Słyszałem , że #wroclaw szykuje się do drugiego sezonu Wielkiej Wody #heheszki #netflix
Słyszałem , że #wroclaw szykuje się do drugiego sezonu Wielkiej Wody #heheszki #netflix
Zaloguj się aby komentować
Fajny ten Terminator: Zero na netflixie. W sumie polecanko.
#anime #netflix #chinskiebajki

Zaloguj się aby komentować
Trzeba przyznać, że tłumacze Netflixa czują subtelność języka polskiego
#heheszki #netflix

Nie szanuję tej linijki, w oryginalne mamy sarkastyczny komentarz o aktywności seksualnej, a pod spodem mamy linijkę kogoś kto tak bardzo specjalizuje się w komentarzach o cipach, że bawi się w słowotwórstwo, i nie było specjalnie powodu żeby zmieniać to zdanie, bo wystarczyło dać "na pewno nie jest ciasna" co by było wierniejszą interpretacją niż to co zafundował Netflix.
Zaloguj się aby komentować
![Stambuł: W słynnym tureckim hotelu nakręcono serial z historią Atatürka w tle [Zdjęcia]](https://cdn.hejto.pl/uploads/posts/images/250x250/d4a10d9cf6d5f234ae109dae373a6234.jpg)
12 września na platformie Netflix premierę będzie miał drugi sezon serialu „O północy w Pera Palace”. Jego akcja rozgrywa się w zabytkowym hotelu w Stambule, który nazywano „najstarszym europejskim hotelem Turcji”. Zobaczcie, jak wygląda to miejsce!
Fot. Hotel Pera Palace w Stambule (fot. M....
Co to za black week na #netflix ?
lista najpopularniejszych filmów:
* rebel ridge. Czarny super specjalista walczy z białymi wiejskimi policjantami, żadnego nie raniąc mimo że chcą go zabić. Odkrywa spisek białych a w walce pomaga mu czarna gruba policjantka jedna z nielicznych sprawiedliwych.
* wybawienie. Czarna rodzina walczy z demonem, nie skończyłem oglądać ale pewnie demon jest z winy białych
* tylko sprawiedliwość. Czarny prawnik walczy o życie czarnych nieslusznie skazanych przez białych.
wstyd mi ze jako biały tak czarnych mecze
Zaloguj się aby komentować
Drugi sezon Arcane w Listopadzie na Netlfix i kasetach VHS
Powiem nawet się jaram, bo pierwszy sezon przypomniał, że Netflix to nie tylko paździerze i zrujnowane popularne marki, ale też takie perełki. Ja nawet w życiu nie grałem w LoLa, a wszystkie niezrozumiałe rzeczy w serialu musiała mi objaśniać młodsza o 15 lat dziewczyna z mojej pracy, a i tak sam serial mnie wciągnął na tyle, że obejrzałem go w dwa wieczory.
Czekam i mam nadzieję, że dosypią murzynów i gejów na bogatości
https://www.youtube.com/watch?v=hsffPST-x1k
#leagueoflegends #gry #netflix
Zaloguj się aby komentować
#lgbt #bekazlgbt #seriale #netflix No przez ten stan umysłu przestałem oglądać. Ta postać przyczyniła się do spierdolenia tak dobrego serialu jakim była The Umbrella Academy

