#hejtokoksy czy dużo strace jak wypije piwo po siłowni?
Nie wpłynie to na przyrosty?
Bo już raz słyszałem że jedno piwo to tydzień treningów w d⁎⁎e
#hejtokoksy czy dużo strace jak wypije piwo po siłowni?
Nie wpłynie to na przyrosty?
Bo już raz słyszałem że jedno piwo to tydzień treningów w d⁎⁎e
@redve stalowy o tym mówił, chyba tutaj, ale nie chce mi sie go teraz odsłuchiwać:
https://www.youtube.com/watch?v=vWJs8SwCPeg
Walnij se Miłosława bezalko - i wilki syty i owca cała.
@redve Nie stracisz duzo, jak wypijesz jedno piwo po silowni. Tylko musisz odpowiedziec, przed soba, czy skonczy sie na jednym? Ja sie trzymam tylko zasady, zeby nie cwiczyc na kacu, zeby nie nabawic sie kontuzji, bycie zmeczonym/niewyspanym (co powoduje kac), mega sprzyja potencjalnej kontuzji.
Wracajac, jak 'tak skonczy sie jednym', to czy mowimy o jednym codziennie czy jednym w tygodniu? Itp. umiar to podstawa i nie picie przed snem, zeby go nie psuc, niska jakość snu to najwiekszy zabojca gainsow u naturali.
Zaloguj się aby komentować
Dziennik pokładowy z dnia 12.02.2024. Kolano trochę jeszcze czuję dziś po wyjebaniu się w piątek, ale jest już dużo lepiej. Nadal głównie celuję w zwiększoną liczbę powtórzeń jeśli mam siły. Czuję większe spadki siły przy wyciskaniu na płaskiej. Niby zero rekordów ale jednak 2.5 tony więcej podniesione niż w zeszłym tygodniu. Kalorie dziś to coś w okolicach 2500 w tym 143g białka. Miłego tygodnia piękni ludzie!
Appka - Strong
#silownia #trening #hejtokoksy

Zaloguj się aby komentować
Ile w łapie to minimum, żeby być mężczyzną?
#hejtokoksy
Zaloguj się aby komentować
Trening taki sam jak poprzednim razem, choć dziś miałam większe problemy z podciągnięciami - w 2 i 3 serii ostatnie 3-4 były takimi "pół podciągnięciami", bo nie dałam rady więcej. Do tego pół godziny na orbitreku, wczoraj też, choć wczoraj nie robiłam nic siłowego. Po prostu chcę zmusić wagę, żeby wreszcie drgnęła w dół, więc zamierzam codziennie (w miarę możliwości) robić cardio na siłowni. Oprócz tego dużo chodzić. Nie powiem, że dodatkowe 10k kroków, bo nie mam na tak długie spacery niestety teraz czasu.
Zastanawiałam się nad zmianą treningów na FBW od Sakera dla średniozaawansowanych, ale nie bardzo rozumiem o co w nich chodzi, bo nie spotkałam się z żadną rozpiską z konkretnymi ćwiczeniami, a szyfr pt. "push obunóż" albo "pull obunóż" niewiele mi mówi.
#silownia #hejtokoksy

@rain o jeju, orbitrek to jest przecież maszyna śmierci. Przy każdej próbie walczę o utrzymanie równowagi - totalnie nie potrafię w synchronizację xD
Niestety jeżeli chodzi o plan treningowy to nie pomogę
Zaloguj się aby komentować
Meal prep do czwartku. Fasolka po bretońsku - porcja to ok. 460g, 586kcal, 30g białka, 36.7 tłuszcz i 28.8 węgiel.
#hejtokoksy #gotujzhejto #dieta

