Na początku mieliśmy wojenkę Rosja-Ukraina, potem doszedł Izrael-Palestyna, teraz Izrael-Iran.
Co następne?
#hydepark #swiat #konfliktynaswiecie #wojna
Na początku mieliśmy wojenkę Rosja-Ukraina, potem doszedł Izrael-Palestyna, teraz Izrael-Iran.
Co następne?
#hydepark #swiat #konfliktynaswiecie #wojna
Zaloguj się aby komentować
Jak się zjeżdża w bok od typowych i modniastych dla weekendowej szarańczy destynacji, to się zaczyna trochę inny świat. Świat pustych lasów, cichych wiosek, rozsianych z rzadka domów letniskowych, gdzie nie słychać ryku głośników i pijackich wrzasków - ludzie faktycznie przyjeżdżają tam odpocząć i cieszyć się otaczającą przyrodą. Jest tak jakby normalniej.
Jednak niestety wczoraj mało znana miejscówka, dziś staje się "polecana" przez jakąś szukającą poklasku spierdolinę z internetów i w efekcie zamiast kameralności mamy najazd barbarzyńców.
Dziś najlepsze co widzieliśmy, to gówniak rzygający w knajpie na stół i pani wymieniająca bez krępacji przy jadalnym stole pieluchę. Dzicz.
Następna miejscówka skreślona.
#hydepark #turystyka #patologia

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ciekawe ilu nie dojedzie na długi weekendzik.
#warszawa #wypadki #hydepark
Zaloguj się aby komentować
Ach. Już czuć weekendzik w powietrzu Smrodek grili, umc umc i pierwsze wrzaski pijaków. A wszystko to okraszene pierdzirurami i wysypem quadów i motocipek.
Jak odpoczywać, to tylko w Polsce, w sielskiej januszowej atmosferce, smrodzie i hałasie.
#hydepark #patologia
Zaloguj się aby komentować
Pozazdrościłem złota.
#budujzhejto #budowadomu #hydepark

Zaloguj się aby komentować
Ta. Za soft skile, że człowiek jest w stanie dogadać się z tymi wszystkimi kretynami, zrozumieć z czym mają problem i nie prz⁎⁎⁎⁎⁎⁎olić w tępy ryj, a przy tym samemu nie zwariować, powinno być 1000% dopłaty. I nie mówimy tu o pogawędkach z żulami.
#hydepark #zalesie
@LondoMollari - wycwanili się i za pasywno-agresywne wiadomości podpierdalają do HRu - notabene sam tak mojego szefa podpierdoliłem... ale to za calla gdzie wylewał na mnie frustrację za rzeczy których on nie zrobił bo nie doczytał.
Notabene lata doświadczenia nauczyły mnie, że rzeczowy i profesjonalny mail w punkt (mówiący tylko o jednej rzeczy na raz w zwięzły sposób) pomaga ludziom, którzy robią robotę a wkurwia opierdalaczy - win-win
Zaloguj się aby komentować
Pracownik XXI wieku.
- Nie działa mi na Chromie
- To sprawdź czy działa na Edge albo Firefoxie
- Ja nie umiem
Edukacja to bzdura i chmura też bzdura.
#hydepark #heheszki #it
Zaloguj się aby komentować
Ktoś się orientuje w prepaidach gsm?
Jak jest ważna, opłacona karta, ale bez pakietu internetu i środków na koncie, to jest jakiś śladowy transfer danych dostępny, czy absolutnie nic?
W Polszcze.
#hydepark #gsm #prepaid
Zaloguj się aby komentować
Ludzie celowo fabrykują takie fejki, czy to faktycznie nagminne?
Oddawałem kiedyś sprawną, lecz starą drukarkę za darmo. Panowie przyjechali, znieśli, załadowali, podziękowali, żadnego wybrzydzania.
#heheszki #hydepark

