#heheszki #hydepark #dungeonsoup #animacja
#heheszki #hydepark #dungeonsoup #animacja
Zaloguj się aby komentować
Ja pi⁎⁎⁎⁎le, zdałem xD od jakichś 2-3 miesięcy przekładałem egzamin googlowy bo ciągle wpadało mnóstwo innych tematów. Wczoraj zapomniałem odpowiednio wcześniej przełożyć dzisiejszy termin i od 9 rano trzaskałem jakiś power-training by późnym wieczorem podejść do egzaminu xD pojcie ze mną kompot, bo sam jeszcze nie wierze
#hydepark
Zaloguj się aby komentować
Ech, serce się kraje jak ktoś tak cierpi...
#siepomaga #zdrowie #choroby #hydepark

Miło było, ale jak się tak z dystansu na ten gównoportalik spojrzy, to o rzędy wielkości więcej spierdolin i autystyków siedzi, niż na wypoku, tyle że w innym kolorze i bardziej im z tego tytułu wali na łeb.
#hydepark
Zaloguj się aby komentować
Jak być bohaterem we własnym pokoju?
1. Klima w pokoju grzeje zamiast chłodzić.
2. Nie reaguje na pilota.
3. Znajdź instrukcję do pilota na stronie internetowej.
4. Przestaw pilota na kanał zgodny z instrukcją.
5. Pilot działa, żona szczęśliwa.
6. PROFIT
#hydepark #gownowpis


Zaloguj się aby komentować
#hulajnoga #andrzejtojebnie #hydepark #lidl
Czwarty taki mój transport, nie jebło, dojechałem do domu, pełny plecak i woda

Zaloguj się aby komentować
Kapitalizm po januszowsku:
Tablica odlotów na Ławicy na której 3/4 zajęte jest reklamą, przez co lista lotów zmienia się tak szybko że nie można jej rozczytać. Jprdl
#hydepark #marudzenie #lotnictwo


Zaloguj się aby komentować
Standardy moderatorskie hejto.
Jakiś spierdox siedzący w murzynowie na końcu świata najpierw wymyśla od frajerów co z KPO na jacht nie wzięli, potem wyzywa od śmieci, ale według moderatora @bojowonastawionaowca to ja byłem stroną eskalującą.
W d⁎⁎e sobie wsadź panie moderator takie standardy.
Żegnam i nie pozdrawiam.
#hydepark #moderacja

Zaloguj się aby komentować
Biedni przeciembiorcy ze spadkami obrotów.
#hydepark #heheszki #kpo #polityka

Zaloguj się aby komentować
No nawet smiechłem. AI naprawdę daje radę.
Jest nawet potencjał, żeby docierać z poważniejszymi tematami do tej mniej rozgarniętej publiki.
#hydepark #muzyka #ai #heheszki
Zaloguj się aby komentować
Kiesiera sąsiada naostrzona xD piwko zarobione


Zaloguj się aby komentować
Młody ( lvl5) ogarnął wkrętarkę i teraz wszystko rozkręca xD #diy #hydepark

Zaloguj się aby komentować
Ślimaki to pijaki #ogrodnictwo #hydepark #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
#afera #kpo #gownowpis #hydeparkhydepark #fakenews #polityka #gay

Zaloguj się aby komentować
Wrzuciłbym serniczek żeby się hejtotatuśki jarały, ale że nie piekę, to wrzucam płyn do dezynfekcji na spirycie 98%. Podobno można pić.
#hydepark

Zaloguj się aby komentować
Przepalanie hajsu z KPO na prywatne biznesiki, jachty, fury, wycieczki, remonty mieszkanek, hoteliki, gastronomię, ekspresy do kawy, itepe.
To są te inwestycje w rozwój. Króluje zwłaszcza HORECa, czyli ci, co im się latte po 18 pln nie opłaca sprzedawać. Niebiesko inwestycje sektora Horeca, zielono R&D, gdzie też zresztą są kwiatki.
Ktoś się spodziewał, że będzie inaczej?
Tamci ruchali i ci też ru⁎⁎⁎ją. A plebsowi się mówi, że jest prosperity. Obrzydliwy kraj
#hydepark #kpo #polityka #januszebiznesu




No rozumiem oburzenie tak jak przy lawkach za 100tys od sztuki ale bywa różnie. Ktoś już znalazł czy ten jacht jest na wynajem bo może to biznes.
Z ziemniakami to też jest ryzykowna zabawa. W tym roku tak leje że mi już wszystkie padly. Jakieś gnojstwo dopadło kawałek i posypały sie jak domek z kart
Zaloguj się aby komentować
Kobiety zawsze zachwycają.
Mam taką koleżankę, matchoholiczkę (matcha - japońska zielona herbata). Jako że ostatnio też popijam, to zagłębiłem się trochę w temat. Zbiory, gdzie, jak, uprawy, warunki, rodzaje, przygotowanie, etc. Ogólnie bardzo ciekawy kulturowo temat.
No i ostatnio próbuję z koleżanką poruszyć temat jakości matchy, które odmiany i zbiory lepsze, które gorsze.
Na co słyszę, że ona się na tym nie zna, ale kupuje od ANI LEWANDOWSKIEJ, to na pewno jest dobre i prima sort.
Jakby kobiet nie było, to by marketing umarł.
#hydepark #heheszki #logikarozowychpaskow
Zaloguj się aby komentować
No to c⁎⁎j. Sąsiad zaczyna pomieszkiwać w chałupie (wykańczają) i niestety jest z gatunku Januszków, co lubią sobie głośno muzyki słuchać na ogródku. Będą kwasy.
Jprd. Czemu w tym kraju jest tylu pojebańców? No czemu?
#hydepark #budowadomu #zalesie
Zaloguj się aby komentować

Na całym świecie działają tzw. fabryki publikacji naukowych, które oferują komercyjnie fałszywe badania naukowe - udowadnia nowe badanie.
-Naukowcy przeanalizowali m.in. dane o wycofanych artykułach, informacje redakcyjne (takie, jak nazwiska redaktorów i daty przesłania oraz przyjęcia artykułów),...
Tu kolejny przykład jak wygląda i działa państwo z gówna i kartonu. Kolo zapierdala 170 w zabudowanym i dostaje 5k mandatu. I to jeszcze w warunkach recydywy. Na pewno bardzo się przejmie, skoro go na Lambo stać.
Już nawet nie żal d⁎⁎ę ściska co się w tym kartonie odpierdala. Od czasów covida implementacja ruskich standardów społeczno-prawnych nabrała ostrego przyśpieszenia.
#hydepark #patologia #polskiedrogi #krajzkartonu #wiadomoscipolska
Zaloguj się aby komentować