Zaloguj się aby komentować
No siema.
Podsumowanie mojej redukcji za sobote 11.04.2024
Trening
Zaczalem od cardio na trenazerze, okolo 40 minut. Wieczorem byly uda i brzuch. Lekki progres wciaz, wiec ciekawie. Testowalem "Dzien dobry" na maszynie Smitha, musze jednak troche wiecej porobic, zeby sie przyzwyczaic do ruchu,. Mocno trzeba biodrami pracowac, jednak komfort wiekszy, ze sztanga nie jezdzi po kregoslupie jak w przypadku klasycznej wersji.
Dieta
Dzisiaj na wadze bylo 67,4 kg, czyli tyle ile dnia poprzedniego. Kalorycznosc wyniosla okolo 1948 kcal (B:170,8 Tl: 52,5 W:197,1). Ponownie jeden posilek mierzony na czuja.
Jeden z moich patentow na glod to napoje 0. Dziennie potrafie wypic od 1 do 3 litrow. Dobrze, ze mieszkam na biednym zachodzie, bo w Polsce na tyle butelek fanty i coli 0 nie byloby mnie stac XD A tutaj duzo taniej, tak ponad polowe taniej.
Inne
Jutro poniedzialek i dzien podsumowania plus mierzenie. Jestem niezmiernie ciekawy jakie beda wymiary, czy i gdzie cos sie ruszylo.
Elegancko i cisniemy dalej.
#hejtokoksy #dyscyplinacezara #dieta #odchudzanie
Zaloguj się aby komentować
2 trening po półrocznej przerwie. Zrobiłem pełną serie leg press 12 powtórzeń 100kg :3
194cm 75kg (próbuje przytyć)
#hejtokoksy
Dodaje jeszcze raz, bo zapomniałem schować kursor przy zamazywaniu twarzy, przepraszam za kilkukrotne wołanie jak ktoś obserwuje

Zaloguj się aby komentować
#hejtokoksy co jest waszym zdaniem trudniejsze? Zbudowanie masy, czy jej redukcja?
@redve czysto matematycznie w nowoczesnej kulturystyce, dla osoby ktora ma 2 lata+ doświadczenia, obliczenia ponizej.
Wklejenie sie w redukcje 0,5%-1% swojej masy ciala na tydzien daje dla faceta wazacego 80kg 0,4-0,8 kg na tydzień, w kaloriach 3080-6160 kcal, a to jest około 440-880 kcaldziennie deficytu. Wszystko ponizej jest OK, po prostu nie optymalne. Widełki optymalne 400 kcal, calosciowe ponad 800 kcal.
W przypadku masowania juz w skali tygodnia nie chcemy przekroczyc 0,3-0,5kg nadwyżki, to jest 2310-3850 kcal, a w skali dziennej wychodzi 330-550kcal. Widelki optymalne to okolo 200 kcal, całosciowe ponad 500 kcal.
Jak widac wstrzelenie sie w optimum na masie wymaga byc 30% bardziej precyzyjnym niz na redukcji.
W zwiazku z powyzszym dla mnie na papierze trudniejsza jest masa, jednak wiadomo, dotyczy to naturali plus najwazniejsze sa preferencje osobiste, jeden bedzie sie ekstremalnie męczył na redukcji inny na masie, stad podszedlem do sprawy czysto matematycznie.
Nie liczylem rowniez nowicjuszy, bo wtedy dzieja sie magiczne rzeczy, ktore trwaja jednak dosc krotko.
Zaloguj się aby komentować
No siema.
Podsumowanie mojej redukcji za piatek 10.04.2024
Trening
Dzisiaj byl Pull, cardio musialem spasowac, ze wzgledu na duza ilosc pracy. Brzucha nie robilem, bo robie go za duzo
Dieta
Dzisiaj na wadze bylo 67,4 kg, a kalorycznosc wyniosla w piatek okolo 1727 kcal (B: 142g, Tl: 48 W: 181). W tym mialem kotleta mielonego, wiec nie wiedzialem ile dokladnie bylo, w taki dzien, gdy jem rzeczy, ktore niekoniecznie mi umowzliwaja dokladnie liczenie wole zejsc nizej zamiast planowanych 2000-21000kcal. Na wszelki wypadek.
Inne
Ponowna proba zamrozenia mojej kolacji, wyszlo super. I nie wydalalo mi sie, samo zamrozenie powoduje, ze jestem pozniej jeszcze bardziej najedzony tym samym jedzeniem niz jak siedzi tylko w lodowce i ma mniejsza strukture. Hit, pysznie i pozytecznie.
Elegancko i cisniemy dalej.
#hejtokoksy #dyscyplinacezara #dieta #odchudzanie

