Panowie i Panie, który byście wybrali? Smoking granatowy czy garnitur również granatowy tylko z czarnymi klapami? Czy wgl. tu wszystko pasuje? Proszę o radę #modameska



Panowie i Panie, który byście wybrali? Smoking granatowy czy garnitur również granatowy tylko z czarnymi klapami? Czy wgl. tu wszystko pasuje? Proszę o radę #modameska



Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jak pachnie stereotypowy #goth? Z relacji świadków sceny lat 80tych i tego co mój nos wąchał w klubach Polski i Niemiec (w obu krajach towarzystwo na większych festiwalach jes międzynarodowe i masz zebranych w jednym miejscu gothów z większości kontynentów) przedstawia się to mniej więcej tak:
Paczula. Nawet w wydaniu solowym, używanie czystego olejku eterycznego wkurwiało często właścicieli lokali bo potem godzinami waliło w środku zbutwiałą glebą. Najbardziej stereotypowy możliwy zapach.
Kadzidło
Piżmo
Nuty żywiczne
Nuty drzewne
Nuty skórzane
Nuty przyprawowe, zwłaszcza goździki czy gałka muszkatołowa, pieprz
Nuty miodowe - specyficzna animalistyczna słodkość bez wpadania w landrynkowe tony
Orientalne i cierpkie nuty owocowe
Nuty kwiatowe - tak ciężka róża i orchidea czy narkotyczny jaśmin, oldschoolowa lawenda jak i stereotypowe kwiaty z wiązanek pogrzebowych
Wetiwer
Mech dębowy
Jak zrobicie sobie listę najpopularniejszych męskich wód toaletowych lat 80tych (zwłaszcza tych najbardziej stereotypowo "z lat 80tych") to mniej więcej tego typu mieszanki. Lubowały się w nich też gotki. Im dziwniejsze, orientalne i bardziej retro (nawet wpadajac w mieszanki typu lata 30 XX wieku) tym lepiej. Ekstra punkty jeśli zapach wzbudza konsternację współczesnego normictwa. Wszelkie nawiązania przywodzące na myśl stare kościoły, stęchłe piwnice, czy zapach kwiatów na drewnianej trumnie opuszczanej do mokrej cmentarnej ziemi mile widziane.
#modadamska #modameska