Ewidentnie wyczuwam że typ chce wykorzystać nieświadomego człowieka. Ten mu rozkręci a potem wy⁎⁎⁎ie go za drzwi albo co gorsza zadzwoni po psy.
To nie są hihy potem wrzuci ogłoszenie oddam mebel rozkręcony tylko trzeba znieść i wtedy naprawdę zadzwoni po psy że go okradają. Po czym mebelki odbierze była żona.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
W końcu udało sie wyrwać Karynę na spacer
#hydepark #motocykle #spierdotrip

Zaloguj się aby komentować
Ludzie są stroną podtrzymującą kontakty towarzyskie tylko wtedy, kiedy widzą w znajomości jakiś interes. Przy czym interes zazwyczaj ma wymiar materialny i dotyczy nawet tak przyziemnych rzeczy jak wspólne chlanie.
Prawda? Fałsz?
#hydepark #przyjazn #spoleczenstwo
Zaloguj się aby komentować
Jak kogoś interesują katastrofy lotnicze i inne incydenty, to poza plotkarskim forum pprune polecam avherald - tylko oficjalne ustalenia oraz wielu wypowiadających się w komentarzach czynnych pilotów i techników.
Poniżej temat Air India i B787. Piloci zdążyli zaraportować "no thrust, no lifting", co wskazywałoby albo na utratę ciągu silników albo brak siły nośnej (np. brak wysuniętych klap).
Odnaleziono jedną czarną skrzynkę.
#hydepark #wiadomosciswiat #katastrofylotnicze

Brak silników, słychać RAT (awaryjną turbinę). Będą jaja, jak się okaże że pajeety wlały jakieś gówno do zbiorników paliwa. A jeszcze większe jak zadziałał jakiś "fjuczer" rodem z maksa i komputer myślał, że ląduje zamiast startować. Wielka tragedia, ale bardzo dziwna katastrofa.
https://www.reddit.com/r/ahmedabad/comments/1l9i1ga/om\_shanti\_to\_everyone/
Zaloguj się aby komentować
A tu biedaki możecie podziwiać czereśnie za 120 pln/kg. Co prawda mdłe i zupełnie niesłodkie, ale za to nasze, przez 3 instytucje zatwierdzone.
Ps. Truskawki jeszcze gorsze, ale chociaż tańsze.
#jedzenie #hydepark #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Dwa dni temu myślałem sobie, że coś za spokojnie na świecie, żadnej dużej katastrofy długo nie było.
Wczoraj spadł Air India, ponad 200 ofiar.
Ktoś może chce żebym o nim pomyślał?
#hydepark #heheszki
Zaloguj się aby komentować
Dowaliłem sobie kurczaka po seczuańsku u oryginalnego Chińczyka z Chengdu.
- Baldzo ostle! Baldzo ostle bendzie!
Jebaniutki miał 100% racji. Lubię ostre, a to aż gębę wykręca. Ale smaczne.
#jedzenie #ostrejedzenie #chinszczyzna #hydepark

Zaloguj się aby komentować
Naboje komuś do działka? Strzelanie poćwiczyć, coś? Ostatnia sztuka na magazynie. Promocja.
#hydepark #heheszki #30mm #technikawojskowa


Zaloguj się aby komentować
No cześć.
Ps. Info dla ewentualnych ekozjebów - jeż został uratowany spod koła.
#hydepark #fotografia #zwierzeta #smiesznypiesek #jezjerzy

Zaloguj się aby komentować
Stopień zbydlęcenia społeczeństwa najlepiej słychać wieczorem na wioskach.
Gdy jeżdżę do stajni, która jest na totalnym zadupiewie, to jeszcze 2-3 lata temu panowała błoga cisza, co najwyżej było słychać pociąg parę km dalej.
Dziś nie ma wieczoru, żeby nie było słychać niosącego się po okolicy jazgotu upalanych gruzów i pierdzenia wannabe rajdowców.
Zdecydowany "postęp" cywilizacyjny się odbywa.
#hydepark #patologia #spoleczenstwo
Zaloguj się aby komentować