Zdjęcie w tle
sone

sone

Fenomen
  • 219wpisy
  • 298komentarzy
Jestem za tym żeby posłowie mieli potrącane "dniówki" za brak uczestnictwa w debacie. Ciekawe co na to mój pracodawca gdybym do pracy przyszedł a następnie od razu wyszedł i siedział sobie pod pracą. #sejmowyspam #polityka
100mph

Przeciez te debaty to jalowe gadaniny nie wnoszace nic w sprawe. Liczba uczestnikow debaty powinna byc ograniczona. Tez wolalbym isc na Komisje albo na obiad niz sluchac oblakanego Brauna albo Czarnka. Sluchanie tam 5x tego samego to marnowanie czasu i zycia.

Xianth

@sone debaty odbywają się też w czasie prac komisji sejmowych a tam pracują posłowie. Do czasu aż nie wymyślisz bilokacji takie teksty to tępy populizm.

loginnahejto.pl

@sone miejscem gdzie poseł indywidualnie może coś zdziałać są komisje, albo wręcz podkomisje. Też bym nie słuchał czytania z kartki gdyby dotyczyło projektu dotyczącego nie wiem, lotnictwa, czy innej dziedziny o której wiem tyle, że istnieje. A już na pewno by mi do głowy nie przyszło iść na mównicę się wymądrzać, żeby w statystykach było jaki aktywny jestem.

Zaloguj się aby komentować

Kur*a, ludzie w kosmos latają, a ja nie mogę się nauczyć programować tak żeby myśląc o projekcie webowym wiedzieć co trzeba zrobić od A do Z. Tylko jakieś laravele sralavele... ( ͠° ͟ʖ ͡°)
#programowanie
Vuaaas

@sone Kup sobie miesiąc Laracasta. Tam są różne playlisty z rzeczami których warto się nauczyć. W jednej z nich jest pokazany proces tworzenia frameworka - dodawanie bootstrapa, odbierania requestów, przepuszczania przez różne klasy i zwracania do użytkownika. Tak dowiesz się jakbyś mógł zbudować swój własny framework. Ehhh, pamiętam czasy jak miało się tylko PHP, MySQL, jQuery i człowiek wszystko ogarniał przez PDO xD

vinclav

@sone  to zależy.

My nie śpimy, my czekamy aż coś się spierdoli.

rtofvnt

@sone a no widzisz ... ja mialem odwrotnie - zaczynalem kieeedys w gołym PHP i martwiłem się, że ludzie latają w kosmos a ja nie mogłem przesiąść się na frameworki.

Zaloguj się aby komentować

Grupy na Euro 2024. Jakie wasze opinie ? #pilkanozna #sport #euro2024
3794c6fc-ea93-4649-8ede-7489f8212bcd
syriusz

@sone ciesze się bo obojętnie gdzie byśmy weszli to i tak dostaniemy w pizdę gdyby nas dali do grupy F to w czapkę od Portugalii i Czech a nie zdziwiłbym się gdyby z tymi Turkami padł remis, a tak będziemy mogli gadać że mieliśmy ciężką grupę o ile wejdziemy oczywiście bo te patałachy nie są oczywistymi faworytami z Walią to o czym tu mówimy

100mph

Przynajmniej nawet jak fartem przejda baraze to fartem nie wyjda z grupy.

Topia

Walia, Finlandia, Estonia, to właśnie grupa na naszym poziomie 🤷🏻‍♂️

Zaloguj się aby komentować

W tym odcinku występują, Adam Bielan, Julia Przyłębska i palant Kowalski
#polityka #jebacpis
99a27d94-58df-4433-89a6-4131b39cb092
LordNargogh

Akurat po przeglosowaniu komisji śledczej w sprawie wyborów kopertowych cos takiego wycieka? Na pewno nie jest to przypadek.

Zaloguj się aby komentować

Niezależny dziennikarz, niezależnej telewizji Adrian Klarenbach wysyła do Michała Dworczyka jaką retorykę będzie prowadziło TVP. #polityka #tvpis #jebacpis
545b5139-284e-413e-9822-c3dba2e4ef54
Enzo

@sone Dla mnie oczywiste jest że tvp konsultuje z pis co mówić i jestem przekonany że tak było i w tym przypadku i nie trzeba wycieków by to wiedzieć.

Skąd jednak wiadomo że udostępniane maile z wycieku są prawdziwe?

Zaloguj się aby komentować

Najciekawszy ostatni akapit. #jebacpis #polityka
8bfa0263-1770-4f5c-ab20-f1e11ca307e0
abali-nabadi

@sone i jak ma być dobrze, skoro wszystko załatwiane na maila... ehhh... a mogliby tak po normalnemu, konkursami, weryfikacją, choć nie, to zbyt oficjalne i zbyt weryfikowalne by było...

conradowl

Dodatkowa ścieżka zatrudnienia dla prawaka typu: znam język (bo nauczyłem się na szparagach w Niemczech lub taśmie w Holandii - jak ja nienawidzę Niemiec po tej pracy), nie mam studiów (czytaj poprzedni nawias), kocham Polskę (bluza z kotwicą od Chińczyka to jedyne co noszę).

Tacy sobie popracują, pozarabiają, a te złe lewaki niech sobie studiują.

To sprawiedliwe, co nie? I prawe

wiatrodewsi

Aha - czyli tak:


Nie możemy zatrudniać na ważnych, państwowych stanowiskach tylko inteligentnych, ogarniętych, przeszkolonych ludzi po uczelniach i stażu, bo ci nami gardzą.

Zróbmy więc furtkę w ustawie dzięki czemu będziemy mogli zatrudniać pociotków bez kwalifikacji, naborów i szkoleń.


Ja pierdole... Za sam taki pomysł powinien być jakiś wyrok.

Zaloguj się aby komentować

Pani Chorosińska nowa minister kultury okazuje się, że również była pośrednikiem w handlu lewymi maseczkami w czasie pandemii #polityka #jebacpis
f8659763-17a1-4101-bf76-2cf04851630a
rakokuc

O proszę. Ja myślałem, że to tylko niezbyt mądra, puszczalska hipokrytka, która podejmie się każdej misji w imię dobra partii. A tu się okazuje, że jednak całkiem mądra i za darmo to tylko kochankowi, a nie partii.

Zaloguj się aby komentować

Następna