Zaloguj się aby komentować
Tonic espresso w wersji XXL bo strasznie chciało mi się pić
#kawa #codziennepiciu


Zaloguj się aby komentować
Assalamu Alaikum, spokojnej niedzieli Tomki i Tomkinie
Smacznej kawusi
#dziendobry #niedziela #kawa

Zaloguj się aby komentować

Producenci kawy alarmują, że miłośnicy tego napoju mogą być zmuszeni do większych wydatków w najbliższej przyszłości, gdyż jej ceny gwałtownie wzrosną. Również palarnie i eksperci od rynku kawy sygnalizują, że wyższe ceny mogą pozostać przez dłuższy czas, głównie z powodu niekorzystnej pogody....
354 193,8 - 14,8 = 354 179,0
Ogólnie to polecam #gory w deszczu ale jednak jak człowiek jest cały mokry i do tego wieje to może być trochę zimno.
Wszedłem na #klimczok przez #szyndzielnia i wypiłem tam kawę. Co prawda na szybko, bo lodówka ale #kawa na szczycie zaliczona.
Z plusow: cisza, spokój, frajda, że coś się dzieje.
Z minusow: byłem cały mokry i zmarzłem.
Zdjęć mało, bo podało a stary Xiaomi nie jest wodoodporny, choć dzielnie się trzyma.
#ksiezycowyspacer
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/ksiezycowyspacer/


Zaloguj się aby komentować
Co oznacza przedawkowanie narkotyków, jest to spożywanie większej dawki substancji niż jest to zalecane. Niezależnie jaka będzie to substancja w dużych ilościach może wyrządzić nam krzywdę czy to będzie rtęć czy to będzie kawa a nawet konopie indyjskie. Szacują aby przedawkować marihuanę należało by spożyć 680 kg tej substancji w dosłownie 15 minut, co rzecz biorąc jest to niemożliwe. Co się stanie gdy przedawkujemy, wszystko zależy jaką substancję spożywamy, objawy mogą być różne...https://trawka24.pl/czy-marihuana-moze-powodowac-smierc/
trawka24 #substancji #marihuana #przedawkowanie #oddychanie #kawa
Pyszna #kawa ☕ na szczycie #klimczok
A Wy co, dalej rozpuszczalna w _prestiżowym apartamencie deweloperskim? _Nawet mi Was nie żal! 😉
#dobregodnia 😁


Zaloguj się aby komentować
Szukam jakiegoś energetycznego naparu. Coś co mogę zalać na szybko wrzątkiem w termosie i wrzucić do auta jak jadę rano do pracy i nie mam czasu na zaparzenie dobrej kawy.
Do tej pory moim planem B była czarna herbata pół na pół z mate (na zdjęciu) i to jest pewnie najpopularniejsza opcja. Pijałem też czasem mate instant w torebkach, ale szukam alternatyw. Jakaś herbata z kofeiną? xd Co polecacie?
#herbata #kawa #gotujzhejto

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Takie jednostrzałowe cudeńko znalazłem dziś na barachołce.
Wychodzi kawusia-mózgojeb, mniam.
Nie było banana, to cytryna dla skali.
#chwalesie #kawa #kuchnia
#gotujzhejto #gotowanie #domowelepsze #jedzenie #jedzzhejto #slowfood #nietylkomielonka





@UncleFester
A kiedy już przyjdzie czas,
Pełne po brzegi są kawiarenki.
Pod okna ich, całe z gwiazd,
Gdzieś w zakamarki wielkich miast ciągnie nas.
Kawiarenki,
Kawiarenki
Małe tak, że zaledwieś wszedł,
Zniżasz głos aż po szept.
Mimochodem, kamień w wodę,
Wpadnie coś z bardzo wielkich spraw,
W czarną toń małych kaw.
Kawiarenki
Kawiarenki
Z cienia w pół i ze świata w pół,
Ty i ja i nasz stół.
Za witrażem szklanych marzeń,
Ledwo świat
Poznajemy już, choć jest tuż.
Miejsc wkoło nas coraz mniej,
Już dymi z okien złotym obłokiem.
I barman już woła
"Hej! Już kawiarenka rusza w rejs,
Wielki rejs"
Kawiarenki
Kawiarenki
Stolik nasz w nieważkości lamp
Krąży tu, krąży tam.
Filiżanki białe ptaki,
Lecą wprost w kolorowy dym,
Płyną w nim, giną w nim.
Pan i pani
Zaszeptani,
Któż to wie, gdzie naprawdę są,
Ona z nim i on z nią.
Kawiarenki, kawiarenki,
Porwą gdzieś w siódme niebo
Aż stolik nasz.
Na, na, na, na
Na, na, na, na
Na, na, na
Na, na, na
Na, na
Na, na, na
Na, na, na
Kawiarenki, kawiarenki,
Porwą gdzieś w siódme niebo,
Aż stolik nasz.
Kawiarenki, kawiarenki,
Porwą gdzieś w siódme niebo,
Aż stolik nasz.
Zaloguj się aby komentować
Czego potrzebujesz, żeby rano się obudzić?
Ja:
https://youtu.be/CgeDSVX92l4?si=H-BYeJFpIwDqLuNG
#heheszki #kawa

Zaloguj się aby komentować
Hejto, pijcie ze mną espresso. Wreszcie zamówiłem prawdziwy ekspres, koniec z lurą z automatu.
BtW, są tu jakieś kawowe świry? Przy szukaniu recenzji na YT miałem flashbacki z pasty o chodzeniu po bułki.
#kawa #oswiadczenie

Zaloguj się aby komentować
Ech, czemu Costa ze wszystkich sieciowek, ma taki, moim zdaniem, łagodnie ujmując, nie za dobry kawy? Często nie ma gdzieś fancy przelewowej kawiarni i z braku laku trzeba iść do sieciówki, jak się jest na mieście, no ale Costa to jest zdecydowanie mój ostatni wybór.
Czy hejtowi kawosze podzielają mój sentyment?
#pytanie #kawa #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Eh kubeczek na warsztacie.
Ucho waży tylko 1,5kg
#kawa #heheszki #silownia

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Chyba właśnie doświadczyłem efektu kaca po odstawieniu używki.
Przez ok 36h nie piłem kawy (pijam ok 3 podwójnych espresso dziennie) i od północy do ok 16 mialem mega ból głowy.
ok, zmieniłem klimat z północy Anglii na Bangkok, i różnica temperatur to jakieś 20-22'C ale nigdy wcześniej nie mialem czegoś takiego, więc wnioskuję, że to efekt odstawienia (gwałtownie kofeiny)
Na szczęście podwójna kawka x2 rozwiązała ten problem.
#uzaleznienie #kawa
@SunSenMeo moja świętej pamięci babcia, paliła cale życie (ale się ukrywała z tym;).
Przeszła 3 razy operacje usunięcia raka a finalnie zeszła po tym jak spadla ze schodów i złamała biodro.
Im starszy jestem, tym bardziej skłaniam się ku tezie, że długość naszego życia mamy zapisaną w genach (magik nie liczy się)
Zaloguj się aby komentować
Cześć, szukam spieniacza do mleka, którego pojemność wystarczy żeby przygotować dwie kawy jednocześnie. Celuje w pojemność 500ml, myślicie że będzie ok? Jest sens kupowania droższych, czy jakiś silvercrest wystarczy ?
#kawa
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować