Z cyklu: jak nie projektować interfejsów użytkownika.
To zestaw głośnomówiący do sali spotkań.
Mikrofon jest włączony czy wyłączony?
#design #ux


R&D
Z cyklu: jak nie projektować interfejsów użytkownika.
To zestaw głośnomówiący do sali spotkań.
Mikrofon jest włączony czy wyłączony?
#design #ux

Zaloguj się aby komentować
Potrzebuję kosy/podkaszarki akumulatorowej do niewielkich korekt tam gdzie kosiarka nie podjeżdża.
Co polecacie?
#ogrodnictwo #trawnik
Aż dziwne ze nikt nie wspomniał jeszcze worxa, nie wiem jak teraz ale jakis czas temu nie widziałem u nikogo innego opcji regulowania stopnia nachylenia głowicy plus takiego kółeczka żeby używać jako krawedziarki. To majstersztyk na tyle, że rozważam powolna migrację części narzędzi na właśnie worx z parksajda
Zaloguj się aby komentować
Takie rzeczy znalazłem na strychu. Myślicie że to jest coś warte?
#sprzatajzhejto #komiksy #staregazety




Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Taką kopertę na prezent ślubny wymyśliłem i jestem z siebie dumny
#druk3d #design #chwalesie


@Legendary_Weaponsmith Proszę bardzo: https://limewire.com/d/ULYnb#Bjj72e0pCw
Zaloguj się aby komentować
Poszukuję opiekunki dla chorej mamy. Takiej która mogłaby z nią zamieszkać.
Może znacie jakąś co akurat szuka nowego miejsca?
#opiekun #chorobaalzheimera
Zaloguj się aby komentować
Dziś w nocy moja kosiarka stwierdziła, że zmieniła się lokalizacja jej anteny referencyjnej.
Czy ktoś z Was zauważył może w ciągu ostatnich 24h problemy z #gps ?
Zastanawiam się czy to nie był jamming.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dziś mało spektakularnie, ale i tak mnie cieszy
Customowe haczyki na małe obrazki.
#druk3d #drukowanie3d




Zaloguj się aby komentować
Moja pierwsza lampa. Projekt i wykonanie własne.
#druk3d




Zaloguj się aby komentować
https://youtu.be/7Z4HWX-y78s?is=CQjwnCX7224l_ZsL
Mój pierwszy zimowy #kjs
Niby stoimy w miejscu ale walka w środku była zacięta. Głównie o utrzymanie się na trasie
#rajdy
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Czy ktoś ma jakiś patent na opadające zawiasy od #prysznic ?
Po dwóch tygodniach zaczynają zaczepiać o listwę progową i muszę je od nowa ustawiać.
Wydrukowałem dziś podpórkę. Zobaczymy ile wytrzyma.
#druk3d

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Miałem wenę na jakiś szybki projekt w 3d i wyszło coś takiego. Póki co nie ma lokatorów.
#ptaki #druk3d

Zaloguj się aby komentować
Kocica od kilku tygodni ma nowy zwyczaj.
Jak siedzę przy kompie to przychodzi i kładzie się na biurku przytulona do mnie.
I tak sobie siedzimy, przeglądamy, wspominamy.
#koty


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Znowu kroplówka. Znowu kilka godzin.
A wszystko przez to że nie chce zupełnie jeść.
#koty

Zaloguj się aby komentować
Kroplówka. Jeszcze 2 godziny
I to tylko dlatego że o 20 zamykają.
Wczoraj było prawie 6 godzin.
#koty

Zaloguj się aby komentować