Dyskusja użytkownika PostMortem
#moda #modameska #heheszki #humorobrazkowy #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

#moda #modameska #heheszki #humorobrazkowy #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

@Rmbajlo no właśnie ja gdzieś od 2010 wchodzę do nich i mówię że chcę taki sam jak stary ma dość xD
Zazwyczaj mają inny, nowszy model ale zawsze jestem zadowolony.
Po prostu czarny softshell i żeby robił to co do niego należy: nie przemakał xD
Wtedy wyrzucam starszy, obecny leci do używania przy brudnych pracach przy aucie itp a nowy do noszenia xD

@entropy_ Ile ja bym dał, żeby gdzies kupić takie same buty! Mam kilka par butów, które są dla mnie tak zajebiste, że od kilku lat szukam i nie mogę znaleźć nic równie dobrego. Jedne zimowe, dość eleganckie, wysokie z fajnymi czerwonymi drobnymi wstawkami - w tej chwili takie w miarę eleganckie są wszystkie albo smutne jak dupa górnika albo niewygodne, 2 pary letnich, z których jedne to nie buty tylko wręcz rękawiczki na stopy, tak są wygodne.
Eh, jakbym wiedział, że się tak sprawdzą to kupiłbym cały zapas ze sklepu
@slawek-borowy Ale klasyczna moda damska też zawsze będzie dobrze wyglądać. Po prostu większość tego co jest teraz w sklepach to jest dramat.
@slawek-borowy Ja też., ale zdradzę Ci sekret - nie musisz mieć żadnych kompetencji żeby pisać głupoty w internecie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Mam buty daily sprzed 3 sezonów, trochę koszulek sprzed 20 lat, sweter sprzed 25 i 30 letnią bluze z kapturem z USA mordo!
,,i tak mi wygodnie i UJ mnie obchodzi czy modnie"
Zaloguj się aby komentować