O proszę, szybko zleciał ten koneserski czas
Poratuje ktoś piorunem, co by nie żyć tak na krawędzi?
#hydepark #zebropioruny

O proszę, szybko zleciał ten koneserski czas
Poratuje ktoś piorunem, co by nie żyć tak na krawędzi?
#hydepark #zebropioruny

Zaloguj się aby komentować
Co może zrobić w Polsce osoba bez znajomości?
#hydepark #spoleczenstwo #polska #patologia
Zaloguj się aby komentować

Jesteśmy tak zniewoleni gonitwą za pieniędzmi i „sukcesem”, że większość z nas nie wie, co zrobić z czasem wolnym. Jednym z nas płaci się złotem, innym miedziakami, ale łączy nas zapierdol. Wolność to nawyk, który nam odebrano.
Kiedy brakuje mi na czynsz czy inne rachunki, jestem winny. Winny komuś...
Może pierdolnąć to wszystko i zostać fakturzystkom?
Koleżanka dostała ostatnio podwyżkę. 10200 netto. Obsługa pogwarancyjna, zamówienia, klepanie faktur. Polska firma produkcyjna z zakresu hi-tech, aglomeracja warszawska.
Czytalem gdzieś też, że pity nauczycieli obecnie to 120k+. O lekarzach nie wspomnę.
I tak sobie myślę co ja muszę umieć, żeby swoją robotę ogarniać i jaką mam odpowiedzialność, a co ta koleżanka i smutna refleksja jest taka, że na wuj mi te wszystkie fakultety były. Przed 2019 różnice w zarobkach faktycznie były duże pomiędzy stanowiskami specjalistycznymi, a niespecjalistycznymi, rzędu 4-5x Dziś się to coraz szybciej spłaszcza i zaczyna być <2x. I motywacja też się spłaszcza.
#hydepark #zalesie
Zaloguj się aby komentować
Na 17 komisjach znaleźli +2200 "pomyłek" na korzyść Nawrockiego. To ile znajdą dla 32 tys. komisji?
Nie wiem, ale się domyślam. Wał jak c⁎⁎j.
#hydepark #polityka #wyboryprezydenckie2025
Zaloguj się aby komentować
Hejtki, ale miałem porypany sen wczoraj! Normalnie abstrakcja totalna!
Słuchajcie tej historii i doceńcie, że udało mi się to wszystko poskładać do kupy, bo jak wiadomo sny się szybko zapomina.
No więc śniło mi się, że leżałem sobie w łóżku, druga w nocy, zaraz chcę iść spać, po domu kręcili się tylko pies, żona i syn, a tu nagle ktoś puka do drzwi mojego pokoju!
Wchodzą jakieś typy - jeden z kamerą, drugi w góralskim kapeluszu z mikrofonem, ubrany w skóry z łaciatej krowy xD i pyta mnie:
- Ma pan bieliznę czy trochę zawstydzony? (who the fuck starts a conversation like that #pdk )
Poczułem się nawet bardzo zawstydzony, bo miałem na sobie tylko koszulkę i gacie (wyjątkowo krótkie zresztą), a tutaj mi wchodzą i kamerują xD
Odpowiedziałem mimowolnie:
- W majteczkach (miałem powiedzieć "mam", nie wiem skąd wziąłem te "majteczki", wstyd jak nie wiem xD).
A on na to:
- W majteczkach? Za tak piękną bieliznę dam stówę, proszę bardzo!
Ja zgłupiałem, ale w sumie zapomniałem o całym wstydzie i się ucieszyłem - darmowa stówka piechotą nie chodzi hehe
Po czym - BACH!
Ten łaciaty góral wbija do mnie do łóżka, kładzie się obok i mówi do mikrofonu:
- Ale wygodnie, przytulmy się, nie mam tak seksownej bielizny xD
Ja odruchowo go objąłem (uściślę tylko, że nie jestem gejem, nie mam gejowskich myśli itd., więc tym większe WTF dla mnie skąd mi się to wzięło xD).
Góral dalej coś gada:
- Pójdę do toalety, mogę?
- Proszę bardzo - odpowiadam.
Łaciaty wstaje i mówi, żebym poszedł z nim do toalety.
Ja wstaję w tej koszulce i małych "majteczkach". Brakuje mi spodni, czuję się trochę jakby półnagi, a widzę jak przede mną gościu to wszystko kameruje
Łaciaty pyta:
- Czy pańskim zdaniem łatwo będzie odkręcić ten kibel? (wiem abstrakcja totalna xD).
- Tak - odpowiadam.
- W takim razie mam propozycję - jak pan wygra to dostaje pan 2000 zł, a jak przegra to zabieramy kibel xD
Ja zgłupiałem
- Ile to trwa?
- Co ile? Ile trwa wyrywanie tego?
- Nie, odkręcenie - nie wiem sam o co mi chodziło xD
- To nie jest ważne, mamy czas, chodzi o to, że się pan zgadza na ten rodzaj zabawy?
- No odkręcić mogę - znowu nie wiem co ja mówię
- Dobra, ale czy gramy?
- Gramy.
No i wchodzimy do kuchni z góralem, kamerzystą, a obok stoi moja żona.
Po czym (jakby abstrakcji było mało) BACH!
dołącza do nas Michał Wiśniewski
Ale nie ma czerwonych włosów, tylko jakieś takie biały blond czy co
I mówi mi:
- Sławny Alvaro (powiedział ofkors we śnie moje prawdziwe imię) i jego majtki :D.
Ja znowu zażenowany sobą, bo wiecie - nadal w tych gaciach samych,
a tutaj gwiazda muzyki i wszystko się kameruje jeszcze
No i ten Wiśniewski mówi:
- To ja się przymierzę najpierw czy będę mógł złapać za ten kibel (co oni wszyscy z tym kiblem :D).
Po czym wbija do łazienki, chwyta na chwilę za ten kibel, coś tam gada, że "nie będzie takie proste, ale będzie dobrze" xD . I wraca do nas do kuchni.
Zaczynamy grać w jakąś dziwną grę w kości. Rozumiem tyle co Geralt z Gwinta jak pierwszy raz grał z krasnoludami
Mi i mojej żonie coś nie idzie i Wiśniewski się z nas śmieje
Okazało się, że przegraliśmy
Łaciaty zaczyna śpiewać "TEN KIBEL JEST TWÓJ I MÓJ!!", a Wiśniewski klaszcze dłońmi uchachany.
Wiśniewski wychodzi z domu biorąc szczotkę od kibla (nawet tego nie oszczędzili
za to do chaty wbijają jakieś łyse gangusy ubrane na czarno, w skórzanych kurtkach. Ja zesrany cały, bo myślę, że chcą mnie zabić!
.
.
.
UFFF!
.
.
.
Na szczęście chodziło im tylko o ten cholerny kibel
Odkręcają i wynoszą.
Żona:
- A kto jutro to naprawi jak ty jesteś w pracy? xD
Syn natomiast ze wstydu przed całą sytuacją i ojcem w gaciach odwrócił się do firanki i masuje nią skroń.
Na koniec pamiętam, że powiedziałem:
- Każdy człowiek jest pazerny i to jest to! A może się udać - pamiętam, że wtedy mi się to wydawało bardzo głębokie, że mówię jakąś mądrość i morał niczym grecki stoik xD
------------------------------------------------------------------------------------
#pdk #hydepark #heheszki #sny #sen #gownowpis #memy
Jeśli nie załapałeś - wpisz w YT "Jak stracić muszlę klozetową o północy :)"
PS
Tekst napisałem sam (specjalnie dla Hejto
więc proszę mnie zasypać gradem piorunów


