Powiedział chłop ze złotym pierogiem na głowie
#modameska #wiadomoscipolska #bekazkatoli

Powiedział chłop ze złotym pierogiem na głowie
#modameska #wiadomoscipolska #bekazkatoli

Zaloguj się aby komentować
Uwaga UFO atakuje!
#ufo #uap #smiesznekotki #heheszki #modameska #ubierajsiezhejto

Zaloguj się aby komentować
Zamówiłem spodnie 30/34.
Zobaczymy czy wejdę. XD
#odchudzanie #chudnijzhejto #modameska
Zaloguj się aby komentować
W jakich sklepach albo gdzie w Krakowie można kupić jakiś sygnet stalowy, z tombaku albo coś takiego?
Zawsze marzył mi się porządny sygnet, ale najpierw chciałem zobaczyć, czy noszenie tego w ogóle mi się spodoba.
#krakow #bizuteria #modameska #handmade

Zaloguj się aby komentować
Czy są tu zwolennicy klasycznych piżam - godnych prawdziwego Europejczyka? Czy zamiast piżam macie jednak porozciagane ,,cokolwiek" jak ludy jakiegoś dzikiego lumpenproletariatu?
Odkąd się przerzuciłem na dobrej jakości piżamę typu klasycznego to śpi mi się o wiele lepiej i jestem ciekaw czy ktokolwiek tutaj ma podobne odczucia?
#modameska #dobranoc #myjuzubrani #vintageerotica #seksownygnojek





Zaloguj się aby komentować
#fryzjer #fryzura #modameska
Jest jakas darmowa aplikacja zeby dopasowac sobie rozne fryzury do ksztaltu twarzy? Mysle o buzzcut ale sie boje
Zaloguj się aby komentować
Polecacie jakiś sklep, poza SuitSupply, ze spodniami satorialnymi? Przede wszystkim żeby spodnie były z bardzo wysokim stanem. Dobrze jakby miały prosty krój, zakładki.
#moda #modameska

@Marcus_Aurelius Za⁎⁎⁎⁎sta stołówka i na pewno bęzie dobrze odebrana w ogarniętym środowisku, jak i zwróci uwagę płci przeciwnej. Odkąd mieszkam w Anglii, niestety nie mam za bardzo okazji, żeby się tak ubrać. Ja zazwyczaj , jak szukam jakichś ubrań, to przez grafikę googla, a nie konkretne marki. No i najlepiej takie spodnie wyglądałby uszyte na miarę.
@Marcus_Aurelius kolego, swojego czasu rowniez preferowalem klasyczny styl ubierania, znalem kazda ciekawostke krawiecka, spodnie musialem miec idealnie skrocone co do 5mm, kilka rodzajow klasycznych butow, spinki do mankietow, 10 marynarek etc.
ALE NIE AZ DO TAKIEGO STOPNIA
I powiem Ci jedno - niezaleznie jak bardzo by Ci sie to nie podobalo i jak bardzo nie bylbys pewny siebie to i tak chodzenie w ten sposob na codzien przywola 100x wiecej wysmiewajacych komentarzy, chujowych usmieszkow i byc moze nawet wpierdolu od sebkow z bramy, niz komplementow. Do tego w dluzszej perspektywie jest to niewygodne. Wiec moja dobra rada - nie laduj kasy w taka stylowe, no chyba, ze jestes jakims freelancerem i dzialasz w branzy modowej to spoko.
Ja mimo, ze z elegancja jestem za pan brat to na codzien jednak wrocilem do "normalnych" ubran
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Sezon na kalesony uważam za otwarty.
#modameska #bebech #rower
Nie lubię jak mi marzną pestki.


Zaloguj się aby komentować
Kochani, absolutnie fenomenalne botki avavav znalazłem, zjawiskowe. Muszą być moje
Buziaki
#modameska #obuwie #codokurwy

Zaloguj się aby komentować
Podrabiana bluza Nike o której swojego czasu wspominałem na Hejto. Mama mi ją kupiła jak miałem 12 lat i ważyłem trochę ponad 40kg. Teraz mam 33 lata i ważę 88kg. Przeżyła setki prac typu koszenie trawy, obsługa pieca, drobne remonty. Kiedyś to robili ciuchy.
#modameska