Zaloguj się aby komentować
O jak mi się dzisiaj nie chciało iść na siłownię. Naprawdę myślałam, żeby iść dopiero jutro. No ale dobra, jakoś się udało.
Anyways - w wyciskaniu udało mi się we wszystkich 3 seriach zrobić po 8 powtórzeń. Co prawda z walką o życie przy końcówce ostatniej serii, ale zawsze.
+5 kg w HT (nie znoszę tego ćwiczeniaXD), brzuszkach na maszynie i wyciskaniu na łydki. +2 powtórzenia w serii (można było tak naprawdę zrobić więcej i z większym ciężarem, ale lenistwo motzno) i 1kg względem ostatniego razu w wiosłowaniu na maszynie. Gdybym robiła wiosłowanie sztangą rzecz jasna wynik nie byłby taki ładny, bez dwóch zdań.
Do tego wszystkiego pół godziny jazdy na rowerku stacjonarnym, które dało 10.5 km. Waga mi stoi, mimo że pilnuję kalorii. To jakiś ponury żart.
Apka = Strong
#silownia #hejtokoksy

Zaloguj się aby komentować
@Saint sam jak się lekko rozstyłem to po prostu mniej żarłem. To jest takie proste. I to bez żadnej wagi, mierzenie posiłków. Spodnie mnie zaczynały cisnąć to dopóki nie zaczęły leżeć na mnie tak jak powinny to jadłem tak żeby chodzić głodnym, jak w lustrze już wyglądałem dobrze to można było już jeść.
Ale muszę ostrożnie z orzeszkami teraz postępować, bo to od nich się grubol zaczynałem robić, umiaru przy nich nie miałem xd
@tosiu @GtotheG Zawsze jest też dieta jajeczna - pomiędzy niebem ziemią piekłem daje to najmniejsze szkody. Jechałem tak kiedyś dwa tygodnie. 5 jajek o 10:00, w te dwa tygodnie schudłem 3 kg, potem jojo itd. Gdyby się tego trzymać przez miesiąc, że jajka i elektrolity dałoby radę ładnie schudnąć. Ariana Grande zainspirowała mnie do tej diety, nie jest polecana dla osób które mają problemy z ciśnieniem(cholesterol).
Zaloguj się aby komentować
Dziennik pokładowy z dnia 09.02.2024. Dziś znowu ćwiczonka pod stanie na rękach. Powoli wszystko progresuje, już całkiem dobrze się czuję w pozycji do góry nogami i nie cykam się przed wybiciem nóg. Dziś przy kicaniu się wyjebałem i spadłem na kolano, które teraz zaczęło dokuczać ale mam nadzieję, że do poniedziałku przejdzie. Dziś przy rozciąganiu w pozycji takiej, że na jednym kolanie klęczysz a drugą masz wyprostowaną przed sobą, udało mi się położyć całe dłonie na ziemi! Miłego weekendu!
Appka - Strong
#silownia #trening #hejtokoksy

