Wyszedłem tak z domu i powiedziano mi:" wyglądasz jak amerykański raper" xD bardziej jak redneck. #modameska

Wyszedłem tak z domu i powiedziano mi:" wyglądasz jak amerykański raper" xD bardziej jak redneck. #modameska

Zaloguj się aby komentować
Co tam panie na nadgarstku?
U mnie taki chińczyk, klon Willarda. Jeden z moich ulubionych zegarków – ładny, tani, porządnie zrobiony, wygodnie się nosi, bransoleta dobrze wyważona, bezel cyka jak złoto, szkło szafirowe, no i luma że lepszej nie trzeba.
Czemu nie oryginalny Seiko, tylko jakiś Steeldive? Ano temu, że kosztuje pińcet złoty, a reedycja Willarda od Seiko – ponad pięć tysięcy. Aż tak bardzo to mi nie zależy. Po drugie, w środku jest werk od Seiko właśnie, NH35, więc jeśli wielkiej korporacji nie śmierdzi chiński pieniądz, to czemu ja mam być świętszy od papieża?
#zegarki #kontrolanadgarstkow #modameska




Zaloguj się aby komentować
@jaczyliktoo czy takie skarpetki w moim stroju formalnym są git? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@vredo zawsze mówił, że git, ale teraz to już sam nie wiem :(
#modameska

Zaloguj się aby komentować
Hejto uczy, hejto bawi! Savoir vivre w stroju formalnym pt. 2
W poprzednich wpisach wręcz zapłonęła sekcja komentarzy. Niektórzy wściekli się do czerwoności, że nikt nie będzie im mówił jak mają się ubierać, bo oni zwiedzili świat i widzą, że trzeba mieć w nosie, co kto myśli o ich ubiorze. Owszem drodzy parafianie, możecie mieć wywalone i nikt nie każe się stroić, etykieta Pałacu Buckingham, też was nie będzie dotyczyć, do czasu jak nie zostaniecie tam zaproszeni. Co za tym idzie, kiedy piszę o formalnym dress code, to o sytuacjach, które tego wymagają, a nie o popitalaniu do żabki po monsterka. Oprócz tego dowiedziałem się, że nie mam wykształcenia, jestem wieśniakiem i nie ruszałem się w życiu poza powiat
Tak więc skary, skarpety, skarpetki, jedno z większych faux pas w strojach formalnych, to niekoniecznie ich kolor, bo ten może być różny (abstrahując od białych skarpet, czarnych mokasynów i czarnych spodni, bo te czasu chyba mamy już daleko za sobą). Otóż istotnym jest ich długość, goła skóra nie powinna być widoczna w momencie, kiedy siadamy z nogą na nogę. Totalnie rozwaliło mnie, kiedy spotykałem się z prawnikami z Hiszpanii, którzy mieli dość krótkie spodnie, które podwijały na ponad połowę piszczela, a tam ciągle była skara. Panowie chodzili dosłownie w podkolanówkach
A teraz niech komentarze zapłoną!
#modameska#moda#porady#porady

Zaloguj się aby komentować
Ależ wetknąłem kij w mrowisko tą koszulą z krótkim rękawem. Może pofatygować się z kolejnym wpisem, np. dobór skarpetek w stroju formalnym? @cebulaZrosolu czytałbyś?
#modameska #moda

Zaloguj się aby komentować
Pamiętaj chłopie/dziewucho, jak potrzebujesz pomocy w doborze stroju czy to na randkę, na wesele, rozmowę o pracę czy do własnej trumny, zgłoś się do @jaczyliktoo to jest Karl Lagerfeld wśród hejtowiczow, był na studiach, pracuje z krawaciarzami to wie co i jak ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Ps: gdybym wcześniej o tym wiedział to na pewno moje życie potoczyło by się inaczej, a tak to zwykły wieśniak jestem :D
#modameska #pdk

