Zaloguj się aby komentować
#heheszki #przyzwyczajenia #hejto30plus #hejto40plus #gotowanie

Zaloguj się aby komentować
nie zasadziłem domu, nie spłodziłem drzewa, ani nie wybudowałem syna... a to tylko część ze spełnionych planów
wizyta w poradni geriatrii już umówiona
#hejto30plus

Zaloguj się aby komentować
#heheszki #pieniadze #szczescie #lody #hejto30plus (bo dzisiaj za złotówkę nie kupisz loda)

Zaloguj się aby komentować
W nocy tak dmuchnąłem nosem że dostałem zawrotów głowy i coś mi potem pykało tak jak przy odtykaniu uszu i po 8 godzinach nadal mnie boli pół twarzy.
#hejto30plus
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#gownowpis #pytanie #hejto #hejto30plus
Jako, że sobota dosyć sztywna na hejto.
I nie mam na myśli zbyt bliskich stosunków stałych użytkowników względem siebie.
Trzeba rozkręcić imprezę.
Czego zbyt dużo używacie w życiu?
Ja pierwszy. Płynu do naczyń oraz wina.

Zaloguj się aby komentować
@Loginus07 Ech te nocne imprezy do 3 rano na zaprzyjaźnionym serku CSa, admini robiący psikusy, serwer grający muzykę, starzy kumple z całego kraju albo i europy, różne fajne pluginy i mody serwerowe, skiny robione przez amatorów lepsze od profesjonalnych, śmieszne spreje... To se ne wrati...
Do tej pory robię biznesy z kolesiem którego poznałem ćwierć wieku temu, nigdy się w realu nie widzieliśmy.

Zaloguj się aby komentować
Obrazek bez związku z dzisiejszymi postami urodzinowymi
#hejto30plus #portaldlastarychludzi #heheszki


Zaloguj się aby komentować
#heheszki #edukacjaseksualna #studbaza #edukacja #pdk #hejto30plus

Zaloguj się aby komentować
Jakie znacie społeczne zabawy dzisiejszych trzydziestolatków? Trochę skończyły mi się pomysły z wycieczkami i planszówkami.
#pytanie #hejto30plus
Zaloguj się aby komentować
Coś w tym jest. Poza tym życie bardzo mocno weryfikuje znajomości. Są zawodnicy co na studiach dusza towarzystwa i niemalże cały rok zakolegowany, a po paru latach zostaje raptem jeden czy dwóch funfli.
Ja miałem taką paczkę nastu osób z której ludzie stopniowo się wykruszali. Praktycznie co roku kontakt urywały 2-3 osoby. Rodzina, bombelki, kariera i elo.
No i last but not least dużo ludzi to fałszywe skurwiesyny.
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #kulfon #plastus #hejto40plus #hejto30plus #alkohol #gimbynieznajo

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj trzydziesci minut szukalem samochodu,bo zapomnialem gdzie zaparkowalem samochod
#hejto30plus #zalesie
Zaloguj się aby komentować
O k⁎⁎wa to dzisiaj
Tak coś czułem w plecach od rana
#urodziny #hejto30plus

Zaloguj się aby komentować
Udało mi się zdobyć godzinną drzemkę. Piękne uczucie, wracam, może jeszcze kwadrans się uda.
#hejto30plus
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
@cebulaZrosolu też zerknąłem, przyznaje bez bicia. Ale fajnie bo martwiłem się, że mi przez zimę trochę brzucho zaczęło odstawać ale widzę że jeszcze mam zapas a jestem mocno po trzydziestce. No i nie muszę nosić walkmana 😁
Trzymaj się tam i nie denerwuj bo ci będą przystawiać pijawki czy co tam teraz medycyna zaleca na nadciśnienie.
Zaloguj się aby komentować