Dziś przy kicaniu się wyjebałem i spadłem na kolano, które teraz zaczęło dokuczać ale mam nadzieję, że do poniedziałku przejdzie.
@TryingMyBest chyba główny powód, dla którego nigdy się w takie rzeczy nie bawiłem. Źle bym się czuł, gdybym się wy⁎⁎⁎ał, zrobił coś sobie i przez to nie mógł ćwiczyć siłowo.
Zaloguj się aby komentować
Mam wrażenie, że już trochę wylesczyło noworocznych frajerów i mniejszy ruch jest teraz na siłowni. #hejtokoksy #silownia
Zaloguj się aby komentować
No siema.
Podsumowanie mojej redukcji za czwartek 08..04.2024
Trening
Najpierw cardio ze zwiftem na trenazerze. Bardzo przyjemnie, jednak wciaz RPM 90-100 to dla mnie spory wysilek, jednak jestem wstanie go utrzymac przez caly trening.
Na silce dzisiaj byl push, poszlo sprawnie, poprawione treningiem brzucha
Dieta
Dzisiaj na wadze bylo 67,7 kg, wiecej niz wczoraj jednak nie jest to kwestia przytycia, stad tez wartosciami z dnia na dzien nie ma co sie przejmowac, a skupiac na tych w skali tygodniach. Ewnetualnie nawet sredniej z tygodnia. Ciekawy jestem do poniedzialku ile uda mi sie zejsc, POWINIEN byc przyzwoity wynik powyzej 1% masy ciala, bo na bank jeszcze schodzi woda. Pozniej jak sie to ustabilizuje, wtedy ladniej widac. Niestety w tym miesiacu stabilizacji przez wyjazdy nie bedzie :C
Kalorycznie wpadlo 1778 lca; (B:169 tl:46,7 W:183), jednak jeden posilek byl robiony na oko, wiec moglo sie roznic spokojnie do 200 kcal - wciaz git.
Inne
Wczoraj testowalem rowniez co sie stanie jak wrzuce moj 'budyn' do zamrazarki. Siedzial 3h i wyniki byly bardzo zadowalajace, dosc mocno stwardnial, ale na kostke, struktura gest, gruba. Fajnie sie to jadlo, i lepiej nasycilo - hit
Elegancko i cisniemy dalej.
#hejtokoksy #dyscyplinacezara #dieta #odchudzanie
Zaloguj się aby komentować
#hejtokoksy pijecie Bovril na redukcji?
Ale to jest dobre, i rozgrzewajace!
https://m.youtube.com/watch?v=7r5UjtwSOuI&pp=ygUNYm92cmlsIGFkdmVydA%3D%3D
#nietylkomielonka #jedzenie #jedzzhejto #uk

Zaloguj się aby komentować
#hejtokoksy ile najdłużej mieliście zakwasy?
Na studiach kolega wyciągnął mnie na siłkę po kilku latach przerwy i zrobiliśmy m.in. bica na modlitewniku. Chyba ze 4 dni nie mogłem rąk wyprostować, myślałem, że coś zwyczajnie urwałem, bo to się w pale nie mieściło.
Najlepsze są zakwasy na nogach, kiedy bezwładnie wpadasz do kibla, próbując na nim normalnie usiąść.
Zaloguj się aby komentować
Z okazji tłustego czwartku wszedł tłusty trening.
#silownia #hejtokoksy

Zaloguj się aby komentować
No siema.
Podsumowanie mojej redukcji za srode 07..04.2024
Trening
Dzisiaj pauza i regeneracja, po udach, jak bede roztrenowany, nie bedzie to juz potrzebne, jednak teraz lepiej na spokojnie.
Dieta
Wreszcie waga ruszyla, dzisiaj 67,5 kg. Jednak tez przcisnalem troche kurek ponownie i weszlo tylko 1671 kcal (B:168,4 Tl:28,2 W:151,8). Nice, ale raczej planuje jesc blizej 2000kcal na codzien, wyjatkiem moga byc dni takie jak ten, bez aktywnosci fizycznej.
Inne
Dzisiaj pokaze wam moja typowa kolacje, ktora jem tak do godziny przed snem, albo i krocej:
skyr 249g
Premium Dessert micellar casein 30g (rozne smaki)
Woda 140 ml
Platki orkiszowe 30g
Inulina 30g
Erytrytol 20g
Fotka przed przesypaniem platkow, mase zostawiam na jakis czas w lodowce, aby troche stezla.
Wczesniej byla bardziej urozmaicona, ze wzgledu na pokrojona w kostke gorzka czekolade 100%, jakis owoc (zamiast platkow) oraz siemie lniane, jednak obecnie nie jestem wstanie tego zmiescic w kalorycznosci. Jak pogoda sie poprawi i zaczne biegac pewnie wtedy moze sie uda
Elegancko i cisniemy dalej.
#hejtokoksy #dyscyplinacezara #dieta #odchudzanie