Zaloguj się aby komentować
Hejto uczy, hejto bawi! Savoir vivre w stroju formalnym. Pamiętaj - koszula do marynarki, kamizelki, garnituru, zawsze z długim rękawem!
Koszula z krótkim rękawem tylko casual i najlepiej do krótkich spodni ale tu też pod rozwagę długi rękaw i ich podwinięcie, może być gamechangerem w relacjach z kobietami, jak wymiana slipek na bokserki
Pozdrawiam przyjaciele!
#moda #modameska #porady

Zrezygnowałem z krótkiego rękawa lata temu. Noszę koszule z długim rękawem i go podwijam.
A jak wieczorem przypiździ albo kopruchy żrą jak wściekłe to cyk, rozwijanko i 1:0 dla mnie (☞ ゚ ∀ ゚)☞
2:0 dla mnie zimą, gdy trochę przypiździ, cyk rękaw w dół i od razu cieplej.
btw. spaniały widok pachy gdy ktoś w zbiorkomie w krókiej koszuli trzyma się górnej rury albo paska (´・ᴗ・ ` )
To nie tak, że nie wolno ubierać krótkiego rękawa. Jak jesteś marką samą dla siebie to możesz nosić jak chcesz. Ale na pewnym poziomie bycie kimś takim jest za⁎⁎⁎⁎ście trudne. Ilu znasz przywódców, którzy wyrywają się z ustalonego dresscode'u ? Żeleński mógł włożyć bluzę wojskową bo to jego element wizerunku, ale jak już Macron zrobił to samo to wyszedł na błazna.
Zaloguj się aby komentować
Słucham debaty o Wołyniu, zdaję sobię sprawę, że ten kanał nie jest tu lubiany, też nie jestem fanem ale od czasu do czasu algorytm podrzuci. Temat mega poważny ale abstrahując od powagi, tak z dupki rozkminiam, jak człowiek jest w stanie zrobić profesurę, a nie ogarnia, że koszula z krótkim rękawem, to ewidetnie coś, czego facet nie powinien nosić. Ewidentnie #oswiadczeniezdupy no i #modameska

@jaczyliktoo w Polsce mamy takie przekonanie jak powinniśmy się ubierać, jakim być, jak mówić jak się zachowywać. Wyjeżdżasz za granicę a tam na spotkaniach biznesowych we Francji czy Włoszech w centrum Paryża czy Mediolanu ldzuie mają wywalone na to jak czy ktoś ma koszule z krótkim rękawem czy nie. W Polsce mamy w społeczeństwie pewna manię przesladowczą, gdzie ludzie patrzą na innych pod względem wyglądu i już oceniają co powinno pasować a co nie. Przejedź się gościu za granicę to Ci kopara opadnie jak się ludzie potrafią ubierać i nikt się nie przejmuje tak jak. Polsce.
Zaloguj się aby komentować
Gdzie mogę kupić kołczan prawilności? W jakimś Decathlonie albo dziale sportowym? Jak takie coś się tam nazywa? #modameska
Zaloguj się aby komentować
Hej, gdzie kupujecie jakieś fajne t-shirty? Ja całkiem lubię Croopa, w którym jak się przefiltruje ziomalskie koszulki, i jakieś mangi dla dzieci* to można znaleźć fajne perelki. Ale sklep, taki rozsądny cenowo...
#modameska #moda #ubrania #koszulka #tshirt
W załączniku moja ulubiona koszulka, właśnie z Croopa
*Nie mam nic do mangi, ale koszulki nawiązujące do niej są jednak głównie dla dzieci...


