#fotografia #modameska Photo by Herb Ritts for Valentino, 1995

#fotografia #modameska Photo by Herb Ritts for Valentino, 1995

Zaloguj się aby komentować
Sternglas Hamburg. Design ma przypominać wskaźniki okrętowe.
Ładna bestia, przypasował mi. Lubię styl bauhaus, a ten model jest moim zdaniem wyjątkowo udany. Szczególnie tarcza, nie jest tak banalnie biała, tylko jakaś srebrzysto-matowa.
#zegarki #kontrolanadgarstkow #modameska



Zaloguj się aby komentować
Czy tylko mnie sie to nie podoba jak kobiety zakładają legginsy i na te legginsy zaciągają skarpety i wyglądają jak seba z lat 90? xD tak sie kiedyś nosiło z biedy i głównie w zime właśnie na kalesony sie tak zaciągało skarpety by nie piździało, a teraz niektóre tak na siłownie potrafia sie ubrać i jeszcze te legginsy tak obciśle, że wagine widać ಠ_ಠ no ale przecież łona nago nie jest xD
#zalesie #logikarozowychpaskow #rozowepaski #modadamska #modameska
Zaloguj się aby komentować
Która żonobijka lepsza tak na gorące dni? O krój chodzi. #modameska #żonobijka #pytanie #ankieta

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Lubię czasem wyszperać na ciuchach jakiś markowy łach. Dzisiaj upolowałem rozkosznie staroświecką piżamę męską w klasycznym kroju marki
Odzieżowa Spółdzielnia Pracy ,,WSPÓLNYMI SIŁAMI" - RADOM.
Przecież to hit. Biały (żółtawy) kruk
Nie gloryfikuję socjalizmu bo wiadomo jaki był. Ale oprócz cieni miał też i blaski. Zresztą po prostu patrząc na tę archaiczną nazwę to myślę, że każda noc przespana w tej piżamie będzie nocą muzeów.
#modameska #socjalizm #lewica #prl



Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj się przypadkiem dowiedziałem, że nie ma nic bardziej redflagującego dla kobiety jak noszenie przez faceta znamienia biedy, czyli chińskiej smart opaski.
Nie istnieje dla niej większa zniewaga jak pokazanie się w towarzystwie osoby, która takie coś nosi i jest to równie upokarzające co naplucie jej w ryj przy kolacji z rodziną. Zresztą to sytuacja wymyślona - nigdy by nie doszło do takiej kolacji jeśli macie smart opaskę xDD
Zastanawialiście się kiedyś czemu autobus was ominął, a nie zatrzymał się gdy na niego machaliście?
To już wiecie biedaki! Bo kierowca ją widział i wolałby uderzyć w drzewo ginąc przy tym, niż się zatrzymać po was (celowo z małej)!
I tak! Podobnie to działa na facetów.
Gdy prawdziwy facet zobaczy u kogoś tą gejowska bransoletkę to od razu, wie że ma do czynienia z ofiarą, z samcem beta. Zero szacunku i lepiej szybko się zawijać zanim pacjent zacznie go podrywać! Uciekając od was będzie tylko myślał, czy przypadkiem nikt go z tym klaunem nie widział!
Oczywiście nawet nie próbujcie tego nosić na spotkania biznesowe, bo wasz rozmówca tylko zapyta czy ma za siebie zapłacić - przecież to jasne, że jesteś biedny do granic możliwości! Mało tego, jest pewny, że go próbujesz okraść, bo innego może zaoferować osoba w smart opasce z chin? Wspólne bieganie po parku? XDDD
Zróbcie sobie prezent kiedyś i kupcie sobie przynajmniej jakąś kostkę Casio, czy nawet taniego Timexa.
Na litość boską nigdy nie noście smart opaski, sami się znakujecie jako najgorszy sort ludzki - ten bez pieniędzy, bez godności i bez szacunku do siebie.
#takaprawda #xiaomi #technologia #modameska #zegarki