Zaloguj się aby komentować
Czekam od wczoraj na straszliwą burzę i nadal nie wiadomo, czy zamknąć się w piwnicy, czy wyjść do życia.
#heheszki #alertrcb #heheszkipolityczneboalertrcb #pogoda #hydepark
Zaloguj się aby komentować
Ja to mam takie wewnętrzne odczucie, że te wybory to był taki cichy wałek pisowców, wszak wałki opanowali do perfekcji.
#polityka #hydepark #wybory

Zaloguj się aby komentować
W knajpach powinien być bezwzględny zakaz przychodzenia z gówniakami <5 lat. Narobiła się jakaś zjebana moda, że już nawet z niemowlakami przyłażą, a cała sala musi słuchać ryku gówniaków, a jak większe, to jeszcze ganianie między stołami w gratisie.
#hydepark
Zaloguj się aby komentować
Mam taką koleżankę, 39 lat, panna. Historyk sztuki, który żeby przeżyć nie podjął pracy w zawodzie i robi zupełnie coś innego. Trochę dziewczynie w życiu nie wyszło. Z biednej rodziny, partner hazardzista z długami. Życie na wynajmie. Sama ma trochę za małą zdolność na krechę. W sumie ma to wszystko na własne życzenie, jakby nie patrzeć, ale zasadniczo dobry z niej człowiek, kiedyś mi sporo bezinteresownie pomogła.
Żali mi się teraz, że życie jest do d⁎⁎y i że ma już wszystkiego dość. Podejrzewam początki depresji. I co ja mam jej powiedzieć, skoro zasadniczo ma rację?
Chciałbym jej jakoś pomóc, a za cholerę nie wiem jak.
#hydepark #psychologia #przyjazn
Jeżeli uznać że ludzie nie mają wolnej woli to ciężko ją obwiniać że ma to na własne życzenie. Miałam kiedyś chłopaka, z bogatej rodziny, zero problemów, zero stresu, wszystko mial już w życiu gotowe nie musiał się o nic starać, ani o mieszkanie, ani o pracę itp. opowiedziałam mu historię koleżanki z pracy, która musiała uciec od męża przemocowca i zacząć pracę od zera w innym kraju(mieszkała we Włoszech i wróciła do Polski), nie wiem dokładnie jak u niej było ale widać że dużo przeszła i mi było jej szkoda. Powiedziałam o tym swojemu ówczesnemu chłopakowi, a on na "sama sobie takie życie wybrała"-latwo mu było to ocenić bo on też zakładał że sam zasłużył na to co ma. No tak bo ludzie sami sobie wybierają że chcą mieć źle. Często to wynik, złego wychowania, pecha, chorób, braku wsparcia. Prawda jest taka, że na nie wiele w życiu mamy wpływ, a wolny wybór to często iluzja. To że mamy jakas pulę ścieżek do wyboru to skąd mamy wiedzieć że jest ona dobra skoro nie mamy pewności co jest na jej końcu. Pomóż kobiecie jak ci jej szkoda, dobrym słowem, może zachęć do jakiś aktywności grupowych, coś na zasadzie "koło gospodyń wiejskich" czasami coś takiego potrafi zmienić człowieka i dać mu otuchy.
Zaloguj się aby komentować
W sumie udany łykendzik.
Najpierw do Iławy na parking. Potem ciapciongiem do Górek Zachodnich i kutrem na Hel (po znajomości nawet posterować dali. Niestety żadnego kontenerowca nie zatopiłem). Potem tymże kutrem do Elbląga. Potem motoruwkom przez kanał Elbląski do Iławy. Potem automobilem do znajomych pod Szczytno na konie. A potem pod smutne miasto Warsiawa zapierdalać w kieracie.
Co prawda wolałbym jakieś Seszele, bo możnaby się na Insta pochwalić, ale na bezrybiu i rak ryba.
#hydepark #chwalesie #wakajki