Nie kupuje od dawna w sieciówkach…kupuję ciekawe koszulki browarników rzemieślniczych z racji bywania na festiwalach piwa i od kolesi, którzy wypuszczają krótkie serie w ramach swojej manufaktury. Pozostałe koszulki dostaję w ramach uczestnictwa w jakiś eventach…tutaj przykład dobrze zrobionych (sito) koszulek lokalnego dziergacza i jedna od browarników. Tak, mam bzika na punkcie ciekawych koszulek!¯\_(ツ)_/¯




Zaloguj się aby komentować
Czy macie do polecenia kurtkę z membraną przeciwdeszczową? Zależy mi na tym żeby zamknąć się do 500 PLN za nowe ubranie. Do użytku raczej w mieście, ale ze względu na charakter ciucha oznaczam też trekking.
#modameska #trekking #kiciochpyta
Zaloguj się aby komentować
Lokalna afera w mediach społecznościowych w Wielkiej Brytanii, bo przyłapali kamerzystę telewizji Sky News, że nie nosi majtek do jeansów.
#modameska #uk #afera #ciekawostki #tyleczki

Zaloguj się aby komentować
Kupilem sobie takie buty budżetowej marki Sprandi i kurde, za 149cbl chyba nie miałem lepszych cichobiegów. Zobaczymy jak z trwałością, ale wyglądają zaskakująco jakościowo.
#buty #moda #modameska

Zaloguj się aby komentować
#modameska #design #grafika #bieliznaboners
Taką metkę żem znalazł (nie u siebie, ze mnie nie taki zdrowy chłop) i zastanawiam się, czy to jakiś żart chińskiego grafika. A może po prostu nieporozumienia na styku kultur? Brak ciągłości między ustami a brzegiem pucharu i lost in translation czy o co tu chodzi?
Czy zwykłe dwudziestopierwszowieczne body positive (widzita, chopoki? jest rownouprawnienie!
BTW, co za geniusz wpadł na pomysł, że nie można wklejać obrazków ze schowka, tylko trzeba je dodawać z dysku?

Zaloguj się aby komentować
Ktoś ostatnio jakieś Air maxy może kupował? Polecicie? Jakaś promka też mile widziana.
#gownowpis #modameska #buty
Zaloguj się aby komentować
Ano właśnie!
Kurde eleganckie koszulki a ta się pruje, że brzydkie i trzeba do warsztatu/na działkę wywalić...
#modameska #zwiazki

Zaloguj się aby komentować
Po odwiedzinach w Lidlu zaopatrzyłem się również w koszulki na codzień #modameska #lidl

Zaloguj się aby komentować
W Biedronce pojawiła się limitowana seria kolekcjonerskiego merchu. W zeszłym roku kupiłem koszulkę, w tym cztery pary skarpetek. Polecam #biedronka #modameska

Zaloguj się aby komentować
A taki wynalazek, Fossil FS-5934.
Niby taki majtkowiec, czy raczej w tym wypadku torebkowiec, ale po pierwsze, na Santosa mnie nie stać, a po drugie – to jest zupełnie porządny zegarek. W środku kwarc, podobno japoński więc pewnie jakaś prosta Miyota, ale ustawianie koronką pracuje precyzyjnie i prawidłowo, poza tym trzyma czas najlepiej z moich (zwykłych) kwarców. Datownik też jest pod kolor tarczy, co w tym przedziale cenowym warto docenić. No i wskazówka sekundowa trafia bez pudła w indeksy
Szkiełko mineralne. Wodoszczelność 50m, luma też taka sobie. Ale to nie jest diver, żeby o to się czepiać.
Pasek: Fluco Amerika. Oryginalny brązowy był dobrej jakości i na zatrzaskach "quick release", co również warto docenić, ale uznałem że taki czarny matowy lepiej pasuje.
Zgodzicie się?
#zegarki #kontrolanadgarstkow #modameska





Zaloguj się aby komentować
Timex Fairfield Supernova kłania się i życzy zdrowia
Chronograf, Indiglo, datownik, niezależne przestawianie wskazówki godzinowej (przy zmianie strefy czasowej).
Ładny?
#zegarki #kontrolanadgarstkow #modameska



Zaloguj się aby komentować