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować

Na Górnym Śląsku powstaje kolejny film inspirowany prawdziwą historią i to w gwiazdorskiej obsadzie. Tym razem bohaterką produkcji została Jolanta Wadowska-Król, lekarka, która leczyła dzieci z Szopienic, Burowca oraz Dąbrówki Małej podczas epidemii ołowicy.
Fot. Joanna Kulig i Agata Kulesza w...
Historia nie wszystkim znana, nawet u nos na Ślonsku. A tu proszę, Netflix serial kręci. I to w moim mieście
Szczegóły w komentarzach
#slask
#historia
#netflix
Zaloguj się aby komentować
Netflix — nowe ceny
Za plan Podstawowy z możliwością oglądania na jednym urządzeniu dotychczas trzeba było zapłacić 29 zł za miesiąc. Teraz będziemy musieli wyciągnąć z portfela 33 zł miesięcznie.
Plan Standard (z jakością Full HD i możliwością oglądania na dwóch urządzeniach jednocześnie) będzie kosztować 49 zł miesięcznie (dotychczas cena ta wynosiła 43 zł).
Z kolei plan Premium (z jakością Ultra HD, HDR i dźwiękiem Dolby Atmos oraz możliwością oglądania na czterech urządzeniach jednocześnie) — 67 zł miesięcznie (dotychczas 60 zł).
Netflix — współdzielenie kont
W cenie 13 zł będzie można dodać dodatkowego użytkownika do konta. W planie Standard — jednego, w planie Premium — dwóch. W tym ostatnim przypadku oznacza to, że z planu Premium mogą korzystać trzy różne gospodarstwa domowe, a cena planu Premium dla każdego z nich wyniesie 31 zł miesięcznie.
#netflix #vod #telewizja #filmy
Zaloguj się aby komentować
Ale wrzucić Power Rangers na netflixa i nie dodać lektora to zwykłe chamstwo i kurwowacizna.
#zalesie #gownowpis #streaming #netflix
Zaloguj się aby komentować
Oesu jaki ten sezon był denny.
#umbrellaacademy #netflix
Zaloguj się aby komentować
Odpalam sobie #umbrellaacademy na #netflix i coś mi nie pasi. Baba gra na skrzypcach.
No i faktycznie, 1 sezon odpaliło zamiast 4.
hehe.
Zaloguj się aby komentować
Ale jak to Mystery of Aaravos się tak kończy? Przecież to miał być ostatni sezon
co tu się
ej
NO NIE ZOSTAWIAJCIE TEGO TAK NO
#netflix #mysteryofaaravos #dragonprince
Zaloguj się aby komentować

W Niemczech mają coraz ciekawsze pomysły. Teraz pojawiła się nowa idea, jak walczyć z narastającą falą przestępczości, a zdaniem jednego z wysoko postawionych policjantów, osoby łamiące prawo trzeba zachęcić, aby tego nie robiły. A najlepszą zachętą ma być roczny abonament...Netflixa.
#niemcy...
“Caly ten rap” na netflixie. Dla tych, ktorych mlodosc czy dziecinstwo przypadalo na lata ‘90 i identyfikowali sie z kultura hiphopowa. Fajnie sie to oglada, sentymentalne.
#netflix #seriale #hiphop #rap
Zaloguj się aby komentować
#rap #hiphop #muzyka #dokument #filmy #netflix #zalesie #oswiadczeniezdupy
Kuźwa, napaliłem się na serial "Cały ten rap", o początkach i ewolucji rapu i kultury hh w Polsce...
Oglądam 20 minut, ale się nie da! Montaż i wstawki "narratora" + wrzucanie nagłówków/tekstów, żeby napędzić obraz jest nie do zniesienia!
Jeśli tak jest do końca, to szkoda
Zaloguj się aby komentować
Odpaliłem #supacell i wytrzymałem 15 minut.
Warto przeboleć, zacznie się coś ciekawego?
#netflix
Zaloguj się aby komentować
Siema,
Oglądnąłem wczoraj dwa odcinki Problemu Trzech Ciał i mam pytanie do tych, co widzieli cały sezon - czy jest jakaś szansa, że w kolejnych odcinkach będzie lepiej? Na razie serial jest niesamowicie płaski, scenariusz kuleje, dialogi są okropne, sposób przedstawienia postaci zupełnie bez pomysłu, wszystko jest takie nijakie, śmierdzi straszną amatorką. Jeśli cały serial ma trzymać ten sam poziom, to sobie podaruję.
#seriale #netflix

Mnie ten serial męczył od początku, bo to takie "Science" fiction, gdzie wszystko jest możliwe jak w jakimś Harrym Potterze. Technologii nie ograniczają prawa fizyki, serial miesza więcej konceptów i źle zrozumianych zjawisk fizycznych niż jest w stanie wytłumaczyć toporną ekspozycją. Nie widzę sensu angażowania się w uniwersum, gdzie w każdym momencie można olać logikę i wprowadzić jakiegoś wszechmocnego bohatera, bo "kosmici".
@Piechur czekałem aż scenariusz rozwinie się w jakimś ciekawym kierunku. Nie rozwinął się. Było tu miejsce żeby przedstawić jakiś fajny pomysł, jakieś fajne przesłanie czy może faktycznie fajną historię. Ale finalnie serial mnie nie zaskoczył. Końcówka w ogóle była słaba. Scenariusz się nie klei. Nie rozumiem jak ludzie niby by mieli w 400 lat prześcignąć międzygwiezdną cywilizacje, dlaczego oni ani nie nawiązali próby dyplomacji ani nie wysterylizowali planety z ludzi. W ogóle poza takim fajnym ogólnie pomysłem to jednak cała reszta jest trasznie słaba od strony scenariusza.
Zaloguj się aby komentować