Super sprawa 380 PLN za to, że jesteś reklamą xD
#modameska

Super sprawa 380 PLN za to, że jesteś reklamą xD
#modameska

Zaloguj się aby komentować
#2jednostkowe0integracyjnych #modameska #stopyboners

Zaloguj się aby komentować
Ostatnie kontrowersje wokół indonezyjskiego kamienia do blokowania drzwi od Zary to pikuś w porównaniu do tego co się tam jeszcze wyprawiało:
pasiak dla niemowląt inspirowana klasycznymi westernami (2014)
koszula z bambusem i jego liściami (2019)
reklama z ludobójstwem w strefie Gazy w tle (2023)
koszulki dla dziewczynek w truskaweczki z pedofilskim podtekstem (2024)
Na deser najfajniejsza małpa w dżungli od H&M (2018)
#moda #heheszki #modameska #modadamska





Zaloguj się aby komentować
@evilonep ja to się w lumpeksach ubieram często i się nie przejmuje. Można bardzo dobre jakościowo rzeczy kupić. Trochę lipa bo np. mógł w tym chodzić ktoś kto... No nie wiem już nie żyje. Ale co z tego, ma się zmarnować? Ekologia proszę państwa
Zaloguj się aby komentować
Ehhh kiedyś to była moda, teraz nie ma mody
#filmy #heheszki #80s #nostalgia #modameska #modadamska #disco





Zaloguj się aby komentować
Dojechalem na #nocnazmiana dzisiaj taki outfit ale lece na ryj jak man utd w tabeli ehh.
#gownowpis #ehhh #modameska


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
A ty masz juz ubrania swojej ulubionej,jedynej rzetelnej,tv?
#polityka #tvrepublika #modameska


Zaloguj się aby komentować
Nie polecam, boli jak diabli przy próbie zamknięcia.
Nieprzemyślana konstrukcja..
#heheszki #pasjonaciubogiegozartu #modameska

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
No kurde no #hejto
Ja rozumiem wszystko ale jak można robić taki badziew. Wiadomo że za 100 zł nie można spodziewać się wiele ale to typowy t-shirt na dwa prania i do wyrzucenia to przesada. Wolałbym dopłacić te trzy dychy do koszulki dobrej jakości niż produkować odpady.
Ps. Wymiary różnią się od tabelki.
#zalesie #ubrania #modameska #moderacja

Zaloguj się aby komentować
Nie ma jusz wolnej Polski.
Ani polskich butów.
Zawsze wychodziłem z założenia że w normalnym, może nie najtańszym ale takim za 4-5 stów skórzanym bucie cholewka buta ma wytrzymać minimum do pierwszego zdarcia zelówki.
Wytrzymać tzn. nie stracić kształtu, nie łapać plam od wody czy nieco posolonego śniegu w zimie, nie pomarszczyć się na zgięciach jak d⁎⁎a słonia, po prostu przez te kilka lat bronić honoru i godności krowy którą kiedyś była.
No i od pewnego czasu c⁎⁎j z tego wychodzi.
Kupione 3 lata temu wysokie za kostkę Bugatti - plamy od wilgoci w okolicy kostki właśnie, w najwyższym miejscu buta.
Kupione 2 lata temu zamszowe Wojasy, mimo dbania - szczoteczka gumowa/mosiężna, nanoprotector, nie dopuszczanie do zabrudzenia itd. w pewnym momencie przestały dawać się doczyścić a oprócz tego zaczęły się deformować tam gdzie mi jeden palec nieco odstaje.
Kupione 2 lata temu nubukowe Wojasy, też zadbane a zaczęły wchłaniać brud tak że doczyszczenie zabrało część oryginalnego barwnika.
Kupione pól roku temu licowe Venezia - plamy od wody po drugim wyjściu.
O ile po Wojasach (katalogowo po 3 i pół stówy, ja kupiłem 2 pary na raz to mi wyszło dobrze poniżej 3) nie spodziewałem nie wiadomo czego to jednak powinny znosić rzeczywistość z większym rigczem a Bugatti i Venezia z jeszcze większym, raz że droższe to jeszcze z licowej skóry. Żeby nie było, cała reszta jest ok, nic się nie rozkleja, obcas nie odpada, wyściółka się trzyma, tyle że buty tracą wygląd kilka razy szybciej niż powinny.
Wojasy pomalowałem, resztę doczyściłem ale kurde, Berwicki albo Herringi i podobne potrzebują przetarcia szmatą jak się zabłocą i kremu raz na kilka miesięcy a wyglądają jak na mistrzostwach świata pucybutów.
Pamiętam jak kiedyś pisałem jak znaleźć przyzwoite buty za normalne pieniądze i mam wrażenie że o ile wtedy nie kłamałem to postępy producentów w oszczędzaniu na materiale, jego obróbce oraz optycznym tuning słabej skóry tak aby wyglądała na przyzwoitą przekracza moje zdolności detekcji.
Podsumowując, żegnam polskich ciżmopsujów i polskie sklepy, w Paryżu będę kupował albo w Londynie (znaczy na spartoo albo Herring) ale robić w chu... się więcej nie pozwolę.
Gx
#buty
#modameska
Zaloguj się aby komentować
w życiu każdego mężczyzny przychodzi taki moment, że musi kupić sobie nowe spodnie
#memy #heheszki #modameska

Zaloguj się aby komentować
Taki był kiedyś strój galowy do gimnazjum jak i na techno. Sweter w paski musiał być. Teraz też takie są, ale kiedyś 80% chłopaków nosiło takie.
#modameska


Zaloguj się aby komentować
Ja to jednak duze dziecko jestem.
Kupilem sobie trampki najeczki w przecenie za 125 zl i ciesze sie jak dziecko
#modameska #czujedobrzeczlowiek

Zaloguj się aby komentować
Nawiazujac do tego wpisu:
https://www.hejto.pl/wpis/ja-sie-zaj-bie-zap-rdole-kolejny-raz-zamawiam-kurtke-przez-internet-i-kolejny-ra
Dzisiaj przyszla kolejna paczka z ubraniami- no tym razem wszystko jest git.
Moj ryj chyba nie zasluguje na elegancka mode,a jedynie na bluzy dresowe adidasa/puma/nike/reebok/tommy hilfiger
#modameska #takaprawda
Zaloguj się aby komentować
Szmatrix.
#heheszki #ubrania #lump #modameska #modadamska
Zaloguj się aby komentować
#pomocy #pytanie #modameska
Mam takie spodnie, com je miał dziecięciem będąc i potem je poplamiłem różnymi farbami, bo nie zdawałem sobie sprawy, że na starość pojawia się nostalgia i inne podobne i że może będę je chciał jeszcze założyć/ubrać.
Sprawdziłem, że założyć je mogę fizycznie, ale nie wiem, czy jestem gotów je ubrać/założyć w takim stanie do kościoła
Usuwają takie plamy? Tzn na świecie na pewno ktoś jest, kto by to zrobił, ale może byłby w stanie mnie pokierować w PL.
Na pewno nie zamierzam usuwać każdej z osobna różnymi rozpuszczalnikami, więc raczej szukam kogoś, kto zrobi to za pieniądze i jest profesjonalistą.
Jest jeszcze opcja nr 2 - co to są za spodnie? Kiedyś wiedziałem, ale już nie pamiętam. To jest taki materiał w taką kratkę jakby tkany. Nie jak M65 czy jak one się nazywają. Ta tkanina się nazywa chyba rip-stop czy coś, ale nie dam sobie nogi obciąć

Zaloguj się aby komentować