon #relax

Zaloguj się aby komentować
Podsumowanie chlania w maju
Cel: max 15% dni w miesiącu kiedy pije (4/5 dni)
Realizacja: 12,90% (4 dni) - cel zrealizowany
Lubię maj, w końcu zaczynaja być normalne temperatury i kolory trochę inne niż szarość, w tym smutnym jak p⁎⁎da kraju.
A to pomaga spędzać czas na świeżym powietrzu i zająć czymś głowę, więc i pić się chce mniej. No chyba, że przy grillu ale tutaj się przerzuciłem na zerówki i też jest git.
Generalnie zaczynają się miesiące letnie, w których z założenia miałem sobie trochę ten mój reżim odpuścić ale w zasadzie to mi tak dobrze, więc zobaczymy jak się to potoczy.
Cel na czerwiec: MAX 6 dni chlania (20% dni w skali miesiąca)
Cel na rok: bez zmian - max 15% dni chlania w skali roku
Aktualny procent chlania: 17,88% dni od początku roku
#alkodata - co, jak i poco macie w tym wpisie
#alkoholizm #zdrowie #ciekawostki #pijzhejto #statystyki #psychologia

Zaloguj się aby komentować
Alkoholowe przyczyny zgonów w regionach Rosji, Białorusi, Litwy i Polski
#mapy #mapporn #alkoholizm #alkohol #pijzhejto #polska

Zaloguj się aby komentować
Ale fajnie ze angielskie lato w tym roku wypadlo w niedziele
#uk #emigracja #pijzhejto #chillout

Zaloguj się aby komentować
Co robi dwudziestoparolatek w sobotni wieczór? Pojadlem dobrego na kolację - zapiekanka ziemniaczana była to teraz dopycham bęben winogronem z prosseco do śląskich szlagierów na TVS xD Czekam na jakiś fajny film ale posucha w telewizji no. Dopiero po północy coś normalnego dają, Glina na TVP HD ma być.
Niestety moi znajomi albo pracują, albo zajęci albo w pieluchach i żeby zgrać ekipę to trzeba sześciomiesięczny okres zapowiedzi xD
#pijzhejto

Zaloguj się aby komentować