Wychodzi na to, że jestem memem xD
#memy #hejto30plus #heheszki

Wychodzi na to, że jestem memem xD
#memy #hejto30plus #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
@WujekAlien Ostatnio szukałem siebie na zdjęciach z jakiegoś kongresu. No i widze na zdjęciu tych ludzi, z którymi rozmawiałem, stolik, moment który pamiętam a siebie nie. No k⁎⁎wa z dobrą minutę patrzyłem na to zdjęcie dziwiąc sie że w moim miejscu stoi typ z gniazdem na łbie i z siwymi włosami, którego nie pamiętam.
Az sie wkurwiłem przed snem.
Level 32 here
No ale spoko, kupiłem już włosy w posypce z drogerii
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
O proszę, telewizja dla starych ludzi nadaje.
Będzie co oglądać
#youtube #hejto30plus

Zaloguj się aby komentować
Idealna na imprezy
@MoralneSalto załatw mi to
#hejto30plus #ciekawostki
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wg tvrepublika.pl jestem młody xD
#hejto30plus #polityka #tvrepublika

@Felonious_Gru 3,35% to śmiech na sali a nie młoda widownia, którą można sie pochwalić. Republika z tego co kojarzę nie ma programów dla dzieciaków i młodzieży (4-15), więc 96,65% widzów to osoby 50+.
Ta zrzutka to jakiego okresu dotyczy?
Aaaa i jeszcze jedno telewizja to medium starych ramoli, którzy nie mają co robić na emeryturze i są za mało kumaci into internety.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Chyba czas, zeby sie zaczac rozgrzewac przed kazdym wyjsciem z domu. Co wsiade na rower, zeby jechac do roboty, to za kazdym razem boli w innym miejscu
#hejto30plus
Zaloguj się aby komentować
To nie jest śmieszne nic a nic
#heheszki #nieheheszki #hejto30plus #rodzicielstwo

Zaloguj się aby komentować
Wiem że dla niektórych temat może być już lekko obsrany ale lepiej powiedzieć 100 razy za dużo niż jeden raz za mało.
Teściu nie zrobił, 4 lata temu trafił w ciezkim stanie na operacje jak pękł nowotwór w jelicie grubym. 4 operacje miał w ciągu roku, dwie stomie, chemia paliatywna a dziś wyszło że pojawiły się guzki w płucach...
A wystarczyło na czas zrobić kolonoskopię i dalej można było żyć...
#hejto30plus

@bori w ogóle ten rak jakiś powalenie prędki się zrobił. Matka znajomej - w grudniu wykryty rąk piersi, w styczniu nieprzytomna trafiła do szpitala, w lutym pogrzeb. A w pracy typ opowiadał, że na dzień dziadka zadzwonił z życzeniami i dowiedział się od seniora, że mu jakiegoś guzka na krtani znaleźli. W pierwszy weekend marca jechał na pogrzeb.
Dramat.
Zaloguj się aby komentować
#zdrowie #kiciochpyta #badania #hejto30plus
Jakie badania warto robić regularnie w wieku 30 lat?
Regularnie, to znaczy co ile?
Czy są badania, które pozwalają wykryć nowotwór/raka? Jeśli tak to jakie?
Generalnie nic mi nie jest... ale mam ochotę się przebadać.
@HmmJakiWybracNick zależy jaka jest historia chorób w Twojej rodzinie. Popytaj o to, co dolega Twoim rodzicom czy dziadkom/babciom, czasem te same problemy przenoszą się między pokoleniami i na tym się skup w pierwszej kolejności.
Poza tym takie oczywiste to dermatolog i badanie znamion i zmian skórnych czy badanie krwi. Poza tym być może miałeś coś w dotychczasowym życiu, co wymaga obserwacji (u mnie to np. USG jamy brzusznej), no i też może być coś związanego z Twoim trybem życia (używki, otyłość, etc). Każdy człowiek jest inny i nie sądzę, żeby ktoś Ci dał jakąś taką uniwersalną listę
@HmmJakiWybracNick ja nie robię żadnych, ale krew (nerki, wątroba) warto. Do tego brać pod uwagę ciśnienie krwi i przede wszystkim zdrowo się prowadzić. Po trzydziestce organizm wybacza mniej i już nie można tak odwalać jak wcześniej. Zadbaj o zdrową dietę, ogranicz cukier i używki, ruszaj się, trenuj coś i zadbaj o sen i regenerację.
Zaloguj się aby komentować
#hejto30plus dzisiaj 33, ale bez zdjęcia dowodu. Za to zdjęcie piwa którym jest świętowane :D
No i pozdro dla @festiwal_otwartego_parasola najlepszego kolego!
#urodziny #piwokraftowe #kraft #alkohol

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #hejto30plus #zyciepo30stce #alkoholizm #alkohol #hobby

Zaloguj się aby komentować