@Sezonowiec Zapomnialem dodac makrosy tego z obrazka, 475 kcal (B:58,5 tl:2,9 W:36,4). Tluszcze sie zwieksza wlasnie przez siemię lniane - ziarno (z reguly 12g) i gorzka czekolade (10g). Wegle przez dodanie owocu, ktory lubimy. Bialko redukuje przez zmniejszenie ilosci odzywki, ale zwiazku z obecna wiedza i badaniami cialo magazynuje bialko duzo dluzej niz nam sie wydawalo, wiec przed snem mozna smialo walic chore ilosci, dopoki ogolna kalorycznosc nie jest przekroczona.
Aaaa i jakbym dodawal siemie lniane, to pewnie bym zrezygnowal z wody i inuliny. Woda, bo bez inuliny wyjdzie zupa, a inuliny, bo wraz z ziarnami siemia lnianego bedzie za duzo blonnika. Ewentualnie maniupowac iloscia.
@rain pasuje do tego dania i ma kilka zastosowań w tym wypadku. To prawie sam blonnik, przy tej ilości białka pięknie balansuje. Lekko dosładza, ale nie ma smaku oraz najważniejsze - utwardza masę. Dzięki niemu mogę dodawać sporo wody i wychodzi taki pseudo piankowy budyń/jogurt. Porcja jest większa, przy niewielkim wzroście kalorycznym oraz przez grubszą strukturę skuteczniej syci.
Zaloguj się aby komentować
Stek i buła a na deser kulka mozzarelli xD
Przestałem się pilnować i waga zleciała do 68 kg. Wieczorem jakoś nie mam smaków do jedzenia przez stres za dnia i najczęściej idę spać bez kolacji albo tylko coś przegryzę. Ładować w siebie na siłę czy zwiększyć kaloryczność np śniadania i obiadu bo to wchodzi elegancko.
PS. Znowu powiedzą, że kapeć, a ja na to myk 😆
Ps2. Poprawiłem sobie dziś humor dokupując jeszcze jedną ławeczkę i obciążenia do siłowni xD
#gotujzhejto #hejtokoksy #silownia #chlopskadyscyplina


Zaloguj się aby komentować
Dziennik pokładowy z dnia 07.02.2024. Dalej leciałem w większą ilość powtórzeń więc w ostatnich seriach mogłem nie mieć siły na taki sam wynik jak w zeszłym tygodniu. Najbardziej zadowolony jestem z dipów, nawet wpadł PR bo dowiesiłem do swojego ciężaru 12.5kg i udało się zrobić 7 powtórzeń. Solidne rozciąganie było na końcu. Dziś ogarnąłem, że na siłowni spędziłem 2.5h, ale jakoś mi to w sumie nie przeszkadza
Appka - Strong
#silownia #trening #hejtokoksy

@BoJaProszePaniMamTuPrimaSorta Martwy to straszny skurwol xD Staram się to robić jak najbardziej kontrolowanym ruchem i zdarza mi się, że po serii się zakręci w głowie. Też robię zazwyczaj na początku, żeby było już z górki ale wczoraj było tyle osób na siłowni, że dopiero na drugie ćwiczenie się dopchałem xD
Zaloguj się aby komentować