Zaloguj się aby komentować
Kupilem kurtke zimowa pitbulla jak pic related xD
Prosze o ocene czy jest mocno patologiczna,z tylu nie ma napisow ani innych wzorow.
#modameska #pitbull #kurtkazimowa

Zaloguj się aby komentować
Postujcie swoje styluwy
Jak widzicie lubię chodzić w takich rozpiętych koszulach, być lekko ogolonym co ładnie się prezentuje się z fryzurą czy biżuterią.
#modameska #ubiór

Zaloguj się aby komentować
@Dudleus Nie wiem jak to jest z czapkami z daszkiem ale w kapeluszach jest zasada że kapelusz nosi się "out" a zdejmuje "in" ale mniejsza o to, tak naprawdę chciałem spytać co przy tym zdjęciu robi tag # moda nawet nie męska bo do tej to masz hektar ale jakakolwiek?
Moda zaczyna się gdy zestaw założonych na siebie szmat tworzy jakąś całość, bez tego to po prostu ubranie.
Gx
Zaloguj się aby komentować
Ekskluzywne gacie i tiszerty Emporio Armani zaraz obok lidlowego Livergy xD
Święty Graal Sebiksów zbrukany
#modameska #moda #lidl

Zaloguj się aby komentować
Szukam nowych butów. Podobają mi się wszelkie Nike SB, Adidasy w stylu superstarów, new balance, itd
Zależy mi, żeby miały w sobie jakąś "technologię" czy rozwiązania, które będą powodowały, że będą super do długiego chodzenia, będą komfortowe itd.
Co byście polecili? Na co najlepiej patrzeć?
#modameska #pytanie #buty #streetwear
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#modameska #streetwear
Stwierdziłem ostatnio, że czas na zmiany w swojej garderobie. Jakąś dekadę temu śledziłem te tagi na wykopie, ale później mocno przytyłem i w związku z tym zaniedbałem ubieranie się. Wtedy byłem dwudziestokilkulatkiem, teraz jestem 30+.
Szukam jakiegoś bloga modowego czy profilu na insta z stylizacjami dla właśnie kogoś z raczej już ustabilizowanym życiem, praca biurowa, różowypasek i dziecko w drodze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może być też street wear, bo w nim dobrze się czuję, byle nie wyglądać jak stary nastolatek.
Lubię też letnie stylizacje, len, niebieskie koszule letnie. No ale lato już się kończy, więc na razie chciałbym szafę na zimę odświeżyć.
Podobny post napisałem na wykopie i dostałem dwie odpowiedzi (nie na temat), ciekawe jak będzie na hejto
@powodzenia street wear - tu nie pomogę w żaden sposób. Ale jeśli chodzi o takie bardziej ustabilizowane życie i praca biurowa, to troszkę inspiracji wziąłem z Miler Menswear I w zasadzie duża część mojej garderoby stamtąd pochodzi (chociaż i tak przede wszystkim ubieram się w to, w co mi wygodnie, nawet jeśli to krótkie spodnie i koszulka polo do biura
Zaloguj się aby komentować
Powiem wam chłopaki że te ciuchy co teraz w sklepach są to jak wyciągnięte z ciucholandu z kolekcji jesień 2000. Poszedłem wczoraj po pracy poszukać sobie po sieciówkach jakichś nowych spodni na jesień, gładkich koszulek i nie dość że krój tych koszulek to w większości przypadków jak worek na kartofle (normalnie noszę XL a dobry był na mnie t-shirt z M w H&M xD) to jeszcze ta kolorystyka w beżach, brązach i kremach nasunęła mi skojarzenia z latami najgorszej biedy. Już nie mówię o dziale sportowym i tych koszulkach stylizowanych na hamerykańskie koszykówkowe i kolekcje ortalionowe niczym z bazaru, no jak zobaczyłem te ortalionowe białe szerokalne spodnie to aż mnie obrzydziło. Niee, zdecydowanie wolę modę millenialsów z której gen Z drze łacha.
#modameska #ubierajsiezhejto
Zaloguj się aby komentować
Naszło mnie, żeby jednak kupić sobie zegarek na ślub. Chciałbym coś prostego, dyskretnego, i raczej klasycznego. Coś jak ten Skagen na zdjęciu.
Będę w brązowym garniturze z szarą kamizelką.
Macie coś do polecenia w budżecie powiedzmy do 600-800zł?
#zegarki #modameska

Zaloguj się aby komentować