Zaloguj się aby komentować
Najdłuższą noc mamy za sobą. Ta była z soboty 21 na niedzielę 22 i już widać na #sat24 że #ziemia "odbiła" i dzisiejsza biała noc podąża już spowrotem na północ
Co do #zmianaczasu uważam że w lecie powinno sie dodać +2h by słońce nie świeciło o 4 rano tylko od 5, by wieczor byl jasny do 23
A teraz możecie minusować
#ciekawostki #hydepark #pogoda #lato #zegarki
Zaloguj się aby komentować
Dojazd do miasta STOŁECZNEGO Warszawa od strony północnej to jest jakiś nieśmieszny żart i pokaz spierdolenia państwa z gówna i kartonu, które przez 30 lat nie było w stanie zrobić pełnej obwodnicy dookoła swojej STOLICY oraz puścić ruchu S-kami w ciągu każdej drogi krajowej wchodzącej do miasta.
W szczególności, że kierunek północny to podstawowa destynacja wakacyjno-weekendowo-letniskowa mieszkańców aglomeracji.
W efekcie wszystko zajebane korkami i nawet ominąć stolicy nie ma jak.
#warszawa #patologia #zalesie #hydepark
@kitty95. nie martw się, od pozostałych stron dzisiaj też zajebane
"najlepsze" że c⁎⁎ja mnie obchodzi wawa i nie mam tam żadnego interesu ale jadąc z i do pozostałych trzech czwartych kraju i tak muszę stać w korkach z miliardami warszawiakow bo poza wypierdzianymi powiatówkami nie ma w tym kraju innej trasy jak przez wawę i jej obwodnicę
Zaloguj się aby komentować
Połonina caryńska, Bieszczady. Aizowane, światło na obiektywie, 2025.
#fotografia #hydepark #mazury #kanalelblaski

Zaloguj się aby komentować
Dziki idą w las.
Mamy też przykład recyclingu surowców wtórnych w wykonaniu jakiegoś patriotycznego Seby czy innego Janusza.
#fotografia #konikpolski #hydepark #smiesznypiesek #zwierzeta

Zaloguj się aby komentować
Przeciongamy żaglowiec pochylniom.
Uwaga. Zdjęcie z ai, na co mam zaświadczenie notariusza Arkadiusza.
#hydepark #heheszki #fotografia #kanalelblaski

Zaloguj się aby komentować
No dobra, jeszcze kawałek i cały lądowy pierdolnik zostaje z tyłu.
#hydepark #morze #spierdotrip

Zaloguj się aby komentować
W miejscu z którego jest robione zdjęcie, jeszcze 3 lata temu było 1,5 metra wody. Za rok tego stawu już nie będzie. I tak ze wszystkim w okolicy. W wysychaniu pomaga też pobór wody przez rolników dla celów nawadniania upraw.
#hydepark #susza #ekologia #klimat

@kitty95
Jeziora są krótkotrwałym (w skali geologicznej) elementem krajobrazu, tylko nieliczne głębokie jeziora sięgają swym wiekiem trzeciorzędu (Bajkał – 20-30 mln lat). W klimacie suchym jeziora wysychają, a w klimacie wilgotnym ulegają zasypywaniu i zarastaniu roślinnością wodną, przekształcając się w bagna.
Zaloguj się aby komentować
Co to się na świecie porobiło. Kiedyś dobry koń był wart tyle co dwie wioski plebsu, a dziś już psa nawet nie można za rodzinę uważać.
#heheszki #hydepark

Zaloguj się aby komentować
Zobaczcie jak Panu Elonowi rakieta wybuchła.
#hydepark #wiadomosciswiat #spacex #eksploracjakosmosu
Zaloguj się aby komentować