Zaloguj się aby komentować
#kanalzero #wiadomoscipolska #hydepark #polityka
MAZUREK & STANOWSKI #26 - TUSK VS. ALKOTUBKI, KASA POLITYKÓW I ZATRZYMANIE PALIKOTA
Zaloguj się aby komentować
Nakręcamy dobry humor dziwną muzyką! Bujamy się hejtownicy!
https://www.youtube.com/watch?v=ih2xubMaZWI
#muzyka #hydepark #pozytywnyvibe
MAZUREK & STANOWSKI: DIAGNOZA ZIOBRY, POŻYCZKI OD KLOSKI I KONKURSY
#kanalzero #polityka #hydepark
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Czy ta grafika przypomina wam kogoś z hejto?
#hydepark

Zaloguj się aby komentować
Nie wiedziałem że tyle osób tu aktywnie zagląda. Najbardziej doceniane posty mają dziennie około 200-300 pierunów. Oznacza to że są państwo bardzo oszczędni w swoich reakcjach
#hydepark

Zaloguj się aby komentować

„Familiada” to polski teleturniej, który emitowany jest w Telewizji Polskiej od 17 września 1994 roku. Stanowi pewien fenomen społeczny. Od 30 lat niezmiennie gromadzi przed teleodbiornikami rzesze fanów, a gospodarzem programu od początku jest Karol Strasburger.
Familiada (fot. Wikiktos)
licencja...
#heheszki #ekoterroryzm #hydepark https://x.com/RysiekzMisia2/status/1837005448857137215

Zaloguj się aby komentować
#hydepark Moderacja jak wy mnie zaimponowaliście w tej chwili usuwając bekowy ale chyba niewygodny śmieszek o płonącej planecie. Hejto to miejsce to wyrażania swoich opini

Zaloguj się aby komentować
natemat wyjaśnił temat
#polityka #hydepark

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wyśmienicie sobie poradzili z tematem powodzi.
Jeszcze 13 września 06:00 zbiorniki retencyjne więcej przyjmowały wody niż wypuszczały (pierwsze dwie kolumny).
A pretensje do Taurona, że ze zbiorników zarządzanych przez nich był zrzut.
#hydepark #powodz #wiadomoscipolska #polityka #cotusieodpierdala

@Nemrod Odnośnie godziny to o tej porze codziennie jest generowany ten raport, a nie raport z godziny 8:00, 9:00 itd. Nie ma raportów z innych godzin, więc to jest jakiś średni raport za cały dzień - tak przynajmniej opisywał to Pogoda u siebie na kanale YT, wczoraj wrzucałem chyba. Większe zapotrzebowanie na prąd jest już po 19:00 niż o 8:00 (brak prądu ze słońca). Bywa że wieczorem megawatogodzina potrafi kosztować 1500 a rano kilkaset, więc rozumisz twoja teoria to chyba nie bardzo.
@LordWader gdybyś wypuszczał w tym momencie więcej wody, doprowadziłbys do jeszcze większych zalań.
To nie kanaliza w umywalce, na rzekach jest masa jazow i innych budowli ograniczających spływ, które zatrzymałby wodę (mówię o tamtym momencie, czyli piątek 8 rano)
Spuszczać wodę trzeba by jeszcze wcześniej, ale problem w tym że IMGW nie modelował aż takich opadów. A poza tym nawet na podstawie tej tabeli widać, że wody polskie trzymały się procedur i zachowały taka rezerwę(i to imho całkiem sporą )jaka mieli w przepisach.
Dlatego uważam, że największy błąd tutaj to źle opracowane procedury ile tej rezerwy zostawić.
Tylko że my to oceniamy jako laicy i to po czasie, nie wiem na ile realne byłoby jeszcze obniżenie poziomu w zbiornikach.
@Syster 13 września jest info że wypuszczali 2m3/s np z Mietkowa to o jakim ty zalewaniu mówisz, jak teraz wypuszczali 100m3/s i trochę Marszowice są podtopione. A raport z Unii , informacje z Czech że będzie grubo. My nie wiedzieli
Tu gostek na początku analizuje dane z tej tabelki https://www.youtube.com/watch?v=hWNs58F89Y8&t=35s

Zaloguj się aby komentować
Przeżyłem Chrystusa!
#hydepark #hejtourodziny

Zaloguj się aby komentować
#hydepark #bhp
Elektryka prund nie tyka

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
STOP!
Przestań scrollować i zatrzymaj się na chwilę.
Usiądź przy ognisku obok mnie.
I wycisz swój umysł.
https://www.youtube.com/watch?v=p3N4ZEAbEho
#hydepark #muzyka #chillout #przerwa

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Koniec lata i kaplica jest i pierwsza ofiara
#hydepark #polityka

Zaloguj się aby komentować
#wiadomoscipolska #usmiechnietapolska #polityka #hydepark

Zaloguj się aby komentować