Jedna z dwóch maszynek, na których Panowie z Jednoślad.pl przyjechali niedawno z Holandii. Widać, że trochę odpicowana, nawet wybuchnięty tlumik wymienili
#motocykle #triumph

Jedna z dwóch maszynek, na których Panowie z Jednoślad.pl przyjechali niedawno z Holandii. Widać, że trochę odpicowana, nawet wybuchnięty tlumik wymienili
#motocykle #triumph

Zaloguj się aby komentować
Przyjechałem #kawasaki na zlot #triumph. Na razie żodyn się nie zorientował, żech nie tajger.
#motocykle

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#motocykle
Dobrego farta mam. Na dwa motocykle dwa problemy - jeden zarejestrowany na 5 osób, a drugi wg policji zrobił w rok 300kkm
@winet uuu miałem podobnie, kiepskie doświadczenie
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Stary chłop postanowił się czegoś nauczyć. Nigdy nie byłem mechaniczny, w sumie to w mojej rodzinie nikt się motoryzacją nigdy nie interesował. Udało mi się zidentyfikować co to za wehikuł, dostałem po dziadku, od 15 lat stoi i rdzewieje w stodole bo już wtedy nie odpalał. Ciekawe czy uda mi się go ożywić. Znalazłem też instrukcję w języku polskim. Teraz czas na studiowanie filmików z internetu xd
#motocykle #motoryzacja #klasycznamotoryzacja #majonezowymechanik

@Majonezowy o cholera, toż to Mustang! Fajna, te silniki Jawy są klasę wyżej niż nasze produkty Dezametu. Bardzo dobra baza do nauki, wszystko zrobisz prostymi narzędziami, wszystko rozbierzesz i wyjmiesz sam. Wiadomo że swoje lata ma, no i to nie jest jak chiński skuter sprzęt bezobsługowy, bo ciągle coś trzeba wyregulować, coś dokręcić, ale ma to swój urok
Też zacząłem nie mając pojęcia o mechanice a złożyłem rometa ogara 200 i jawkę kaczkę, oba z tym silnikiem, super przygoda zwłaszcza jak lubisz jeździć gratami, ale po kolejnych wakacjach dłubania (bo zawsze coś dolega) kupiłem po prostu japończyka i w końcu zacząłem jeździć.
Jak chcesz napisz na priv, jest wiele rzeczy które bym zrobił lepiej za trzecim razem
Zaloguj się aby komentować
Jednak coś z tych #pitbike wyniosłem. Oprócz kontuzji
Zrobiliśmy trasę na Grossglockner wjeżdżając od południa i wyjeżdżając północą. Moim zdaniem widokowo ta trasa przebija rumuński duet. Zwłaszcza teraz, gdy jest jeszcze mnóstwo śniegu. Asfalt bajka, winkle przepyszne, pięknie można się powykładać. A jakie ekspresowe różnice wysokości, uszy co chwilę zatkane
#motocykle #podroze #gory





Zaloguj się aby komentować
Miała być SP38 Via Benaco, ale dranie ją zamknęli. Trudno, jezioro Garda dookoła i siup z powrotem w góry.
33 stopnie w słońcu.
#motocykle #podroze

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Nowy cylek przyszedł (teraz dobry zamówiłem), tylko żeby nie było kolorowo to śruby za długie xD muszę albo skrócić albo szpilki nowe kupić, raczej kupię szpilki.
#skuter
#motocykle


Zaloguj się aby komentować
Dotarliśmy z @Shagwest do Austrii, jak tu jeździć ja co chwilę przystanki trzeba robić na zdjęcia
#kapibaraontour2025 #podroze #kapibara #motocykle

Zaloguj się aby komentować
Zachód zwiedzony, teraz czas na południe. Pogoda jak na razie nas rozpieszcza.
#motocykle #alpy

Dawajcie tu do mnie, w Wogezy. Takie małe Alpy. Na zdjęciu, w tle, jest Grand Ballon. Piękne drogi tam prowadzą.
A Szwajcarię można sprawdzić tu: https://www.alpen-paesse.ch/#

Zaloguj się aby komentować
Są tu jacyś motocykliści? Przymierzam się do kilkudnuowej włóczęgi pod namiotem jakoś pod koniec maja. Ktoś tu robił coś takiego? Macie może jakieś przemyślenia, rady itp? Myślałem żeby po prostu spakować szpej na moto i kimać w namiocie gdzieś po krzakach i nieużytkach (znalazłem apkę camp4night dla kamperowiczów I tam jest opcja aby znaleźć legalne leśne ukryte miejscówki, jak kamper tam wjedzie to tym bardziej motocykl)
Wstępnie trasa z Warszawy a potem szlak orlich gniazd I powrót jest głównym planem ale to nie są rzeczy stałe, pojadę tam gdzie moto poniesie
#motocykle #camping #spaniewlesie #turystyka

Jeszcze jak!
Byłem tak na Mazurach kilka lat temu, spanie w namiocie /hamaku zależy od pogody.
Byłem też w Bieszczadach na dwie nocki, reż spanie na dziko i nikt się nie przyczepił.
Ważne żeby nikomu nie przeszkadzać. Bezpieczna opcja to gdzieś nad jeziorami. Masz od razu wodę żeby się umyć 😉.
Fajne są takie "prysznice" mini. Nalewasz tam wody, leży sobie w słońcu i się nagrzewa, wieszasz na gałęzi i masz 20 litrów cieplej wody :-)
Biwakowanie z motocyklem dużo się nie różni od tego bez motocykla 😅 Najważniejsze to nie szukać miejsca na spanie gdy już się ściemnia. Jeśli chcesz spać na dziko to problem jest by znaleźć dobre miejsce na Moto i biwak a im ciemniej tym gorzej szukać.
Można się pokusić o moro pokrowiec na Moto, pokrowiec jest spoko bo od razu nie widać że gdzieś w lesie stoi motocykl.
Jeśli masz duży namiot to nie problem schować rzeczy motocyklowe do środka. W innym wypadku, gdybyś chciał zostawić je na motocyklu to pod pokrowcem mogą one zamoknać. Wówczas od pokrowca lepszy jest tarp ale wtedy potrzebne są drzewa.
No i dobrze jest mieć normalne ubrania by cały czas nie chodzić w stroju na Moto.

Ja tam unikam apek do nocowania, po co spotykać innych ludzi. W Polsce to już w ogóle jest tyle płaskich lasów, że gdziekolwiek można znaleźć ładny teren. Robię research na google mapsach przed wyjazdem, szukam nieużytków na satelicie i street view w promieniu miejsca gdzie prawdopodobnie dojadę i stawiam pinezki. 16-17 maja ruszam do Włoch i całą drogę tak sobie rozpisałem, ważne żeby mieć kilka opcji awaryjnych bo otoczenie lubi się zmienić od czasu wykonania zdjęć.
Zaloguj się aby komentować
Silnik mojego motocykla jest wiecznie spizgany (° ͜ʖ °) #motocykle #narkotykizawszespoko #ciekawostki #gownowpis #420

Zaloguj się aby komentować
Też się trochę przestraszyłem :)
#heheszki #motocykle #zwiazki
Zaloguj się aby komentować
Technik Museum Sinsheim 2/3
W drugiej hali ciąg dalszy historii motoryzacji. Od pierwszych automobili, przez hitlerwageny po aktualne porszaki. Plus oczywiście samoloty, motocykle i lokomotywy.
W trzeciej hali czasowa wystawa, starcie Opel vs Volkswagen. I motorki.
Ogólnie rzecz biorąc - ta wystawa jest OGROMNA.
#motoryzacja #samochody #motocykle #historia #technikmuseumsinsheim





Zaloguj się aby komentować