Zaloguj się aby komentować
Odpicowaliście sobie ostatnio coś z garderoby?
#goth #modameska #modadamska #moda #diy
Zaloguj się aby komentować
Stylizacja tradycyjnej fryzury zimnofalowego (post) punka zwanego również gothem.
Czyli połączenie powarstwowanej fryzury z dużą ilościa tapirowania, lakieru i często pomocy strumienia gorącego powietrza z suszarki.
#goth #punk #muzyka #modadamska #modameska
Zaloguj się aby komentować
Eh, muszę zapostować jak wyglądają prawdziwi goci, a nie jakieś farbowanie lalusie, bo coś amatorzy się biorą do zabawy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#goth #modameska #heheszki #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
"Testuję Chińską Podgrzewaną Odzież Elektryczną! - Czy to dobre rozwiązanie na zimę?"
https://www.youtube.com/watch?v=uNz1nBjN1FA&t=2s
#lowcychin #modameska #modadamska #zimonapierdalaj #banggood #aliexpress
Zaloguj się aby komentować
W nawiązaniu do wpisu sprzed paru ładnych miesięcy (https://www.hejto.pl/wpis/dobra-zrobilem-reewaluacje-swoich-zadan-na-ten-rok-no-entry-sign-mialo-byc-wroc-)
Podsumowanie postanowień na rok 2024:
Udało się przeczytać łącznie 19, wrzucam poniżej grafiki, adekwatnie do mojego wyzwania na lubimyczytac (profil do śledzenia tutaj https://lubimyczytac.pl/profil/2429107/Marcin_Gortat ),
Szczerze zdziwiłbym się i był z siebie dumny, gdyby mi się udało. Ale fakt, coś z tego co czytam na pewno rozumiem. Zdecydowałem się na hiszpański, z dwóch powodów – mogłem pożyczyć od brata podręczniki do nauki szkolnej tego języka, pogadać z nim, no i to dość przyjemny w nauce język. Szczerze to sporo daje tiktok, jest dużo treści w wielu językach, trenowanie algorytmu chwilę zajęło ale jakoś to leci. Na pewno na głównej mam teraz więcej mam teraz hiszpańskojęzycznych pranków i wiadomości, niż tańczących dziewczynek.
Tu pomogła (jeszcze nie) teściowa, która stwierdziła, że chętnie się podejmie takiego prezentu na urodziny. Materiał to len z wiskozą za jakieś grosze, spodnie przewiewne, wygodne, niestety przez wiskozę zaczęły się mechacić. No i ta boczna regulacja jest trochę problematyczna. Bardzo dobrze leżą, polecam choć raz w życiu spróbować, głównie ze względu na wygodę przy siedzeniu, ale też wolność dla bebzola (akurat nie mam, ale dało się odczuć różnicę przy sutym obiedzie). Tomcy, jeśli Wasze drugie połówki, inni członkowie rodziny, Wy sami, albo znajomi krawcowie/krawcowe posiadają umiejętności, znajdźcie materiał w najbliższym sklepie i sprawcie sobie takie spodnie, gorąco polecam.
Zdjęcia poniżej, co prawda spodnie niewyprasowane (takie w kancik wyglądają znacznie lepiej), ale jest zajebibi.
Tu nie ma co dodawać, no ni cholery się nie udało. Ograniczyłem? Tak. Ale nadal są. Może w tym roku.
Przez te kilka miesięcy upodobniłem się do zająca, jednak dalej ciężko to przebić. Z dwóch powodów. Primo, ciężko aż tyle w siebie wciskać. Zjadam tak 200-300g różnych warzyw dziennie, najczęściej marchwi, papryki i selera naciowego, na zmianę z pomidorami, ogórkami (pamiętajcie, ogórek zawsze po jakimś czasie od ostatniej porcji warzyw, bo zawiera askorbinazę, która rozkłada witaminę C) i podobnymi.
Co jakiś czas dorzucałem do warzyw owoce, ale nie codziennie. Spodobały mi się jakiś czas temu jogurty i twarogi na śniadanie, wrzucone do kubka z oddzielną pokrywką na musli, orzechy i jakieś owocki właśnie. W sumie polecam, kubek za jakieś grosze w action czy innym pepco, a odmiana bardzo przyjemna. Szybko wchodzi.
Położyłem w zasadzie całą chęć regularnych treningów i większych form aktywności. Nadal zdarzało mi się wyskoczyć na siłownię, ale było to okazjonalne i bardzo nieregularne. Trening mobilności poszedł całkowicie w odstawkę.
NIEOCZEKIWANA ZAJAWKA:
Na początku grudnia zacząłem pisać dziennik. Na razie na laptopie, żeby mieć w razie czego dostęp z telefonu. Okazało się to niezwykle kojące. Zrobiłem to głównie ze względu na brak zaufania do mojej pamięci, ale przy okazji przestałem się dłużej irytować nieistotnymi sprawami. Wylewam żale na elektroniczny papier, wstaję i robię coś innego. A jednak to było takie proste. Gorąco polecam każdemu nerwusowi i neuronietypowym, w szczególności tym z ADHD. Obok list "do zrobienia” to drugi najlepszy sposób na uporządkowanie swojego życia.
Czy jestem zadowolony? W zasadzie tak. Nawet jeśli nie wykonałem sporej części z przyjętych postanowień, nie winię się do końca. Porwałem się z motyką na słońce. Z perspektywy wydaje mi się to zbyt wygórowanym planem jak na moje ilości czasu wolnego, zważywszy na pracę i studia. Następnym razem będę bardziej rozważny.
To tyle w kwestii podsumowania, zaraz wrzucę jeszcze jeden wpis, tym razem z postanowieniami na ten rok. Mam nadzieję, że też jesteście z siebie zadowoleni i gotowi do działania.
#bookmeter #bookmeter2024 #ksiazki #czytajzhejto #chwalesie #2024 #podsumowanieroku2024 #podsumowanieroku #modameska





Zaloguj się aby komentować
Elegansko wyszło, 9/11
#heheszki #humorobrazkowy #czerstwyhumor #memy #gownowpis #tatuaze #tombraider #modameska #sztuka #sztukasprawiedliwa #benc
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dlaczego zamek kieszeni w mojej kurtce zimowej otwiera się z dołu do góry? To odwrotnie niż zazwyczaj.
#modameska #pytanie
Zaloguj się aby komentować
czy wam tez jest glupio jak po uzywaniu sluchawek macie je odcisniete na wlosach na gorze glowy i wokol uszu?
#pytanie #korposwiat #pracbaza #programista15k #sluchawki #modameska
Zaloguj się aby komentować
rutkoski za⁎⁎⁎⁎sty czepek se zapodał xD jak siodełko od rometa
#heheszki #memy #humorobrazkowy #gownowpis #czerstwyhumor #modameska #moda #benc

Zaloguj się aby komentować
mieliście chociaż jednego kolegę z taką fryzurą?
#dziecinstwo #heheszki #modameska

Zaloguj się aby komentować
ojejciuniu zawsze o takich marzyłem (. ❛ ᴗ ❛.)
aidads kaufstar
#heheszki #modameska

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#moda #modameska #heheszki #humorobrazkowy #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Zaloguj się aby komentować
#heheszki #smieszneobrazki #modameska Moda zimowa dla kloszardów

Zaloguj się aby komentować