Wspaniała pogoda na rozpoczęcie sezonu grillowego.
Chyba wiem co zrobię po pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tag #grill

Wspaniała pogoda na rozpoczęcie sezonu grillowego.
Chyba wiem co zrobię po pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tag #grill

Zaloguj się aby komentować
przypomniało mi się
kisne z tego za każdym razem
https://www.youtube.com/watch?v=3E4s0RqCBzU
#gownowpis #heheszki #grill
Zaloguj się aby komentować
Ale ktoś sobie kuchnię ogrodową postawił.
Grill, piec chlebowy, pizzowy, kuchnia.
Ale to za⁎⁎⁎⁎ste.
#gotowanie #grill #bojowkapiekarska

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#grill #jedzenie #ankieta #glupiehejtozabawy
Trochę się nudno zrobiło, więc....
Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj żeberka z grilla w wersji low&slow BBQ, glazurowane autorskim bbq podane z ziemniakami z grilla z rozmarynem
rozeszły się w 15 minut
na deser cynamonki
#gotujzhejto #gotowanie #jedzenie #grill #grillowanie



Zaloguj się aby komentować
No ja prdl za⁎⁎⁎⁎sta sprawa #grill #jedzenie
Zaloguj się aby komentować
#grill #ognisko #klimat #kielbasa
No takiego ogniska jeszcze nie miałem w wielkiej misy. Grill się może schować

Zaloguj się aby komentować
Prawilnie przypominam, w szczególności że cena spadła o złotówkę na 6,99/200g, o wyprodukowanym w Polsce halloumi, który w Netto kosztuje tyle ile powinien tylko dlatego że nie ma w nazwie halloumi.
#gotujzhejto #grill

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Na olimpiadzie w Seulu 1988r ostatni raz, były wypuszczone gołębie w czasie zapalenia znicza olimpijskiego.
#sport #olimpiada #grill #ptaki #ciekawostki #korea
Zaloguj się aby komentować
#jedzenie #wakacje #grill
Smacznego wszystkim, którzy grillują dzisiaj! Jeśli ofkrz jacyś są


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#kuchnia #ciekawostki #grill Smacznego.
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #zabawa #pozar #firewerki#grill
Zaloguj się aby komentować
Objadłem się tak, że idę spać.
lepszej pizzy w okolicy nikt nie robi
ciasto wyrastało ok. 30h łącznie
#gotowanie #gotujzhejto #grill #grillowanie #grillujzhejto #pizza




Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jutro robię grilla dla juniorów z mojej pracy (taka forma pozafirmwoej integracji i jednocześnie podziękowanie ode mnie za współpracę).
Będę robił smashburgery, kiełbachę, skrzydełka w glazurze, warzywa i jakieś ciasto marchewkowe.
ale młodzi ślinią się do czegoś innego - pic rel
Trzymajcie kciuki co by mi chałupy nie rozjebali xd
#grill #alkoholizm #gownowpis #impreza


Zaloguj się aby komentować
Co tak warianty u was na grillu?
u mnie dziś skrzydełka z kurczaka w glazurze bbq whisky na początek, a później krewetki grillowane podane z pikantną sałatką z mango
#grill #gotujzhejto #gotowanie #obiad



Zaloguj się aby komentować