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dobra, zrobiłem reewaluację swoich zadań na ten rok.
wróć do czytania
naucz się języka obcego w stopniu komunikatywnym
zacznij wymianę ciuchów w szafie
Czytaj 2 książki miesięcznie (licząc od maja 16)
Czytaj płynnie prasę w j. obcym
Oglądaj wiadomości w języku obcym rozumiejąc o co z grubsza chodzi
Kup spodnie z wysokim stanem
Całkowicie zrezygnuj ze słodkich napojów i słodyczy w diecie
Jedz 0,5kg warzyw dziennie
Zacznij trening mobilności
"Dawno temu w Warszawie" Jakuba Żulczyka i "Witajcie w księgarni Hyunam-Dong" Hwang Bo-Reum
Czy rozumiem? Średnio. Na półce z książkami leży podręcznik do włoskiego, może w końcu znajdę czas go otworzyć.
Ni chu chu, po angielsku wszystko mogę, ale ani mój francuski (którego uczyłem się w liceum) ani niemiecki (tego w gimnazjum) nie pozwalają mi na odbiór treści mówionych w jakimś zadowalającym stopniu. Może powinienem skupić się na jednym z tych języków, jeśli tak to wybiorę frencz, bo czuję się w nim najbardziej swobodnie, poza polskim i angielskim.
No drogo jest, ale trzeba sprawdzić czy serio na tyle wygodne, żeby robić rewolucje w garderobie. Zdecydowałem się na coś takiego, może polecicie/odradzicie. https://pewienpan.pl/product-pol-3963-Bezowe-spodnie-wysoki-stan-z-delikatnej-welny.html
Tu największa rewolucja, przynajmniej w napojach.
W styczniu odstawiłem kofeinę i serio, jeśli jesteście uzależnieni, zróbcie to czym prędzej. UWAGA, najgorszym skutkiem odstawienia (przynajmniej dla mnie) było przysypianie. W pracy raczej się nie zdarzało, na uczelni non stop. Poza tym ofc rozdrażnienie, po jakichś dwóch tygodniach wszystko minęło.
Od tamtej pory cola jedynie zero-zero. Co do innych napojów - cały marzec i kwiecień leciałem na herbatce, także całkiem symaptycznie. Dzisiaj wpadł lipton zero, więc -1 dla mnie. Słodycze niestety wróciły po majówce, a było już dobrze.
W lepsze dni zjadam większą marchew i seler naciowy, razem jakieś 150-200 gram. Trochę mało.
No tu nic nie zrobiłem, nawet nie wiem od czego zacząć. W sumie na siłownię też powinienem zacząć chodzić, ale szczerze to najbardziej mnie obie te kwestie odrzucają. Macie jakieś sposoby na zmuszanie się do chodzenia na siłkę? Na uczelni jestem 8-14, praca 15-20, często się to zazębia i trochę nie mam ochoty robić czegoś więcej po powrocie do domu (no a jeszcze uczyć się trzeba xD). Najgorzej jest z basenem, bo gdybym miał obok domu chodziłbym tam codziennie, ale mam tam 40 minut jazdy tramwajem (brak auta here).
Wcześniej chodziłem na spacery z psem, obowiązkowo 2 duże dziennie, tak godzinę-półtorej, ale teraz wywiozłem ją do rodziców, bo:
Zbliża jej się cieczka i gęstość psów na m2 w mieście jest znacznie większa niż w okolicy rodziców, do tego mają dom z ogródkiem i nie muszą się martwić, że jakiś amant ją zapłodni;
Zbliża się sesja i trzeba trochę pocisnąć, a potem mieszkanie na 2 miesiące dla mnie i dziewczyny nie działa, bo ktoś tu przyjeżdża na wakacje.
Also, jak już piszę taki długi i naszpikowany prywatą post - używacie podstawki pod laptopa? Trochę nie chcę się na razie zajmować kompletowaniem peceta (mam to w planach, ale może na kolejny rok studbazy/już po niej), a obecnie laptop stoi na 5 opasłych tomiszczach podręczników na studia i zastanawiam się nad dokupieniem klawiatury xD
#postanowienianoworoczne #czytajzhejto #naukajezykow #jezykiobce #szafacontent #modameska #dieta #nalogi #kofeina #trening #silownia i w sumie trochę #rozwojosobisty
@Laryngoskop jeśli chodzi i treningi, to ja ćwiczę po prostu w domu. Drążek, kilka gum i kettlebelli wystarczy. A zacząć najlepiej od 10 minutowego porannego treningu.
Co do nauki języka, to pomaga pełna immersja i skupienie się na jednym. Weź ten francuski i staraj się jak najwięcej czytać i słuchać w tym języku.
@Laryngoskop Spodnie o super kroju. Odkąd zacząłem nosić spodnie z wysokim stanem i zakladkami to już nie mogę przejść na te zwykłe. Wygodne i bardzo stylowe.
Do zmiany szafy polecam vinted. Za grosze wymieniłem całą szafę.
Ostatnio wydałem 15 złotych na jedwabną marynarkę dwurzędową zapinaną na jeden guzik i z poduszkami w ramionach. Dzięki temu tanio mogłem zaeksperymentować i zobaczyć że pasują mi takie marynarki.
W sklepie dostałbym co najwyżej jednorzędową z poliestru za 1000zl
Zaloguj się aby komentować
sarmackie bambosze do oceny
#modameska #jestchujowo

Zaloguj się aby komentować
Ja właśnie zamówiłem americano. Bardzo mnie zmęczyły zakupy w prestiżowym salonie mody męskiej w stolicy Śląska, gdzie dokonałem zakupu marynarki męskiej wykonanej we Włoszech, w 60% z lnu i 40% z wełny. Ten miks tkanin podkreśla nieregularną fakturę, a różowo-czerwony odcień jest złagodzony sporą dozą kremowych, mlecznych tonów. Myślę że będzie się dobrze prezentować na deptaku jak będę spacerował z żoną w czasie urlopu na południu Europy.
#informacja #wazne #pilne #zakupy #slask #modameska
Zaloguj się aby komentować
Czołem!
Tomki i Kasie, popsuła mi się deska do prasowania [vileda bulwo], więc szukam stację parową do prasowania - logiczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Używam żelazka z Philipsa za jakieś 250zł od 4lat i złego nie powiem, ale prasujemy z różową na tyle, że stacja może sie przydać.
Znalazłem to: https://www.philips.pl/c-p/PSG8160_30/perfectcare-8000-series-generator-pary
NIe ma kamerki, bo i po co mi, jest całkiem poręczne.
Ktoś coś lepszego? Patrzylem na tefala i coś ciężkie się to wydaje. Są na tym rynku jakieś marki "premium" o których nie wiem?
#agd #modameska #modameska#modadamska #moda #kiciochpyta

Ja mam wręcz odwrotne doświadczenie z tą firmą. Wybierałem najwyższe modele golarek, szczoteczek i wszystko do kosza miesiąc, dwa po gwarancji.
Ta stacja parowa to tak na oko 2x przepłacona w porównaniu do Tefala (którego mam), jakieś turbo czujniki które, jak się zepsują to naprawa będzie nieopłacalna. Popatrz sobie na ajbodach i innych pepperach bo są często promki.
Jak kupisz to zwracaj uwagę na odkamienianie, bo to jest killer dla grzałki w tych sprzętach.
@dru_gru nie wolisz sobie kupić parownice stojąca zintegrowaną z deską? Okolice 1000zl można kupić mocną. Szybkie i wygodne prasowanie, mam i polecam. Philips np. https://www.mediaexpert.pl/agd-male/prasowanie-i-pielegnacja-ubran/parownice-do-ubran/parownica-do-ubran-steamer-philips-gc552-40
Przy cenie 2k za philipsa, to może jednak lepiej coś takiego? https://bmd.pl/s/46-301--BELLISSIMO-STELLA---Wytwornica-pary-z-kotlem-1-5L-i-zelazkiem.html
Wiem, że nie jest to piękniś, ale powinien sprawnie radzić sobie z koszulami, być naprawialny i do tego lejesz zwykłą wodę mając w d⁎⁎ie zabawę w filtrowanie/destylowane.
Zaloguj się aby komentować
W związku ze zbliżająca się rocznicą chce zaprezetować się małżonce w jak najlepszej odsłonie, jak myslicie które gatki spowodują natychmiatową konsumpcję związku i wieloletnie udane pożycie?
#zwiazki #modameska #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Fajnopolacka rozrywka
#heheszki #bekazlewactwa #cotusieodpierdala #modameska

Zaloguj się aby komentować
Męskie jeansy - ONLY & SONS Onswarp Grey
https://hotshops.pl/okazje/meskie-jeansy-only-sons-onswarp-grey-52367
Cena: 32.00 zł
Okazja dostępna w sklepie Amazon.pl
#promocje #cebuladeals #hotshops #amazon #modameska

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Stylowa i fura do oceny
#modameska #motoryzacja #mercedes

Zaloguj się aby komentować
#modameska
#silownia
#mirkokoksy
Chyba się skuszę

Zaloguj się aby komentować